Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bende yarın almayı düşünüyorum yalnız gri renk yok. Beyaz almayı düşünüyorum. Fiyatlar artmış sanki 10 gündür takip ediyorum. Gitti gidiyordan n.12 de Önerebileceğiniz Bir satıcı var mı?

İnce hesap ve gold vardı. Onlarda zam yaptılar.

Bide indirim kuponu nasıl oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolf silver W kullanıcısına yanıt
    Mavi rengi 699 TL burda :http://www.hepsiburada.com/meizu-m2-note-16-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPRCMEZ120-BE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Mavi rengi 699 TL burda :http://www.hepsiburada.com/meizu-m2-note-16-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPRCMEZ120-BE

Hocam inceHesap Sitesi üzerinden almaya karar verdim. Tek çekim 699 tl diyorlar Bende tek çekim yapacaktım zaten. Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

Arkadaşlar bu telefonu babam için alacağım ama size danışayım dedim. Malum Meizu çok kaliteli bir marka değil, bu telefon teknolojiden anlamayan birisi için uygun mudur sizce? Ekranı büyük olduğu için bunu seçtim

Ayrıca aldığımız cihazda bir sorun çıksa garanti yazılımı güncelleyip geri yollayan türden çıkar mı?

Tekrar sorayım. Olmazsa Lenovo a7000 alacağım.
  • *siteci* kullanıcısına yanıt
    meizu ve lenovo telefonlar arasında kalite farkı aramayın. hepsi çinde komşu kardeş fabrika malları. meizu alın.
  • *siteci* kullanıcısına yanıt
    Hocam teknolojiden anlamayan birisi için hangi telefonu alırsanız alın sıkıntı yaşarsınız. meizu sandığınız gibi kalitesiz bir firma değil bu 600 tl lik telefonda kullandığı malzemelerin çoğunu bilindik markaların 1000tl üzeri cihazlarında kullanmayan bile var. bu telefonların standart bir menüsü yok herşey ekranda bu nedenle menüye girme derdi yaşamaz kolaylık olur geri tuşu bizim için her ne kadar pratik olmuş olsada baban geri tuşuna alışabilir mi belli değil teknosada satılıyor cihaz gidip inceleme şansın varsa önce git incele sonra al. Servise henüz işi düşen olmadı bu yüzden kesin birşey söylemek yanlış olur ancak sen fazla birşey bekleme servisinden.
  • Telefon 2 günlük güncelleme yapcam kontrol et dediğim zaman biraz yükleniyo gibi oluyo sonra ana ekrana atıyo güncellemeleri nasıl yapcam ve kontrol etcem yardımcı olursanız sevinirim

• bicado B kullanıcısına yanıt
    Hocam bende dengeli modda kullanıyorum geldiğinden beri kendi üzerinde gelen uygulamalar dışında 20 civarı uygulma yüklü herhangi bri kasılma yaşamadım cihazı bir yeniden başlatın istiyorsanız düzelmezse uygulama yöneticisinden çok ram kullanan uygulamalara büyük ihtimalle arka planda çalışan bir uygulamadan dolayı oluyodur.
  • ottoman191o O kullanıcısına yanıt
    Diğer sayfalarda da var hocam güncellemeyi yükleyebilmeniz için telefonu önce ingilizce yapacaksınız sonra güncellemeleri çalıştırıp yükledikten sonra tekrar türkçe yapabilirsiniz.
  • wolf silver W kullanıcısına yanıt
    çek satış bölümünden %10 veya %15 lik çek bulabilirseniz n11 üzerinden alın incehesapta var orada 699 tl beyazı veeya turuncumağaza var 685 tl tüm renkler var çek indirimleriyle çok dah uyguna gelir bir araştırın önce isterseniz
  • Bu telefon güncelledikten sonra 15,20 gün hızı biraz iyi oluyor sonra yine eskisi gibi yavaşlıyor ,işlemci zaten yetersiz fakat aynı işlemciyi kullanan umi iron bundan hızlı açıyor tüm uygulamaları ,ben artık güncelleme bile yapmıyorum bi işe yaramıyorki .Bakın bu telefona meizu desteğini keseceğini sürekli söylemekten gına geldi ıvır zıvır bi güncellemeyle m2 kullanıcılarının gözünü boyuyorlar oysa bir meizuu metale bakın adamlar flyme yerine yunos kullandılar yazılımı ve müthiş bir iş çıkardılar ,şu an metal redmi not 3 den hızlı

• ottoman191o O kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yapma bi işede yaramıyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

