Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.929
Cevap
80
Favori
389.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim sürümüm 4.5.7 günde iki kez şarj eder oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, elimde letv x500 32gb gold var, mx4 32 gb gri ile takas teklifi geldi. Mx4 kötü bir telefon değil ama x500 1s ile kafa kafaya takasa girilir mi?
  • ibribr kullanıcısına yanıt
    Ram ve kizilotesi haricinde artisi yok ekran yogunlugu ve kamerada mx4 daha iyi

• Arkadaşlar uzun süredir başlığı takip edemedim. Cihazıma en son 4.2.8.2 yüklemiştim. Bunun dışında tavsiye edeceğiniz güncel bir sürüm var mı?...

• Uzun süredir bişey yüklemediyseniz biraz daha bekleyin bence. flyme 5 sürümü gelicek bir süre sonra.
    Güncel olsun sürümüm derseniz 4.5.7 I 'yi yükleyin en günceli şu anda ama batarya sizin sürüme göre biraz daha az gidiyor.
    Denemek isterseniz flyme 5 A stabil sürümde çıktı. Arayüz çok güzel oldu, batarya iyileştirmesi de var, tavsiye ederim.
  • Cevap için teşekkürler...

• Bu telefonun ekranını 1 defa kırarsanız geçmiş olsun. Yeni ekrandan sonra eski tadı vermiyor. Ben 2. defa kırdım bu sefer sol taraf gitti dokunmatik çalışıyor, kör topal kullanıyorum.

Gittim bir ekran daha sipariş verdim bu sefer biraz daha iyi bir LCD almaya dikkat ettim umarım eski tadı alırım. Bu konuda canım çok sıkkın.

Telefon güzel bir telefon ama üzerinde koruma olmasına rağmen 2 defa ekranı gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: werty_tr

flymeos 5 I versiyonu ne zaman gelecek arkadaşlar bilgisi olan var mı?

• arkadaşlar mx4 üme
    flyme 5 yükledim ama ingilizce var türkçe yok.. bu yüzden 4.5.7 sürümüne geri dönmek istiyorum.. telefon geçmiyor bi anlam veremedim ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Bu telefonun ekranını 1 defa kırarsanız geçmiş olsun. Yeni ekrandan sonra eski tadı vermiyor. Ben 2. defa kırdım bu sefer sol taraf gitti dokunmatik çalışıyor, kör topal kullanıyorum.

Gittim bir ekran daha sipariş verdim bu sefer biraz daha iyi bir LCD almaya dikkat ettim umarım eski tadı alırım. Bu konuda canım çok sıkkın.

Telefon güzel bir telefon ama üzerinde koruma olmasına rağmen 2 defa ekranı gitti.

Hocam merhaba bende meizu m2 not var bende aynı şekilde temperli cam varken kırıldı ekranın bu kadar basit kırılmasına anlam veremiyorum

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Hocam abartmıyorum telefon kot pantolonun arka cebindeydi. Koltukta oturuyordum bir kalktım ekran içten kırılmış. Şu an dokunmatik çalışıyor sadece ve içten yarısı gitti.

Tamam performans canavarı, harika telefon amma velakin böyle sıkıntıları var bunları görmezden gelemeyiz. Malzeme kalitesi olarak bence yerlerde.
  • Hiç katılamicam sana canım kardeşim, telefon çıktığından beri kullanıyorum, malzeme kalitesi olarak bence gayet iyi, dandirik plastik samsunglar gibi değil. elime aldığımda çakıl taşı tutuyorum hissi veriyor sağlamlık konusunda.

Çıktığından beri kullanıyorum ewet, ama ben senin gibi kotun arka cebine sıkıştırıp bir de üzerine sandalyeye oturmuyorum mesela, yani ne bekliyordun anlamadım cihazın üzerine oturduğunda senin ağırlığına mukawemet göstermesini mi yoksa sen üzerindeyken form değiştirip sen kalktıktan sonra eski haline dönmesini mi :)

saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat010 -- 3 Mart 2016; 12:01:14 >
  • murat010 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, piyasada ki cihazlar belli, MX4'den daha iyi malzeme kalitesi olan en fazla 1-2 telefon vardır. Ekranım kırıldı diyenlerin çoğu tamperli cam kullanıyorum diyor, acaba bir sorun oluşturuyor olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ewet sorun oluşturuyor, şöyleki; ekrana temperli cam uygulaması yaptığımız zaman kendi kendimize nasıl olsa cihazın koruması war deyip hor kullanıyoruz biraz, ama o koruma sadece camın çizilmesini engellemek birazda darbe geldiğinde ekran camının kırılmasının önüne geçmek hepsi bu. Dik şekilde yere betona düştüğünde özellikle, temperli cam falan işe yaramaz eğer şansa kırılmazsa.

Aldığımdan beri bende kullanıyorum temperli cam, sıkıntı yok.

saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat010 -- 3 Mart 2016; 12:20:06 >
  • Arkadaşlar flyme 5 G
    meizu pro 5 64 gb
    Çinden gelecek bunda Türkçe menü varmıdır?

• quote:

Hocam abartmıyorum telefon kot pantolonun arka cebindeydi. Koltukta oturuyordum bir kalktım ekran içten kırılmış. Şu an dokunmatik çalışıyor sadece ve içten yarısı gitti.

