Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    imei degistirdigin her hat sonrasi kapatip acman gerekiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alinaspetronas -- 31 Ekim 2015; 0:51:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kapatıp açtım ama olmadı
  • konxriz K kullanıcısına yanıt
    akilli.be/forum/konu-kodlarla-imei-tamiri-tum-mtk-telefonlar-rootsuz-bilgisayar-vs-yok

Buradakileri dene bir.

• Telefon Türkiye ye geldi mi ve geldiyse fiyatı ne kadar yazar misiniz. İnternetim pek kötü olduğu için ve nereye bakmam gerketiğini bilmediğim için bakamiyorum...

• Ridooo kullanıcısına yanıt
    Türkiye ye geldi evet.Şuan en uygun fiyat gold magazalarında var.799 tl.Ben ürünü gold da inceleyip internet üzerinden siparisi verdim.http://www.gold.com.tr/meizu-akilli-cep-telefonlari_l

• quote:

Orijinalden alıntı: 61last

Türkiye ye geldi evet.Şuan en uygun fiyat gold magazalarında var.799 tl.Ben ürünü gold da inceleyip internet üzerinden siparisi verdim.http://www.gold.com.tr/meizu-akilli-cep-telefonlari_l

Peki hocam garanti hangi firmada...

• Ridooo kullanıcısına yanıt
    Magazaya gittigimde garanti veren hangi firma dedim.Görevli telefon kutusunu acti ve dgtech dedi.

• quote:

Magazaya gittigimde garanti veren hangi firma dedim.Görevli telefon kutusunu acti ve dgtech dedi.

Hiç duymadım hocam o firmayı. İlgilendiğin için teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: konxriz

2r-trade den 480 tl ye yeni geldi süper telefon
    flyme 4.5.3 a yüklü
    flyme 4.5.4. ı yükleme nasıl olur ve gerekirmi 4.5.4 a yüklesem I ile farkı nedir.
    birde imei değştirme yapamadım 3646633 kodu vs. ile anlatılanla yapamadım olmuyor. ok. diyor ama imei değimiyor. hat 1 de ki imei hat2 ye yüklemek istiyorum nasıl olur saygılar

https://meizufans.eu/f-a-q/
    Şu bağlantıya bir göz atın. Bence 4.5.4 e geçmeyin. 4.5.3 ün batarya kullanımı daha iyi.
    Bu arada cihaz kapalı kutuda ve jelatini açılmamış şekilde mi geldi? Refublished olmadığından da emin misiniz?

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunla bende karşılaştım.Telefonun dilini ingilizce yaptım ve flyme updatedeye girdim.Güncelleme gördü.
  • Arkadaşlar mrb bu telefonu almayı düşünüyorum sizler kullanım deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim bu telefon ve xiaomi mş4 arasında kaldım hangisini alcama karar veremedim

• arkadaslar guncelleme gelmis 4.5.4.1A gelmis

• ben guncellemeleri yukluyorum ama hata veriyor firmvare corrupt zaten zipli dosya iniyor adini tekrar yaziyorum yine aynisi ne yapabilirim??undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zemajestik -- 5 Kasım 2015; 15:13:26 >
  • quote:

Meizu firmasını mx4 modelinden itibaren takip etmekteyim.M2 note modelini de takip ettim.M2 note bütün sayfaları okudum.Kararsızlıgımı gidermek adina telefonla ilgili yeni yorumlar yapabilir misiniz.Fiyat olarak en uygum gold pc de buldum.Fiyat 799 yaziyor.Gold dan alip kullanan var mi?
    GOLD PC

Fiyat 899tl yaziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sagy

quote:

Meizu firmasını mx4 modelinden itibaren takip etmekteyim.M2 note modelini de takip ettim.M2 note bütün sayfaları okudum.Kararsızlıgımı gidermek adina telefonla ilgili yeni yorumlar yapabilir misiniz.Fiyat olarak en uygum gold pc de buldum.Fiyat 799 yaziyor.Gold dan alip kullanan var mi?
    GOLD PC

Fiyat 899tl yaziyor.

Aynen fiyat artmış. 799'a düşerse alınabilir. Gerçi biri 480 liraya aldığını yazmış. Daha fazlasına da alınmaz ki.

• Golddan siparişimi verdim , umarım doğru yapmışımdır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_00

Golddan siparişimi verdim , umarım doğru yapmışımdır..

Kaça aldınız? Şimdiden hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ragnar -- 4 Kasım 2015; 23:21:33 >
  • Ben ürünü gold dan aldım.Hiçbir sorun yaşamadım, hızlı bir şekilde kargolandı.

• Telefonu kullanan arkadaşlar memnunmu aceba artı eksi yönlerini kendilerin ce paylaşabilirlermi almayı düşünüyorum ama tereddüt te kalıyorum

• Almayı düşünen varsa 2 günlük telefonumu satıyorum. Fatura tarihi 3.11.2015 tir.2 yıl digital market üretici garantili dır. PM ile ulaşiniz

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.