Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam çooook teşekkürler. Hiç aklıma gelmemişti dili İngilizce yapmak. Sabahtandır uğraşıyordum büyük bir dertten kurtardınız resmen. İyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    Bu sıkıntı genelde oluyor..bende de olmuştu..hatta google installer programını kendi mağazasından yükledim olmadı.sonra kaldırdım..aynı programın alt sürümü var sanırım burda biri paylaşmıştı daha önceki sayfalarda..onu ben yedekledim..onunla yükleyince oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Bu sıkıntı genelde oluyor..bende de olmuştu..hatta google installer programını kendi mağazasından yükledim olmadı.sonra kaldırdım..aynı programın alt sürümü var sanırım burda biri paylaşmıştı daha önceki sayfalarda..onu ben yedekledim..onunla yükleyince oluyor

Sıkıntının sebebi Türkçe dili hocam. eski sürüm falan uğraşmaya gerek yok telefon nasıl eskiden güncellemeyi Türkçe dilinde yapmıyorduysa bunda da aynı şekil Türkçe olduğunda görmüyor. telefon dilini ingilizce yapın yüklenmeyen hata veren şey sorunsuz yüklenecektir.
  • Aynen dil değiştirince direk düzeldi.

• Aynı sorun bende var çözümü bulamadın mı reis? 😤

• Arkadaşlar veri koruyucusu diye bişey var..opera Max programı ile ilişkili..telefonun içine gömülü..geçende market üzerinden güncelleme geldi..veri koruyucuyu açıyorum ama zamanla kendi kendine kapanıyor..kullanan var mı devamlı açık kalsın istiyorum internet üzerine etkisi oluyor

• Güncelleme uyarısı gelmişti ama yapmadı şimdi güncel sürüm kontrole bakıyorum güncel diyor ingilizce yaptım yine aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

Güncelleme uyarısı gelmişti ama yapmadı şimdi güncel sürüm kontrole bakıyorum güncel diyor ingilizce yaptım yine aynı

tarayıcı vs. güncellemesi gelmiştir o zaman hocam
  • Arkadaşlar hizmet yok hatası alınca mecburen flyme 4.5 versiyonuna döndüm elimdeki imei ile sorunu çözdüm daha sonra flyme 5 ve 6 sürümlerine tekrardan yükleme yaptım. Google appsler uçtu bit türlü yükleyemedim kendi mağazasındanda yüklediğim google servis kurucusuda yükleme yaparken kitlendi.

Daha sonra ne yaptıysam google uygulamalarını yükleyememiştim.

Sonra buradaki yöntemle sorunumu çözdüm. çinden gelen ilk romu Çin romu olan google uygulamaları yüklenemeyen telefonlar igibibir çözüm. İhtiyacı olan faydalanıp diye linki paylaşıyorum.

https://forum.xda-developers.com/android/general/guide-how-to-install-google-play-store-t3329476

Bundan sonra Rom yükleme yaparken kullanıcı verilerini sil yapmayacağım. Canım çıktı google store kurana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: okidoki64

Arkadaşlar hizmet yok hatası alınca mecburen flyme 4.5 versiyonuna döndüm elimdeki imei ile sorunu çözdüm daha sonra flyme 5 ve 6 sürümlerine tekrardan yükleme yaptım. Google appsler uçtu bit türlü yükleyemedim kendi mağazasındanda yüklediğim google servis kurucusuda yükleme yaparken kitlendi.

Daha sonra ne yaptıysam google uygulamalarını yükleyememiştim.