Bu telefon güncelledikten sonra 15,20 gün hızı biraz iyi oluyor sonra yine eskisi gibi yavaşlıyor ,işlemci zaten yetersiz fakat aynı işlemciyi kullanan umi iron bundan hızlı açıyor tüm uygulamaları ,ben artık güncelleme bile yapmıyorum bi işe yaramıyorki .Bakın bu telefona meizu desteğini keseceğini sürekli söylemekten gına geldi ıvır zıvır bi güncellemeyle m2 kullanıcılarının gözünü boyuyorlar oysa bir meizuu metale bakın adamlar flyme yerine yunos kullandılar yazılımı ve müthiş bir iş çıkardılar ,şu an metal redmi not 3 den hızlı

61last@ bence fabrika ayarlarına boşuna döndünüz hocam. cihaz kapatıp açıldıktan sonra aşağı yukarı 1 hafta 10 günde donmaya başlıyor. bunda sanırım arkadaşın dediği dengeli mod performans modu kullanımı etkiliyor.

zemajestik@ Güncellemede zaten performans artışı beklemiyordum ama cihaz eski güncellemede de böyle yapmıştı. cihazı belli aralıklarla kapatıp açmak mı lazım. Cihaz 12 gündür açık, bir kaç arkadaş androidlerin en azından haftada 1 kez kapatıp açmak cihazın kendisine geleceğini söylemişti. atıyorum 1 hafta değilde 10 günde cihazı kapatıp açmak mı lazım. çünkü bir süre sonra cihaz kasmaya donmaya başlıyor.

bicado@ güncelleme yapar mı hiç bilmiyorum hocam. ilk android cihazım ios te böyle sorunla karşılaşmamıştım.

sivert@ Güç koruma modundaydı. bu modda şöyle küçük oyunlarda falan takılmasını anlarım da sadece gelen sms i okumaya girmeye bile bu kadar kasmasına anlam veremedim bunu sürekli de yapmıyor belirli aralıklarla yapıyor. şuan dengeli moda aldım. bakalım ilerleyen günlerde yeniden yapacak mı.

• Meizu metal de de ilk nesil helio var ki..ısınma var onlarda da ayrıca konuyu hemen hemen eskiden takip eden biri olarak şu telefonu alan 50 kişi varsa hep aynı 5-6 kişi sorun yaşıyor ne hikmetse..mok atmadan önce bu fiyata daha iyi bi öneri yapın..onu alalım..
    umi irona gelelim telefonun pilini kasaya bantlamışlar bildiğin..geçelim direk..ayrıca işlemci yetersiz değil 8 çekirdek bir işlemciye yetersiz diyemezsiniz saat hızları biraz düşük sadece..ki o farkıda günlük kullanımda hissetmeniz mümkün değil..ha ashalpt 8 i bekleye bekleye oynatıyo diyorsanız o ayrı..ki videolarda o kadarda kötü değil akış..bu paraya daha iyi alternatif varsa söyleyin alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi search in vain -- 6 Ocak 2016; 9:26:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam telefonun açıp kapatma hiçbir işe yaramaz ,aç kapa yaptıktan 3,5 saat sonra tekrar yavaşladığını göreceksin ,birçok kişi aç,kapa yapmaz fakat telefonları bomba gibidir benim samsung s4 bile hiç kapamazdım ama hızlıydı

• search in vain kullanıcısına yanıt
    Hocam umi ironu bizzat incelenmi peki?malzeme kalştesi olarak demiyorum yazılım olarak kesinlikle bundan hızlı

• quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

Hocam telefonun açıp kapatma hiçbir işe yaramaz ,aç kapa yaptıktan 3,5 saat sonra tekrar yavaşladığını göreceksin ,birçok kişi aç,kapa yapmaz fakat telefonları bomba gibidir benim samsung s4 bile hiç kapamazdım ama hızlıydı

Telefon zehir gibi hocam. bir sıkıntısı yok, yavaşlık yok cihazda ama arada kriz mi geliyor cihaza ne oluyorsa böyle sanki işlemci sistemi boğuyor gibi kasıyor. bir menüden diğerine geçmek işkence gibi oluyor. emniyetten temizlik yapıyorum cihaz düzeliyor. bunu yapmadan cihaz kendine gelemiyor. artık alışkanlık oldu korkudan günde 2 kere temizliyorum cihazı
  • zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Umi saf android kullanıyor çünkü tek avantajı odur.bu telefonda bence flyme arayüzü işi bozuyo gibi geliyor bana..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önbellek hafıza çok arttığında dediğiniz gibi işlemci şişiyor.bunun önüne geçmek için programlanmış açma kapama aktif ediyorum gece 3 te kapanıyor 5 gibi tekrar açılıyor bu sayede şişme olayı gün içerisinde minimuma indiriyorum gece aktif kullanmıyorsanız tavsiye ederim.

• kesinlikle flyme arayuzunden bu yavaslik hatta antutudan 50 bin alan mx4 de bile bu yavasligi hissediyorsunuz bi redmi not 2 gibi degil .Fakat flyme 5 kesinlikle cok akici stabil oldugunu soyluyorlar

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.