Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.656
Cevap
48
Favori
168.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    s4 ün şarj aleti çok rahat girip çıkıyor. orjinal aleti çıkarırken korkuyorum zarar vereceğim diye şarj girişine.
  • ottoman191o O kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi kendine internet yerde sizde ki rakam 3 gb tekabül ediyor başka bir sıkıntı var o kadar hiçbir şekilde yemez emniyette trafik yönetimi var oradan interneti hangi programın yediğine bak ve operatörünle görüş hata onlarda da olabilir detayları iste.
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    telefon açıkken 2 saat 20 dakika civarında 1 den 100 e çıkıyor. hayal meyal hatırlıyorum ama önceki sayfalarda aynı problemi yaşayan bir arkadaşa önerilen çözüm sonucu problem ortadan kalkmıştı diye aklımda kalmış.
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    Bir sorun olmuş olabilir hocam saat olarak hesaplamadım ama gece 2de yüzde 10 altında şarjla bırakıp sabah 7 gibi kalktığımda yüzde 100 ken aldım bir kaç kez yani o da 5 saat falan yapar bunu maksimum olarak baz al bir kez daha test et bence şarj olma süresini şarj aletinde felan anlık temassızlık olup şarjı kesmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serserim09 -- 6 Ocak 2016; 14:29:59 >
  • arkadaslar bir sorunum var vodafone hattimi sabahtan beri gormuyor actim kapadim bisiler yaptim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeze-bee

s4 ün şarj aleti çok rahat girip çıkıyor. orjinal aleti çıkarırken korkuyorum zarar vereceğim diye şarj girişine.

bende de tam tersi hocam kendi orjinal şarj aleti o kadar kolay girip çıkıyor ki sanki kulaklık takıp çıkartıyorum gibi başka şarj aleti takmak eziyet.
  • freeze-bee kullanıcısına yanıt
    Sert girip çıkıyor hocam yumuşayacağınıda zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoman191o

Bir sıkıntım daha var telefon mobil veri açıkken kendi kendine internet yiyor mu hiç bir işlem yapılmadığı halde dün paketi yeniledim 6 gb varken bugün 2.85 gb var diyo yaptığım sadece whatsapptan mesajlaşmak onun dışında bi işlem yapmadım sizce sıkıntı telefondan kaynaklı olabilir mi?

launcher falan kurulu mu telefonunuzda. en büyük sebebi odur.

black_67@ ilk şarjımda süre tutmuştum 2 saat kadar sürede şarj etmişti. daha sonra geceden bıraktığımda 3-4 gibi uyandığımda dolmuş oluyor. 6 saatten fazla sürede dolmaması ya elektrikler gitmiştir hocam, ya da o an bir temassızlık falan olmuştur.
  • Elektrik kısmını hiç düşünmemiştim küçük bir ihtimalle olabilir.

Teşekkrüler arkadaşlar denemeye ve testlere devam
  • Bilen var mı? 4.5g uyumlu olmayan bir telefonda 4.5g uyumlu sim kart kullanılabilir mi? Mevcut 2g veya 3g hattını sorunsuz kullanabiliyor olmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Zato1

Bilen var mı? 4.5g uyumlu olmayan bir telefonda 4.5g uyumlu sim kart kullanılabilir mi? Mevcut 2g veya 3g hattını sorunsuz kullanabiliyor olmam lazım

Kullanılır, şu an ben kullanıyorum misal.
  • Arkadaşlar bu ses kısma olayını halleden oldu mu? Neden stock androiddeki media çağrı gibi ayrı ses yönetimini kaldırmışlar ki anlamadım.

• Bende saf android ten geçtim yaşadığım en büyük sıkıntılardan biride bu seslerin tümünün kısılıp açılması
  • Tşk. PTT Cellden aldım üç adet sim.

• Tümü kisilsa yine iyi hocam. Zil sesini kısmak istiyorum ana ekranda olmuyor mesela. İlla ayarlarla girip oradan kismam lazım. Tam iskence

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Hocam hattı başka bir telefonda denediniz mi çip kısmı çizilmiş olabilir hattınız faturalı ise ücretsiz değiştiriyorlar.
  • Konusu var mı bilmiyorum. Pttcell manyak bir tarife çıkarmış. Sim kartı değiştirmeye gittiğimde gördüm. Her yöne 300dk konuşma 300sms 3500dk pttcell lilerle + 6gb internet 18tl ama taahhüt isteniyor bu tarifede. Sanırım kota dolduktan sonra da 128kbps ile sınırsız devqm ediyor. Eski aboneler geçemiyor dedi bana bayan. Yer Ankara/ Ulus ptt

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Ben sim kartımı aveadan 4 g uyumlu sim kartla değiştiğimde aynı sorunu yaşamıştım. Sim kart ayarlarından sim kart devre dışı görünüyordu etkinleştirdim düzeldi.
  • freeze-bee kullanıcısına yanıt
    111

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 16 Ocak 2016; 16:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serserim09

Hocam hattı başka bir telefonda denediniz mi çip kısmı çizilmiş olabilir hattınız faturalı ise ücretsiz değiştiriyorlar.

hangi firmaymış hocam o pttcell olmasın. onun dışında ben bilmiyorum ücretsiz sim kart değişikliği yapan firma
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.