Şimdi Ara

Mehmetçik'ten PKK'lıya insanlık dersi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şırnak'ın Gabar Dağı'nda operasyona çıkan Mehmetçik, yakaladıkları 2 PKK'lıya kendi elleriyle yemek yedirerek insanlık dersi verdi.

Şırnak'ta Gabar Dağı'nda da bir grup terörist olduğunu tespit eden Mehmetçik skorsky helikopter ile dağa indirildi. Güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışma sırasında 2 terörist sağ olarak ele geçirildi. Operasyon devam ederken sağ yakalanan teröristler de silahları alındıktan sonra gözetim altında tutuldu.

Yemek vakti geldiğinde ise asker yemek yerken PKK'lıları da unutmadı. Mehmetçik, onları da kendi elleriyle doyurarak insanlık dersi verdi. Görüntülerde, yemek yiyen bir askerin önündeki PKK'lıya, "Sana şimdi normal şartlarda bizim elimizle yemek yedireceğimizi söylemiyorlar sana değil mi?" diye soruyor. PKK'lı başını sallayarak onaylıyor. Asker daha sonra, "Ama bak biz sana yemek veriyoruz iyilik yapıyoruz, ama böyle demiyorlardı değil mi sana? Bizi farklı gürüyordun" diye soruyor, PKK'lı yine başını sallayarak onay veriyor.

Asker ise, "İşte hayat insanoğlu. Bak arkadaşın Nedim'e sor ona ben elimle baktım, çay verdim, sigara verdim kendi elimle" diye konuşuyor.

• Kanimiz temiz.mehmetcik diye bosuna denmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bişey yapmamışlar
    Bunlar insanlıktan anlamıyorlar
    Biz insan gibi davrandıkça iyi azıyorlar
    Bundan 10-15 yıl önce özerklik diyemezlerken şimdi bağımsızlık istiyoruz diyolar
  • insanlık dersi
  • gurur duydum bizi farklı tutan bu işte

• Konu sanırsam siyasete doğru kayacak ve kaldırılacak..

jasonn peygamberimiz döneminde de esirlere böyle davranılırmış ben takdir ettim doğrusu..
  • iyimiş
  • onlara da üzülüyorum beyinleri yıkanıyor,içlerin de temiz kalpli olanları var ama arada kaynayıp gidiyorlar zorla çatıştırıyorlar bunu kanıtlayamasak da eminim onların da iyi olanları var nasıl bizim de kötülerimizin olduğu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

onlara da üzülüyorum beyinleri yıkanıyor,içlerin de temiz kalpli olanları var ama arada kaynayıp gidiyorlar zorla çatıştırıyorlar bunu kanıtlayamasak da eminim onların da iyi olanları var nasıl bizim de kötülerimizin olduğu gibi.

Çok doğru..
  • Bu kadar da kibar olmaya gerek yok hayvanlar insanlıktan ne anlarki
  • Sonrada şehit haberleri.Asker dediğin soğukkanlı olcak.Ben bile olsam o ekmek parçasını vermeden önce bi düşünürüm.Binlerce askerimizi şehit eden teröristleri yedirmek saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ps3 Netw@rks

Bu kadar da kibar olmaya gerek yok hayvanlar insanlıktan ne anlarki

O soruyu sana sormak lazım. Bak şuan üzerinde uyguluyorum. Ne anladın bize anlat lütfen ?
  • Tabiki savaşılacak kan dökülecek ama biz Türk milletiyiz herkes bunu da bilsin bizim ne olduğumuzu bilsinler..Müslümanlık esir alıp adamın kafasını kesip videoya almak değildir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: boor

quote:

O soruyu sana sormak lazım. Bak şuan üzerinde uyguluyorum. Ne anladın bize anlat lütfen ?

boor sen şimdi pkklıyı mı savunuyorsun? senin gözünde her bir pkklı nadide bir insan mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boor

quote:

kışkış pkk kışkış
  • Pkk da esirlerine ilgili davranıyor.Olması gerekende bu pkklı değilim.
  • Videoyu kaldırdım arkadaşlar konu da silinebilir..Tartışma çıkacağı aşikar..
  • orada olsam uyuz olurdum. kafasına tekmeyi geçirirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

onlara da üzülüyorum beyinleri yıkanıyor,içlerin de temiz kalpli olanları var ama arada kaynayıp gidiyorlar zorla çatıştırıyorlar bunu kanıtlayamasak da eminim onların da iyi olanları var nasıl bizim de kötülerimizin olduğu gibi.

aynen katılıyorum.

• peygamber savalarında böyleydi çanakkalede yaralı anzak askerini kendi siperine taşıdık şimdide bunun en gurur verici örneğiyle karşımızda.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.