Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.656
Cevap
48
Favori
168.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    m2 note flyme 5 testleri başladı haberleri var

Eğer telefonu satmazsam belki görürüm o günleri :)
  • zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Flyme ağırlığı m2 minide de var eğer flmye 5 i verirlerse bu telefona ki beta test edildiğine göre verilecektir sanırım..Aslında bu telefonda root flyme ilemi yapılıyor ? eğer rootta flymeye gerek yoksa şu flymeyi komple kaldırmanın bi yolu olsa keşke..
    ayrıca otomatik kapama açma varmı bu telefonda,yukarıda yazmış arkadaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

m1 note flyme 5 gelmeyecek diyorlar
    m2 note flyme 5 testleri başladı haberleri var

Eğer telefonu satmazsam belki görürüm o günleri :)

m1 note flyme5 beta denemeleri coktan basladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman süper andoid 5 üzerinemi kurulu olacak

Eğer öyleyse gelme süresi kısalır

android 6 üzerine geleceğini sanmıyorum zaten de
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    m1 notenin testleri daha önce başladı hocam iki cihaza da gelecek büyük ihtimalle flyme5 ama nisan ayını falan bulur büyük ihtimalle
  • search in vain kullanıcısına yanıt
    maalesef sadece ve sadece flyme romuna izin veriyor cunku kilitli fakat mx5de kilit acikmis

• quote:

Orijinalden alıntı: alikemal4242

Önbellek hafıza çok arttığında dediğiniz gibi işlemci şişiyor.bunun önüne geçmek için programlanmış açma kapama aktif ediyorum gece 3 te kapanıyor 5 gibi tekrar açılıyor bu sayede şişme olayı gün içerisinde minimuma indiriyorum gece aktif kullanmıyorsanız tavsiye ederim.

O saatlerde bildiğimiz kapanıp açılıyor mu telefon hocam.
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    erişebilirlikte programlanmış kapatma ve açma var hocam gün olarakta ayarlayabilirsiniz. Programladığınız gün ve saatte kapanıp planladığınız saatte açılır.Sim kartınızın devreye girmesi için sim klidini kaldırmayı unutmayın.
  • Aşağıdaki linkte Meizu m2 note Flyme 5 beta sürümünün linkini vermiş galiba, download dosyası var 919 mb lık. Var mı bu konuyla ilgili herhangi bir bilgisi olan. Yüklenir mi yüklenmez mi?

http://www.androidiani.com/forum/meizu-m2-note/495092-flyme-5-beta.html
  • arkadaşlar bu telefonda bildirim sorunu varmı whatsappdan gelen mesajlar gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serserim09

erişebilirlikte programlanmış kapatma ve açma var hocam gün olarakta ayarlayabilirsiniz. Programladığınız gün ve saatte kapanıp planladığınız saatte açılır.Sim kartınızın devreye girmesi için sim klidini kaldırmayı unutmayın.

benim için önemsiz bir şey dünyanın binbir türlü hali var tam o sırada size ihtiyaç olur ulaşılamamak olmaz.
  • m-tasyagan M kullanıcısına yanıt
    Ben karşılaşmadım hocam şuana kadar öyle bir sorun yaşamadım bütün bildirimlerim geldi bir ara bir kaç arkadaş gmailden bildirimlerin gelmediğin falan söylemişti ama onlarda izinleri düzenleyip sıkıntı yaşamamışlardı onun dışında bir şey duymadım bildirimle ilgili.
  • Arkadaşlar yukarıda da yazdım ama bilgisi olan var mı bu konu ile ilgili. Meizu m2 Note Flyme 5 beta update dosyası var, indirilebilir. Fake midir, gerçek midir? Yüklense sorun olur mu? Çeviriyle baktım IMEI ile ilgili bir şeyler yazmışlar falan ama.

http://www.androidiani.com/forum/meizu-m2-note/495092-flyme-5-beta.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicado -- 6 Ocak 2016; 12:37:26 >
  • bicado B kullanıcısına yanıt
    Hocam test sürümü yüklemenize deymez sadece test edebilirsiniz stabil değil çok sorun yaşarsınız türkçe dil desteğide yoktur büyük ihtimalle ben yüklemenizi tavsiye etmem ama yinede siz bilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-tasyagan

arkadaşlar bu telefonda bildirim sorunu varmı whatsappdan gelen mesajlar gibi?

emniyet eski sürümlerde güvenlik diye geçer oradan güç tasarrufu kısmına girip uygulama yönetimi ekranına girip uygulamaya izin verin. izin verilmemişse telefon kilitlendikten 3 dk sonra izin verilmeyen uygulamaların işlem yapmasına izin vermiyor.
  • Bir sıkıntım daha var telefon mobil veri açıkken kendi kendine internet yiyor mu hiç bir işlem yapılmadığı halde dün paketi yeniledim 6 gb varken bugün 2.85 gb var diyo yaptığım sadece whatsapptan mesajlaşmak onun dışında bi işlem yapmadım sizce sıkıntı telefondan kaynaklı olabilir mi?

• Teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için

• aralıkın 22 sinden beri kullanıyorum m2 note u. batarya ömrünü kıyaslamak için birer kez güç tasarruf ve performans modlarında kullandım. onun dışında sürekli dengeli modda kullandım. bundan önce yaklaşık 2 ay c5 ultra ve 5 ay galaxy s4 kullanmıştım. ortalama bir kullanıcı olduğumdan performans anlamında her ikisinden de aşağı kaldığını söyleyemem. gün içinde bilindik sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyorum ve ortalama yarım saat civarı oyun oynuyorum. batarya performansı olarak ikisinin de çok üzerinde. beni en çok memnun eden yönü de batarya performansı oldu açıkçası. fakat kutudan çıkan orjinal şarj aletinin girişi gereğinden fazla sert geldi bana. evde s4 şarj aletiyle şarj ediyorum işyerinde ise orjinal şarj aletiyle. işyerinde pek şarj etme ihtiyacı hissetmediğimden dün dikkatimi çekti ilk kez. özellikle çıkartırken oldukça zor çıkıyor. sizler de hissettiniz mi aynı durumu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeze-bee -- 6 Ocak 2016; 14:10:05 >

• Kaç saatte telefonunuz fulleniyor

Dün roottan kurtulmak için update dosyasını indirip tekrar kurdum

gece 23.50 den sabah 6.50 ye kadar %75 dolmuş batarya

daha önceleri olmazdı böyle birşey sürekli geceden şarja bıraktığım için dolma süresini bilmiyorum

format atmak istemiyorum bunun için
  • freeze-bee kullanıcısına yanıt
    İlk başta ben de zor takıp çıkarmıştım, sert gelmişti. Sonra normale döndü kullandıkça ya da ben alıştım.

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.