Şimdi Ara

Meizu 16th Klubü - Yeniden Satışa Sunuldu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
17
Favori
45.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar telefon yeni geldiği için henüz arka kılıf ve ekran camı alamadım. Kutudan çıkan kılıf ile telefonun ekranındaki koruma filmi ile kullanıyorum idarelik olarak. Haftasonu için İskenderuna geldim 10 yere sordum hiçbirinde ne kılıf ne ekran camı bulunmuyor. Üstüne üstlük markayı dahi bilmiyorlar, duymamışlar. Bir yere sorduğumda meizu kılıfı var mı diye sorduğumda adam bizim bildiğimiz tek mevzu kavgadır demek oldu. 😁😁 Anlaşılan sadece İnternetten sipariş edebilicez. Varsa yoksa Samsung aypon ve şayomi. 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar hafta sonu Hatay - İskenderun'da Meizu ile çektiğim ilk fotoğraflar örneklerini paylaşıyorum. Ayarlardan baktığımda çekilen fotoğraflar 9.1 Megapiksel olarak görünüyor. Daha yüksek değil miydi bunun Megapikseli? Acaba 16:9 formatında çektiğim için mi böyle çıkıyor?

Meizu 16th Klubü - Yeniden Satışa SunulduMeizu 16th Klubü - Yeniden Satışa SunulduMeizu 16th Klubü - Yeniden Satışa SunulduMeizu 16th Klubü - Yeniden Satışa SunulduMeizu 16th Klubü - Yeniden Satışa Sunuldu

• miyagi41 M kullanıcısına yanıt
    En yüksek mp değerine 4/3 formatında ulaşır hocam, 16/9 da düşer tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiy akşamlar herkese kamera durumu nasıl acaba fiyatına oranla karşılık gelen lg v30 + ( gerçi amiral gemisi birkaç sene öncenin ama fiyat olarak yakın) mate 20 lite oppo rx 17 tarzı cihazlara oranla soruyorum telefonum bozuldu fiyat performans ve kamerasida vasatın üstünde olsun istiyorum LG v30 + dan geçen bir arkadas vardı galiba yorumlayabilir se sevinirim
    Bir kısım çok memnunken bir kısım yerlere vurmuş fiyat olarak alanlar ve fazla bişey beklemeyenler memnun zannedersem ama islemci ve ram i görüp çok daha iyisini bekleyenlerde mi hayal kirikligi acaba

• Arkadaşlar kamera konusunda iphone 7'den kötü müdür?
  • Çentiksiz 6 inç Amoled ekran, stereo hoparlör, ekrandan parmak izi okuyucu, Sd845 işlemci, 6 gb ram 2200 tl fiyata satılıyor. 8/128 2400 tl. Kamerası Ayfon 7 den ne kadar kötü olabilir? Kötü olsa dahi bu fiyatlara böyle bir donanım, telefon alacaklar için kaçırılmaması gereken bir fırsat.
  • HB da üzerinden 8/128 almayı düşünüyorum, telefonu araştırdım bu özellikler ve bu fiyat bence çok iyi, kafamdaki tek soru işareti kamerası ve ses çıkışı, zira günde 6 saat Spotify müzik dinleyen birisi olarak 1 günü çıkarır mı birde kamera performansını nasıl buluyorsunuz, son olarak sar değerleri hakkındaki düşüncelerinizi yazarsanız ona göre bugün almayı planlıyorum, tesekkurler

• Dahili hoparlör ile ses çıkışı gayet iyi ve yeterli birçok telefondan üstün ve kaliteli tabiki stero çift hoparlör var diye müzik seti ğibi ses beklerseniz hayel kırıklığı olur biraz tiz ağırlıklı üst ahizedeki çıkış güçlü değil derinden ve tiz ses veriyor tekil kulağa yaklaştırınca anlaşılır kendi müzik çalarından ve kendi donanımın dan dinlerken eko ayarı yapılmıyor kulaklık takınca aktif oluyor eko ayarları istediğin ayarı bası tizi farklı senaryoları kendine göre ayarlaya bilirsin kişisel zevkine uygun sesi ala bilirsin ben redmi airdos ile süper ses alıyorum kendimce.şarjı yetecektir ama always on açık olunca saatte ortalama %2'ye yakın şarj harcıyor yüz tanıma çok hızlı ortam karanlık değilse parmak izi okuyucu yeterli seviyede.müzik konusunda pişman olmazsın çok büyük beklentilerin yoksa.kamera konusunda bazıları çok övmüş benim yorumum o kadar da iyi değil bundan çok kötü ğibi bir sonuç çıkartmamak lazım ama beklentiye oranla ben beğenmedim bazı arkadaşlar bu paraya daha ne istiyorsun diyor ama onlar için az olan para başkası için büyük ola biliyor burada f/p oranı yüksek olan bir cihaz için kişisel yorum yapıyoruz en az paraya en yüksek verim almaya çalışıyoruz.sar değeri konusunda bilğim yok diğer telefon üreticilerinin verdiği değerler de bence doğruyu yansıtmıyor telefon görüşmesini kulaklık ile yapıyorum gecede işim bitince de telefonu uzağa koyarak kendimce önlem alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ayan52 -- 22 Kasım 2019; 17:13:1 >

• m.ayan52 M kullanıcısına yanıt
    LG v 30 veya oppo reno z ile kiyaslama şansı bulabildinizmi kamera olarak internet incelemelerini demiyorum canli olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellez78 -- 22 Kasım 2019; 15:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.ayan52

