Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.928
Cevap
80
Favori
389.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone'da Mx4'ü sorgulatınca cihazınız 4,5g uyumlu değil diyor,

Play storede "4,5G uyumlumu" proğramı war, indirip çalıştırdığınızda hem cihazınızın markasını hem uyumlu olup olmadığını hem en yüksek indirme hızını hemde sim kartınızın 4,5G uyumlu olup olmadığını söylüyor tawsiye ederim. Kafasında soru işaretleri olanlar denesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat010 kullanıcısına yanıt
    turktelekomda sorun yok kartimi ve 1gb hediyemi aldim

• Way arkadaş bize hediye mediye wermediler

• mx4 cihazıma 5.1.3.0 A kararlı olan sürümü yüklesem şu anda 4.5.7 I kullanıyorum. geri dönmek istesem sıkıntı yaşarmıyım biri a biri ı sürümü kimisi dönen balonda kaldı diye yorumlar yazmıs acaba clear data yapmadıkları içinmidir ?
  • Ben de dayanamadım 5.1 A sürümüne geçtim. Telefon yağ gibi akıyor ve şarj süresi 4.5.7 ye göre bariz uzadı.
  • öztuareg kullanıcısına yanıt
    5.1 A da Türkçe yok dimi bi de I ya geri dönüş nasıl oluyor.

Linkler neredeydi bende ya I ya A bitanesini yükleyeyim telefon yavaşlamaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 3 Mart 2016; 11:22:31 >
  • Maalesef türkçe yok uygulamaların çoğu ingilizce haritalarda da ingilizce seslendirme var, dönüşün nasıl yapıldığını ben de bilmiyorum.
  • Firma telefonlara çıkmıyor bilgisi olan varmı ?

• 5.1.A 'da Türkçe yok.

http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=5&type=1

buradan indirebilirsin stabil sürümleri.

5.1.A 'da isen 4.57.I stabili direk kurabilirsin sıkıntı olmaz. Ekranda baloncuk kalırsa 3-5 dk. bekle stabilizasyon yapar cihaz. Hala devam ederse ekranda kalmaya power düğmesine ve ses kısma düğmesine aynı anda 10 sn. kadar basılı tut cihaz kendini resetleyecek yeniden başlayacaktır. Baloncuk hala ekranda kalmakta inat ederse aynı işlemi yap.
    Beta 5 I sürümünden 4.2.2 I ya geri dönüş yapmıştım. Uzun zamandır telefonla uğraştığım yok I 5 in kararlısı da çıkmadı.

A sürümleri mi I sürümleri mi daha randımanlı.

• flyme 5'ten 4.2.2.2I 'ye dönüş yapabildiysen tebrik ederim ben yapamamıştım. Önce 457I 'ye sonra 4.2.8.2I 'ye geçmiştim.
    5.1A stabili yüklediğimde batarya olarak şu ana kadar kullandığım romlar içinde en iyisi idi diyebilirim. Ama bende bildirim sorunu oldu A sürümü yüklediğimde. I sürümlerde böyle bir şey olmuyor. 5.1A stabil bildirim sorunu haricinde her bakımdan çok iyi, cihaz rahatlıyor resmen, yağ gibi kayıyor. Sadece ingilizce ve bende bildirim sorunu vardı işte.

O yüzden geri 457 I stabile geçtim hala onu kullanıyorum. flyme 5 I stabil çıkana kadar da kullanıcam. 4.2.8.2 I 'ye göre batarya biraz daha çabuk bitiyor ama stabilirlik olarak iyi. 4.2.8.2 I sürümü batarya olarak biraz daha iyidir.
    I sürümleri her zaman daha randımanlıdır benim cihazda. Seçim sana kalmış.
    Valla hocam direk ilk seferde yüklemiştim. Pc de onun dosyası hazır vardı diye ama güncelleme kontrolü yaptım mı hata veriyor böyle sıkıntısı var.
    Yada 5 I betanın en son sürümünü yüklim diyorum. A ya hiç bulaşmıyayım en iyisi

• Aynen öyle, denemediğim rom kalmadı. Bi ara yükleyip silmekten kafayı yiyecektim. Artık duruldum. (yine de arada canım sıkılınca temizlik yapıyorum :))
    En güzeli beklemek maceraya gerek yok, I stabil çıkınca da yükle gitsin.
  • Flyme 5 I beta linkini ben bulamadım. Daha çıkmadı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werty_tr -- 3 Mart 2016; 16:51:27 >
  • werty_tr kullanıcısına yanıt
    Çıktı da nerde

• flyme 5 I stabil daha çıkmadı.

A kararlı sürüm http://www.flyme.cn/firmwarelist-6.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat010 -- 4 Mart 2016; 17:03:30 >
    Yok I nın betasını soruyor

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    I beta yok bildiğim kadarıyla
  • global surumlere beta cikmaz

• mx4'e en son çıkan I sürüm hangisi arkadaşlar ?

I sürümlerde whatsapp geç gelme problemi yokmuş sanırım..
  • 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.