Tamam performans canavarı, harika telefon amma velakin böyle sıkıntıları var bunları görmezden gelemeyiz. Malzeme kalitesi olarak bence yerlerde.

Hocam benimki temperli cam ile nerdeyse 20 cmden düştü gerçi m2 not ama parça parça oldu bizzat yakın arkadaşımda kırdı mx 4 kırdı facede meizu sayfasındada var meizularda m1 lerin ekranda çizgi hatası, kayma diğerlerinde ekran kırılması çok yaygın görülen bi sorun bi çok kişi yazıyor sayfada
    Birde kaliteli his derken? Samsunglar oyuncak gibi oluşu arkada kapağın çımıyor olmasından ileri gelir tüm kapağı çıkan teller arksı oyuncak gibidir ama bu teli kötü yapmaz bakın s4 leri bile sıkıntısız 3 yıl kullanan kişi var işlemcileri mtk gibi ısınmaz

• Samsung S4 ün üstünden arabayla geçtim. Ekranı paramparçayken bile cihaz çalışıyordu. Sağlamlığına bişe denilmesi haksızlık olur

• samsung yeni cihazlarında durumu düzeltti bana göre. hem metal hem cam birleşimi güzel cihazlar çıkıyor s6 dan itibaren. S7 mesela çok beğendim ben. ama S4-S3-S5 gibi cihazları elime aldığımda oyuncak tutuyorum gibi oluyor.
  • murat010 kullanıcısına yanıt
    Bu telefonlara ortalama bir fiyat ödüyoruz ve istediğimiz kriterlerden biri de sağlamlıktır öyle değil mi?

Bak ben sana şunu söyleyeyim, son derece nefret ettiğim, ve haz etmeiğim Samsung S4'ü üzerinde normal koruma varken yüksek mesafelerden düşürmeme rağmen sıkıntı yaşamadım. Ha ama bana yazılımsal anlamda defalarca problem çıkardı. Meizu'yu gözüm gibi korurken ve üzerinde tamperli koruma olup yarım metre bile olmayan mesafeden düştüğünde ekran tuzla buz oldu. Üstelik arka kasasında da koruma var.

Ben sandaleyeye oturdum demedim, koltuğa oturdum dedim, ve gayet rahat oturdum Sen de şu "kullanmayı bilmiyorsunuz yeağ" tayfasındaysan tartışmayı sürdürmeyelim. Ben malzemenin kalitesiz olduğunu düşünüyorum sen katılırsın katılmazsın olur biter. Koltuğa gayet de rahat biçimde otururken o ekran bir defa daha gidiyorsa donanım olarak benim gözümde sınıfta kalmıştır.

Kaldı ki bunu tek yaşayan ben olsam eyvallah derim, bir çok kullanıcı bunu yaşadı. Bunu yazdıktan sonra "ben de benzer sıkıntıyı yaşadım ekranı nereden aldın?" mesajları aldım, herhalde onlar da koltuğa pardon sandalyeye oturmuş olamaz sanırım, öyle mi?

Yazılımsal anlamda ne kadar iyi bir telefonsa donanımsal anlamda bir o kadar vasattır.

Saygılar.

• quote:

Bu telefonlara ortalama bir fiyat ödüyoruz ve istediğimiz kriterlerden biri de sağlamlıktır öyle değil mi?

Bak ben sana şunu söyleyeyim, son derece nefret ettiğim, ve haz etmeiğim Samsung S4'ü üzerinde normal koruma varken yüksek mesafelerden düşürmeme rağmen sıkıntı yaşamadım. Ha ama bana yazılımsal anlamda defalarca problem çıkardı. Meizu'yu gözüm gibi korurken ve üzerinde tamperli koruma olup yarım metre bile olmayan mesafeden düştüğünde ekran tuzla buz oldu. Üstelik arka kasasında da koruma var.

Ben sandaleyeye oturdum demedim, koltuğa oturdum dedim, ve gayet rahat oturdum Sen de şu "kullanmayı bilmiyorsunuz yeağ" tayfasındaysan tartışmayı sürdürmeyelim. Ben malzemenin kalitesiz olduğunu düşünüyorum sen katılırsın katılmazsın olur biter. Koltuğa gayet de rahat biçimde otururken o ekran bir defa daha gidiyorsa donanım olarak benim gözümde sınıfta kalmıştır.

Kaldı ki bunu tek yaşayan ben olsam eyvallah derim, bir çok kullanıcı bunu yaşadı. Bunu yazdıktan sonra "ben de benzer sıkıntıyı yaşadım ekranı nereden aldın?" mesajları aldım, herhalde onlar da koltuğa pardon sandalyeye oturmuş olamaz sanırım, öyle mi?

Yazılımsal anlamda ne kadar iyi bir telefonsa donanımsal anlamda bir o kadar vasattır.

Saygılar.

Bende S4ten geçenlerdenim.2 kez S4 full ekran değiştirmiş biri olarak yorumumu yapayım.Samsung S4 kalite olarak MX4ün yanina yaklaşamaz diye düşünüyorum.MX4 ilk ciktigi hafta kullanmaya basladim.5-6 kez düşürmeme rağmen kenardaki hafif çizikler dışında hasar oluşmadı. Amoled ekranlar IPS ekranlara göre daha sağlamdır ama tabii ki hasar oluşturan şartlar her seferinde farkli olduğundan kesin birşey diyemiyoruz.

• 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.