Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.929
Cevap
80
Favori
389.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kefelon

quote:

Orijinalden alıntı: xsabitx

s.a arkadaslar. MX4 Cihazında home tuşu işlevini değiştirebilir miyiz. Üzerine basınca geri gelecek.?

ayarlarda mevcut.

hocam neresinde bulamadım. sürüm 4.5.7l

kaydırma ile geri olmayacak. tek basınca geri gidecek
  • xsabitx kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle bir değişim yok fakat 5 sürümünde söylediğiniz gibi oluyor. basınca geri gidip sürükleyince ana ekrana gidiyor.
  • Herhangi bir programla olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turcell den sim kart alan varmı acaba ben mesaj attığımda uyumlu değil diyor becerebilen varmı ?
  • Vodafone telefonun 4,5G ile uyumlu diye bana mesaj atmıştı.

5.1.30A de guest moda gözükmesini istediğimiz programları seçtiğimiz yeri bulan var mı? bom boş ekran olunca dikkat çekiyor guest modu oduğu belli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erostoreus -- 10 Mart 2016; 18:09:38 >
  • osmanerol kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda malum yöntemlerle kayıt işlemi yapıldığı için uyumlu değil diyor. Imei üzerinden sorgulama yapıldığı için fakat google play de uyum ile ilgili programlar var oradan sorguladığımda uyumlu olarak gözükmekte.
  • xsabitx kullanıcısına yanıt
    Eski sürümlerin birinde bi kod girerek oluyordu ama unuttum gitti forumda var bulabilirsen

• Cihazin ana ekrani android 6 gibi istiyorsaniz
    Google now launcheri deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryalp -- 11 Mart 2016; 2:59:47 >
  • Telefon menüsünde grup oluşturma var mı? Baktım bulamadım. Toplu mesaj atabilmem için grup kurmam lazım.
  • Zato1 kullanıcısına yanıt
    Grup olusturmaktan kastiniz ne anlamadim ama toplu mesaj atma mevcut. Mesaj yazarken kisileri eklediginiz yerde arti isareti cikiyor orayi basip istediginiz kadar kisi ekleyebiliyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cinden mx4 pro tel geliyor....imei kolay atilirmi ve kolay turkce yuklenirmi acaba? ve 4.5 g ye uydurabilirmiyiz 4.5 g si olan bir telin imeisini atsak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mx4 pro cihazlar Exynos islemcili bildigim kadariyla onlara da imei atilamiyor diye aklimda kalmis fakat farkli bir durum varsa duzeltsin arkadaslar.
    Imei muhabbetinde de 4.5 g uyum vs yanlis bilgi telefon ve sim kart uygunsa alir telefon 4.5g (benim telefonda (meizu mx4)3g li olmayan telefon imei si var ama 3g kullanabiliyorum. Ayni durum olacaktir 4.5g de de)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnA -- 13 Mart 2016; 20:30:02 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnA

mx4 pro cihazlar Exynos islemcili bildigim kadariyla onlara da imei atilamiyor diye aklimda kalmis fakat farkli bir durum varsa duzeltsin arkadaslar.
    Imei muhabbetinde de 4.5 g uyum vs yanlis bilgi telefon ve sim kart uygunsa alir telefon 4.5g (benim telefonda (meizu mx4)3g li olmayan telefon imei si var ama 3g kullanabiliyorum. Ayni durum olacaktir 4.5g de de)

suan soktayım hepsi mtk bi o exynosmus...onada 140 lira kayıt parası versek hiç anlamı kalmıyacak...başka 2k görüntülü tavsiye edebilceğiniz tel varmı yada mtk işlemcili en iyi meizu hangisidir acaba
  • murat010 kullanıcısına yanıt
    bu stabil nezaman gelecek yav bekle bekle nereye kadar
    ayrica android 6 betaya temmuzda basliyacaklarmis 2/3 gun once meizu rom gelistirilerinin toplantisi vardi 3/4 farkli romdan bahsetmisler biri haliyle flyme ,cyanogen,digeri anlamadim

• he flyme'yi hallettiler de diğerleri kaldı :)
    artık mx4 gittiği yere kadar biraz daha kullanıcam, sewiyorum ama gelişmelerde bizi hep en sona çok geç bırakıyorlar.
    S7 edge ucuzlasın biraz, aklım ona kaydı
    bi de S7'yi alıp, kotun arka cebine koyarak koltuğa uzanmayı düşünüyorum, çok sağlammış ekran gorilla glas5 varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat010 -- 16 Mart 2016; 21:35:37 >
    amiral gemiliginden amiral kayigi olduk ondan bende seviyorum cihazi ancak degistirmekte istiyorum mi5 testletrde ayfona madara olmus tabi dusuk versiyonu
    ancak bende 64 luk alacaktim moralim bozuldu S 7 alirsan farkli birsey dene onu deneyenler varmis zaten kirilma testletinde oda ayfona madara olmus

ayrica pro6 yi gorunce S7 den
    vazgecersin
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=115256727&p=1#115266824

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryalp -- 15 Mart 2016; 21:55:38 >
  • samsung'u hiç sevmem hayatımdada hiç kullanmadım ama S7 edge aklımı çeldi epey, hem kamera hem batarya hem de kasa dizayn, bir de HTC 10 var, o da aklımı çeliyor. Meizu pro mini aklımdaydı ama o da gelmiyormuş, yani bu çin markalarında mutlaka bişeyler çıkıyo işte o yüzden soğuyorum bunlardan.
    ya albendende okadar bende nedense hic sevemedim cin markalarina maddiyattan dolayi aliyoruz yoksa bizde biliyoruz afyon 6 plus alipta masaya ters koymayi
    bu gidisle biz GM 5 plus alip 2 yil duzgun guncelleme aliriz bari, iyide cihaz yapmislar

• GM dıscovery kullandım 6 ay kadar, hiç üzmedi beni. Dediğin cihaz çok daha üst seviye.
    Aynen maddiyattan dolayı alıyoruz dediğin gibi. ama bu sefer biraz ucuzlamasını bekleyip, gerekirse biraz da biriktirip kıyacam paraya, alıp 3-4 yıl kullanıcam işte.
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.