Dahili hoparlör ile ses çıkışı gayet iyi ve yeterli birçok telefondan üstün ve kaliteli tabiki stero çift hoparlör var diye müzik seti ğibi ses beklerseniz hayel kırıklığı olur biraz tiz ağırlıklı üst ahizedeki çıkış güçlü değil derinden ve tiz ses veriyor tekil kulağa yaklaştırınca anlaşılır kendi müzik çalarından ve kendi donanımın dan dinlerken eko ayarı yapılmıyor kulaklık takınca aktif oluyor eko ayarları istediğin ayarı bası tizi farklı senaryoları kendine göre ayarlaya bilirsin kişisel zevkine uygun sesi ala bilirsin ben redmi airdos ile süper ses alıyorum kendimce.şarjı yetecektir ama always on açık olunca saatte ortalama %2'ye yakın şarj harcıyor yüz tanıma çok hızlı ortam karanlık değilse parmak izi okuyucu yeterli seviyede.müzik konusunda pişman olmazsın çok büyük beklentilerin yoksa.kamera konusunda bazıları çok övmüş benim yorumum o kadar da iyi değil bundan çok kötü ğibi bir sonuç çıkartmamak lazım ama beklentiye oranla ben beğenmedim bazı arkadaşlar bu paraya daha ne istiyorsun diyor ama onlar için az olan para başkası için büyük ola biliyor burada f/p oranı yüksek olan bir cihaz için kişisel yorum yapıyoruz en az paraya en yüksek verim almaya çalışıyoruz.sar değeri konusunda bilğim yok diğer telefon üreticilerinin verdiği değerler de bence doğruyu yansıtmıyor telefon görüşmesini kulaklık ile yapıyorum gecede işim bitince de telefonu uzağa koyarak kendimce önlem alıyorum
    hocam tesekkurler bılgılendırme ıcın, maalesef satılan bır yer olmadıgından gıdıp gorme sansımız yok keske olsa, kamera ve ses ıcın cok olumlu yazılar var keske ultrawide bir kamerasıda olsa super olurdu, ben hala kararsızım huawei p9(leica lens) dan gecıs yapacagım ozellıkle kamera ve ses benım ıcın cok onemlı aslında.

• Maalesef söylediğiniz telefonlarla kıyaslama şansım olmadı Samsung not fe ve huawi p20 Pro ile kıyasladım kamera konusunda benim görüşüm orta seviye arka kamera için söylüyorum bunu ön kamerayı incelemedim doğrusu selfie çeken biri değilim.ses konusunda pişman olmazsın hem donanım olarak hemde kulaklık çıkışı olarak gayet tatmin edici.kamera konusunda beklentine göre değişir yeni yılla birlikte flym 8 güncellemesi alacakmış belki daha da geliştirilip eksikleri giderilir.yakında redmi not 8 Pro elime geçecek vaktim olursa onunlada kıyaslama yapmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ayan52 -- 22 Kasım 2019; 17:9:17 >
  • Dostlar bugün akşam üzeri Eminönü Hasırcılar çarşısına gittim, bilenler bilir telefona dair kılıf ekran camı ve bilimum her şeyin bulunduğu bir pasajdır. Fakat abartmıyorum ne bir kılıf ne bir uyumlu ekran koruyucu camı bulamadım. Sadece bir yerde buldum ekran camı o da ekranın sağında ve solunda çok açıklık bıraktığı için taktırmadım. Telefonu kutudan çıkan silikon kılıf ve ekranda ki koruyucu film ile kullanıyorum. İnternetten kılıf baktım çok pahalı basit bir silikon kılıf üstelik. İsyambulda olanlar nerden kılıf ve ekran camı bulabilirim ve sizler nerden tedarik ettiniz? Aksesuar sıkıntısı var nasıl giderebilirim.? Bi çare 😊😊

• miyagi41 M kullanıcısına yanıt
    https://www.akilliphone.com/incele/meizu16-16th-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-100200
    https://www.akilliphone.com/incele/meizu-16-16th-kamera-korumali-ultra-koruma-silikon-kilif-100663
    Ben bu ikisini aldım ekran koruyucu tam olarak kapatmıyor kenarlarda hafif boşluk kalıyor ama parasına göre kılıf da ekran koruyucu da bence güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kalender46 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum inceliyorum.

• kalender46 K kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran yanlardan eğimli oldugu için sanırım eğimli kısımlara kadar kapatıyor ne kadar boşluk kalıyor kalınlığı ve saydamlığı nasıl ekran koruyucunun bende almayı düşünüyorum parmak izi okuma duyarlılığını ne kadar etkiledi paylaşa bilir misin hatta resim eklersen daha da iyi olur almak isteyenler için

• Gcam, gece modu
    Meizu 16th Klubü - Yeniden Satışa Sunuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pretty34 -- 22 Kasım 2019; 22:24:6 >
  • Stok kamera, gece tripod modu

• m.ayan52 M kullanıcısına yanıt
    Parmak izi sırf ekran koruyucu denemek için tanımladım bir gün kadar kullandım bir sorun görmedim. Onun dışında telefonda kilit olaylarını çok sevmem hocam. Ne kadar boşluk kaldı sorusuna da şöyle cevap vereyim hani kılıf tam oturduğundan mıdır yoksa koruyucu iyiliğinden midir bilmiyorum ama kavisli ekranlara uyumsuz takılan ekran koruyucuların verdiği o gıcık duyguyu vermedi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlarda benden Haliç metrosunda indikten sonra çektim. Meizu 16th Klubü - Yeniden Satışa Sunuldu Meizu 16th Klubü - Yeniden Satışa Sunuldu Meizu 16th Klubü - Yeniden Satışa Sunuldu

• Stok ve gcam gece modu, stok çok beyaz, gcam çok kırmızı çekiyor, ama selfie de gcam hakikaten işini iyi yapiyor

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.