Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran 5.15 inc kucuk gelmeyecekse mi5 guzel bi telefon. Bi de iyi korumak gerek tabi. Kılıfsız kullanılmaz. Hb de 1200 tl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam o telefon aklımda mi5s veya plus modeli de olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni beta hayırlı olsun. kuran yok sanırım daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

yeni beta hayırlı olsun. kuran yok sanırım daha.

yeni beta derken 12 nisanda verildi beta ondan sonra verilmedi sanırım kontrol ettim yeni sürümü göremedim. kuran var tabi ki.

temiz kurulum yapmadım ondan olmadığını varsayarsak cihaza ağır gelen bir güncelleme. cihaz yeri geldiğinde zorlanıyor. bu oyunlarda falan değil normal uygulama kullanırken fotoğraflara bakarken falan kapattığınızda menü geç geliyor, bazen 2-3 saniye hiç bir uygulama gözükmüyor. şarj durumu biraz düzeltilmiş ama bana yine çabuk bitiyor gibi geldi. kamera aynı kamera yine cihazı normal birisine verip fotoğraf çektirdiğinizde hayalet olmanız içten bile değil. optik sabitleme olmadığından en azından el titremelerinde netleme için yazılım yapmadıkça kamera aynı kamera olarak kalacaktır.

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    ben kurmadığım için tekrar mı geldi acaba bana.

6.7.4.11G

2017.04.28 tarihli. ingilizce yaptığım için mi geldi acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 29 Nisan 2017; 8:51:26 >
  • quote:

ben kurmadığım için tekrar mı geldi acaba bana.

6.7.4.11G

2017.04.28 tarihli. ingilizce yaptığım için mi geldi acaba.

evet o 12 nisanda verilen sürüm otadan gelmiş sanırım ondan gecikmiştir.
  • kurmayı öneriyormusunuz bu güncellemeyi. gitmiyor telefonun üst menüsünden.

• evet ben de aybı soruyu soruyum, güncelleme uyarısı geldi güncellesek mi
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    milliadam M kullanıcısına yanıt
    hocam flyme6 ya hiç geçmediğiniz farzediyorum. flyme5e göre stabilite açısından fazla bir fark yok beta olduğu için ufak tefek sıkıntılar var ama günlük kullanımı çok etkileyecek şeyler değil. Görsel olarak flyme6 biaz daha iyi, batarya flyme5 e göre günlük kullanımda ekran süresi olarak ortalama bir yarım saat daha az kamera biraz daha iyi ama mucize beklemeyin.
    zaten flyme 6 yüklü ise ilk verilen 6.7.3.3 e göre daha iyi durumda hiç düşünmeden 6.7.4.11g e yükseltebilirsiniz. Bir kaç hafta içinde de stabilinin çıkacağını düşünüyorum.
  • serserim09 S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
    yükledim. şimdilik daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 1 Mayıs 2017; 12:48:42 >
    Hocam teşekkür ederim cevabınız için ama günlük yarım saat az ekran vermesi hiç iyi değil benim için, ?uan 5teyim ve gecmiyim o zaman

• İndir kısmında zip dosyaları var onları silsem bir şey olur mu?

• milliadam M kullanıcısına yanıt
    pil konusunda biraz daha iyileşmeye ihtiyacı var hocam geçip geçmemek size kalmış ben her gün telefonu şarj ettiğim için aşağı yukarı yarım saatlik olan farkı fazla hissetmiyorum stabille biraz daha iyi hale getirirler büyük ihtimalle pili
  • ekran görüntüsü atabilirmisiniz hocam bildiğimiz bir şey mi bakalım görmeden sil veya silme demek doğru olmaz yanlış bir şey yaptırmayalım.

• 3 update dosyasını da silebilirsiniz sıkıntı olmaz.
  • Telefonu yavaslatan sey animasyonlar. Nerden kapatılıyor? onlar hariç yeni sürüm güzel.

• Arkadaşlar Dolby atmos diye program var ses kalitesini arttırıyormuş.ama rootlu telefona flaşlamak gerekiyor normal apk kurunca çalışmıyor..telefonun ayarlarından root yetkisi verdim ama recovery mod yok sanırım..recovery moda geçip twpm yüklemek gerek bunu nasıl yaparız

• quote:

Telefonu yavaslatan sey animasyonlar. Nerden kapatılıyor? onlar hariç yeni sürüm güzel.

Animasyon hızım flyme 5 te 0.5 ti. siz söylemeseniz animasyon olduğunu dahi farketmedim. yani öyle animasyon falan yok cihazda hocam. telefonu asıl yavaşlatan güncellemenin kendisi. sonuçta cihazda 2 gb ram var. doğal olarak sistemin kasması normal. yeni olarak bir çok özellik gelmiş bazılarını kullanmasakta gelmiş ve buda cihazın yavaşlamasına sebep olmuş doğal olarak
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    2000 yılındaki bilgisayarımın rami 64 mb tı. Şu anda öğretmenler odasındaki bilgisayarda 2gb ram Var. 50 öğretmen kullanıyoruz. Yavaşlığından şikayet eden yok. Ram 2gb gayet yeterli bence. Animasyonlar kapatılabilse çok süper bi güncelleme olacak.

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.