Sonra buradaki yöntemle sorunumu çözdüm. çinden gelen ilk romu Çin romu olan google uygulamaları yüklenemeyen telefonlar igibibir çözüm. İhtiyacı olan faydalanıp diye linki paylaşıyorum.

https://forum.xda-developers.com/android/general/guide-how-to-install-google-play-store-t3329476

Bundan sonra Rom yükleme yaparken kullanıcı verilerini sil yapmayacağım. Canım çıktı google store kurana kadar

keşke dili ingilizce yapıp deneseydiniz hocam o kadar uğraşmaya gerek yok dili ingilizce yapıyorsunuz yükleniyor hata aldığınızda aklınızda olsun uğraşmayın romla falan

• Tüh ya hiç aklıma gelmedi.Bir dahaki sefere ingilizce

denerim.Bıktım vallah rom atmaktan tiksinti geldi.

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    yok hocam bence değildi yani, tarayıcı güncellemesi zaman zaman geliyor zaten o farklı. bunda flyme 6 falan yazıyordu boyut zaten 700 800 mb falandı. beta size güncellemeyle gelmedi mi yoksa indirip mi yüklediniz elle
  • quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

yok hocam bence değildi yani, tarayıcı güncellemesi zaman zaman geliyor zaten o farklı. bunda flyme 6 falan yazıyordu boyut zaten 700 800 mb falandı. beta size güncellemeyle gelmedi mi yoksa indirip mi yüklediniz elle

ben kendim indirdim hocam telefona gelmesini beklemiyorum.
  • ekranım kırılmıştı dg ulaşamadığım için tamir edecek yer aradım aliexpresten getirtecektim yedek telefon olmadığı için mecbur güvenilir olarak kaya iletişime yolladım telefonu adamlar gayet ilgili davrandılar. 180 liraya ekranı takdırdım ama cihazın ekranında belli oranda ışık kaybı var. önceden ekran parlaklığı ortada iken şuan en sona getirdiğimde eski performansını gösteriyor. onun dışında herhangi bir problem yok çift tıklama çalışıyor ölü piksel yok. ama tek can sıkıcı tarafı ekran parlaklığı oldu
  • Arkadaşlar rom tavsiyesi verecek olan var mı? Güncel rom vs?

Birde yüklediğimiz herhangi bir rom ile görüntülü konuşmayı açmanın bir yolu var mı ?
    Maalesef 2 kere ekran değiştirdim. Hiçbiri orjinal ekran gibi değil. Özellikle dediğiniz gibi parlaklık olayı çok can sıkıcı. Güneşli ortamlarda ekranı görmek çok zor. Meizu orjinal ekran satsa hemen alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Maalesef 2 kere ekran değiştirdim. Hiçbiri orjinal ekran gibi değil. Özellikle dediğiniz gibi parlaklık olayı çok can sıkıcı. Güneşli ortamlarda ekranı görmek çok zor. Meizu orjinal ekran satsa hemen alırım.

hocam peki bildirim ışığı yanıyor mu sizde az önce fark ettim ne gelen aramalarda ne mesajlarda hiç bir şeyde bildirim ışığı yanmıyor.
  • Flyme 6 betaya geçtikten sonra kişi eklemek istediğimde seçenek sundu meizu hesabımı sim mi diye bende o an sim dedim ama yanlış yaptım galiba. Şimdi birini rehbere eklemek istediğimde direkt sime ekliyor. Kişileri meizu hesabına nasıl eklerim bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Flyme 6 betaya geçtikten sonra kişi eklemek istediğimde seçenek sundu meizu hesabımı sim mi diye bende o an sim dedim ama yanlış yaptım galiba. Şimdi birini rehbere eklemek istediğimde direkt sime ekliyor. Kişileri meizu hesabına nasıl eklerim bilen var mı?

Normal bir numarayı kişilere ekle dediğinizde üst kısımda kayıt yeri diye bir yer olması lazım oradan seçebiliyorsunuz
    Öyle bir seçenek yok bende. Betaya geçtikten sonra o seçeneği bana başta bir kere sordu ve şimdi hep sime kaydediyor. Sizin numaralar nerde kayıtlı?

Tamam hallettim fabrika ayarlarına dönünce düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 17 Mayıs 2017; 2:12:9 >
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.