Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.656
Cevap
48
Favori
168.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu işlemciyi kullanan bir sürü telefon var. Tamam base frekansını 1.3ghz e düşürmelerı hoş görünmüyor ama olay esasında o kadar basit değil. Bu işlemci frekansına göre iyi çalışıyor. Tek sorun flyme os 5 in verimliliği ve m2 note a çıkması. Ben sormuştum çıkacak mı diye. Bilgi veremiyoruz dediler. Ön incelemelere göre 5 gayet güzel çalışıyor ve 5.1 ile tam uyumlu olacak. M2 note da da 5.1 olduğuna göre yüksek ihtimalle gelecek. 4.5 biraz 4.4.4 surume portlanmış izlenimi veriyor. Bu fiyata k3 note var onun işlemci frekansı yüksek ama bence bu telefonun işemcisi daha verimli. K3 note hızlı olmasının sebebi bence tamamen arayüz ve sistem verimliliği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekleyecegiz insallah fly me 5 gelir diye umid ediyoruz umarim uyumlu calisir.

• redmi not 2 ana konusu adeta kayniyor bizim forumda ses seda yok bi kac kisi paylasim yapiyor room vs fazla anlamiyorum anlasam surekli yazarim aslinda.

• Benim telde 2 g normal olarak baglaniyor internete hiz dusumu falanda yok aynen 3 g hizinda anlamadim

• m2 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar görüileriniz nedir alınırmı

• internet acık ekran süreniz nedir clash of clans oynarken ısınıyormu sarjı hızlı tüketiyormu

• meizu metal cikiyor arkadaslar super otesi xelio x10 var ekrani degisik farkli bisi. ama olan m2 note kullanicilarina oldu cunku meizuya kullananlar yavasligi nedeniyle cok mail atmislar firmada careyi yeni model m2 not cikarmada buldu

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Yeni model M2 dediğin M3 note. Adamlar yeni telefon çıkarıyor M2 note s , plus falan değil. Fiyatı denildiği gibi 249 dolar olursa bana hitap etmez.
  • Buraya gelmesi hem zaman alacak hem de m2 note ile mx5 arasında mx5 e yakın bir fiyatlangeleceğine eminim. M2 note almak için engel teşkil etmez.

• beyler bir soru sordum kimse yardımcı olmuyor m2 almayı düşünüyorum erkan süresi internet acık aldıgınız süre nedir ekran süresi ne kadar alıyorsunuz

• crowland C kullanıcısına yanıt
    duruma göre 5 saat ile 11-12 saat arası değişiyor ekran süresi.
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    5 saat minimum mudur fazlası çar eksiği yok gibi son sorum clash of klan oynarken cok ısınıyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: crowland

5 saat minimum mudur fazlası çar eksiği yok gibi son sorum clash of klan oynarken cok ısınıyormu

Oynamıyorum ama hiç ısındığına rastlamadım.
    Ekran süresi de hiç 4 saat 40 dk altını görmedim kullanıcı fotoğraflarında. Ama dediğim gibi kullanıma bağlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frt-_-ctn -- 22 Ekim 2015; 15:11:32 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Eşime bu cihazı almayı düşünüyorum. Delta garantili olarak. Kullanan arkadaşların yorumlarını alabilirmiyim?

Sorun çıkarmayan bir telefon arıyorum. Şarjı en az 1 tam günü çıkarsın, bataryada şarj sorunları olmasın, şebeke sorunları olmasın.

(Eşim şu an Quatro F1453 kullanıyor)
  • surekli internette 6 saat ekran suresi aliyorum surekli 6saat veriyor lakin batarya %8,e dustugunde aninda bitiyor.

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Ekranın sağ ve sol kenarlarındaki dokunuşleri görmezden geliyor. Ama o noktalarda dokunmatik çalışıyor. Güncellemede böyle bir yol izlemişler. Neden olduğuna dair bilgi bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: isomania

quote:

Orijinalden alıntı: eofdred

m2 note ne zaman stoklara girecek diye sormak için telefon ediyorum, ancak telefon numaraları fax a bağlanıyor, fax numarasına telefon ettiğimde ise telefon çalıyor cevap veren yok. Motorola atrix kullanıyorum şu an acele yenilemem gerekiyor biraz ellerini çabuk tutarlar umarım

Valla ben ulaştım 10 gün içerisinde gelecek dediler bilmiyom artık.
    Daha önce aradığımda 15 eylül gibi demişlerdi. Gümrüğe takıldı heralde bunlar

1 hafta telefonu açan olmayınca ben ümidi kestim böyle iş ahlakına sahip adamlarla alış veriş yapılmaz. gittim sony aldım kendime kafam rahat.

• anneme doğumgünü hediyesi m2 note alıcam. teklifler pm'den.

edit: vazgeçtim. yavaşlık sorunu diye ağlıyor bütün forum :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 25 Ekim 2015; 15:52:16 >
  • Bugün sipariş vermeyi düşünüyorum hız harici kronik sorunu var mı arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

• iphone 5 ten bu telefona geçilir mi ön kamera ve sesi nasıl telefonun
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.