Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.656
Cevap
48
Favori
168.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Flyme 5 beta 5.6.3.1 gelmiş beyler. ne zaman baksam güncelleme geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

arkadaşlar telefon iyice kasmaya başladı..alalı 3-4 ay oldu 8 pool bilardoda bile kasıyor..hola launcher yüklü menüyü açınca 2-3 saniye ekranda bişey dönüyor sonra menü geliyor.flyme 5 i bekliyorum kısmetse hard reset atıp öyle yüklemek istiyorum..

birde root gerektiren telefona ihtiyacım var bu 8 pool da xmodegames hilesi için..bir yandan da temiz sıfır telefonu root ile orjinalliğini bozarım diyorum..root işlemi nasıl yapılır ayrıntılı anlatan veya yapıp kullanan arkadaşların yorumu ne yönde..flyme sitesinden kilidi kaldırmak yeterli değilmiş sanırım tam root yetkisi için..nasıl ve ne işlemler yapılmalı ayrıca tekrar unroot için neler yapılmalıdır..

Herkeste olan bi durum mu kasma olayı yoksa sadece sizdemi var

• arkadaşlar imei attık ama yine telefon kapanacak mesajı geldi ne iş bilgisi olan var mı,
    attığım imei sağlam bu arada..ayrı telefondan bakınca da imei atılmış görünüyor halbu ki..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • search in vain kullanıcısına yanıt
    Gelen mesajda attığınız imei kapatılacakmı yazıyor yoksa orijinal imei mi (genelde 800 mü 850 ilemi ne başlıyor) kapatılacak yazıyor...
  • dys kullanıcısına yanıt
    İyide gelen mesajlarda hangi imeinin kapatılacağı yazıyomu ki normalde?

• bicado B kullanıcısına yanıt
    Her salı güncelleme yayınlıyorlar hocam beta için türkiye saatiyle 6-7 gibi ben stabil gelir diye bekliyodum açıkcası a sürüm için ay başı diye ama olmadı inşallah fazla uzatmazlar stabil sürümü.
  • Yeni Beta sürümü notları.

Set up

Password Reset: document locking zone and application encryption unlock increase forgot password entry page.
    Desktop

New: Desktop Folder Naming support copy and paste.
    New: Desktop Folder Naming expression input support.
    Fix: Even now stuck interface inoperable cases.
    Power saving mode

New: Limit intelligent power-saving mode to adjust the screen brightness.
    Input

Optimization: based on user feedback to adjust the keyboard height.
    App Store

Featured plugins: Featured adjustment plug closing the inlet, moved from message alerts settings page.
    FIX: installation fails after the installation has been a problem in the display.
    Landscaping theme

Optimization: Merge My subject / My font “Local” and “beta”.
    Optimization: Local theme Photo preview to an infinite loop.
    Optimization: adjust the settings and download manager position.
    Fix: Open the flash back online wallpaper.
    Information

Optimization: Adjustment function call mass introduction page.
    FIX: Modify call after call to enter the edit screen, click the Restore Defaults button, to restore the default action is not performed.
    Power Wizard

FIX: Power Wizard abnormal status bar color issues.
    Repair: Boot Wizard language selection interface, automatic brightness adjustment failure.
    Camera

Fix: multi-directional imaging camera using square pattern cutting incorrect.

• Evet imei numarası yazar gelen mesajda

Attığınız imei gelen mesajla aynıysa imei klondur kesin başka açıklaması yok

Eğer attığınız imei ile gelen mesajdaki imei farklıysa hatırlatma olarak atılan mesajdır dikkate almanıza gerek yok
  • search in vain kullanıcısına yanıt
    8050...nolu imei li telefon diye geldi bana

• İstanbul içi M2 Note satan yok mudur ya :(
  • Arkadaşlar bu telefonda sd karttaki müzikleri kendi müzik çalarında görmenin bi yolu varmı? Yoksa eğer kullandığınız düzgün bi müzik çalar programı söylerseniz sevinirim.
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    Hımm anlaşıldı teşekkürler klon değildi ondan eminim bu arada imeiyi radio information bölümünden mi atıyosunuz yoksa mobil uncleylemi

• Arkadaşlar yeni beta mi çıktı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniamele

Arkadaşlar yeni beta mi çıktı?

Evet betaya guncelleme geldi

• Arkadaşlar telefonu eşim için aldım kasım ayında. İlk başlarda gayet akıcı çalışıyordu eşimde memnun kalmıştı. Ancak son 1 aydır telefon takılmaya, tepki vermemeye başladı. Ana menüye dönmek isteyince bile bazen 3-4 saniye bekliyor. Arayüzde takılmalar can sıkıcı seviyede. Dün nova launcher yükledim sanki arayüz biraz toparlandı gibi ama chrome tarayıcıdan donanım haberin sitesine girdiğimde sayfayı aşağıdan yukarı kaydırırken takılmalar oluyor. Bende zenfone 6 var onunla kıyaslıyorum arada uçurum var zenfone stabil yağ gibi akarken bu telefon daha güçlü olmasına rağmen kıvranıyor. Flyme os 4.5 yüklü. Dili ingilizce yapıp yükselt dediğimde son sürüm yüklü diyor. Öneriniz nedir temizlik vs yapıyoruz geçici bir düzelme oluyor sonra yine aynı.
  • Hocam telefonu uzun zamandır hiç kapattınız mı bir kapatıp açmayı deneyin. Kendi arayüzüne alıştıysa eşiniz bence hiç launcer işine girmeyin daha fazla ram kullanacaktır sadece, güvenlik uygulamasından izin kısmına bakın sürekli açık olmasını istedikleriniz (sosyal medya müzik çalar vs) dışındakileri kapatın sürekli çalışmasınlar uygulama yöneticisinden sürekli yüksek miktarda ram tüketen bir uygulma var mı bakın bir de ram durumuna bakın 400 altına düşüyor mu diye. Bende aralık ayında aldım cihazı arada hafif takılmalar oluyor bende de ama öyle can sıkıcı seviyelerde değil oda zaten 3-4 saniye sürüyor en fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serserim09

Hocam telefonu uzun zamandır hiç kapattınız mı bir kapatıp açmayı deneyin. Kendi arayüzüne alıştıysa eşiniz bence hiç launcer işine girmeyin daha fazla ram kullanacaktır sadece, güvenlik uygulamasından izin kısmına bakın sürekli açık olmasını istedikleriniz (sosyal medya müzik çalar vs) dışındakileri kapatın sürekli çalışmasınlar uygulama yöneticisinden sürekli yüksek miktarda ram tüketen bir uygulma var mı bakın bir de ram durumuna bakın 400 altına düşüyor mu diye. Bende aralık ayında aldım cihazı arada hafif takılmalar oluyor bende de ama öyle can sıkıcı seviyelerde değil oda zaten 3-4 saniye sürüyor en fazla.

Telefonu açıp-kapama temizlik yapma aklınıza ne gelirse yapıyorum. Yarım saat bir saat sonra yine aynı hantallık tepkisizlik devam ediyor. İnstagram veya yoğun içerikli sitelerde yukarıdan aşşağı kayarken takılmalar beklemeler oluyor. Uygulamalar geç açılıyor. Herkeste böyle mi bilmiyorum bu rom vs bir işe yarıyor mu merak ettim açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: okananlar

quote:

Orijinalden alıntı: serserim09

Hocam telefonu uzun zamandır hiç kapattınız mı bir kapatıp açmayı deneyin. Kendi arayüzüne alıştıysa eşiniz bence hiç launcer işine girmeyin daha fazla ram kullanacaktır sadece, güvenlik uygulamasından izin kısmına bakın sürekli açık olmasını istedikleriniz (sosyal medya müzik çalar vs) dışındakileri kapatın sürekli çalışmasınlar uygulama yöneticisinden sürekli yüksek miktarda ram tüketen bir uygulma var mı bakın bir de ram durumuna bakın 400 altına düşüyor mu diye. Bende aralık ayında aldım cihazı arada hafif takılmalar oluyor bende de ama öyle can sıkıcı seviyelerde değil oda zaten 3-4 saniye sürüyor en fazla.

Telefonu açıp-kapama temizlik yapma aklınıza ne gelirse yapıyorum. Yarım saat bir saat sonra yine aynı hantallık tepkisizlik devam ediyor. İnstagram veya yoğun içerikli sitelerde yukarıdan aşşağı kayarken takılmalar beklemeler oluyor. Uygulamalar geç açılıyor. Herkeste böyle mi bilmiyorum bu rom vs bir işe yarıyor mu merak ettim açıkçası.

dedikleriniz bende de oluyor arada. temizlik yapıyorum düzeliyor. sistem kendini toparlayamıyor. umarım 5 ile bu sıkıntılar çözülür.

• Arkadaşlar cihaza atacağımız imeinin eski model bir telefona ait olması sıkıntı yaratır mı? Yani 3G veya 4G uyumlu bir telefonun imeini mi atmam gerekir?

• Arkadaslar kasma sorunlarini canimi sıktığı icin redmi note 3 ile takasa girdim. Bu cihazdan cok memnunum ekran suresi neredeyse iki kati m2 note'un. Yalniz sorum şu telefonu ayarlardan sifirlayarak verdim. Flyme hesabim cihazdan tamamen kalkmistir degil mi? Kontrol etme sansim olmadi. Bir de bu flyme hesabini web uzerinden tamamen silebilecegim bir yer var mi? Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.