Şimdi Ara

Megane1 2.0 rxt satıp 2001 wv polo classic comfortline 1.6 100hp aldım sizce iyimi yaptım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 1999megane 2.0 rxt vardı elimde bej renkli çok temiz bi araçtı içi dışı temizdi lpg si vardı sıralı sistem derler ya 2.0 megane cok yakıyor falan diye hiç öyle değildi normal kullanımda 90liraya lpg deposu doluyordu 420 450 km yol gidiyordu piyasası bilirsiniz bu arabalar tutulmadı sanırım en babası 15.000 diyorlar ilanlarda 16.000 13.500 arası değişken ben arabamı 13.500 e almıştım 16.500 e sattım öyle birisi abi bana versene arabayı dedi bukadar param var dedi verdim gitti hemen gidip arkasından bu arabayı aldım 17.500 e sizce wv polo 2001 classic comfortline sedan kasa almakla iyimi yaptım megane 2.0 rxt den iyi bi tercihmi benim kafam karışık biraz bianda oldu bitti herşey wv polo 138bin km de orjinal şuan temiz bi araç renk kırmızı brc sıralı sistem lpg si var bütün aksamları çalışıyor... yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

• Alışverişe bak arkadaş. Pazardan elma armut alır gibi tamamlanmış. Hayırlı olsun.
  • Hocam gule gule binin hayirli olsun!!2.0 dan 1.6 ya gecmissinz size arac gitmiyo gibi gelebilir,yani 2.0 motorun gucune alisip baska araca gecmek zor gelebilir.Model yukseltmissiniz ama meganin poloya gore daha komforlu oldgnu dusnuyorom,iyi gunlerde kullanin!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla nedesem, hayırlısı olsun güle güle binin. içinize sindiyse en iyisi sizin tercihiniz birazdan arkadaşlar gelir hevesinizi kırarlar.
    ama sizin yerinizde ben olsam mağzur görün ben yapmazdım, belki megane I 'i sevdiğimden belki polo'yu ısınamadıgımdan
  • tesekkür ederim arkadaşlar megane 1 in içi daha geniş özellikler aynı çift airbag elektrikli ayna otomatik camlar klima abs polonun direksiyon ve debraj hidroliği güzel beğendim yakıt konusunda 2side hemen hemen aynı gibi ama megane1 basınca yakıyordu 2.0 motor okadar olur zaten bakalım bunu görücez artık insallah kronik sorun falan cıkmaz meganenin ekmeğini yemiş oldum...
  • Gereksiz olmuş bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun
  • sağolun teşekkürler tek istediğim megane dan fazla yakmaz umarım
  • Arkadaşım Gül'e Gül'e bin hayırlı olsun ama bu soruyu bu alışverişi yapmadan evvel sormalıydın.bu saatten sonra bize ancak hayırlı olsun demek düşer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attan inip eşeğe binmişsiniz. Benim bu tür durumlarda düşüncem şu; aradaki fark kendini ciddi oranda hissettirmeyecekse araç değiştirmeye gerek yok. Hele hele eski ama her şeyini bildiğiniz bir araçtan, yine eski ve bilgi sahibi olmadığınız, geçmişini bilmediğiniz bir araç almak tamamen risk. Bu arada, o araba orjinal 138.000'de ise forumdan ayrılırım

• aytürk niye öyle dedinki şimdi megane nın at olur yanı yoktu bence polo da konforlu geldi bana
  • geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: huso0655

Hocam gule gule binin hayirli olsun!!2.0 dan 1.6 ya gecmissinz size arac gitmiyo gibi gelebilir,yani 2.0 motorun gucune alisip baska araca gecmek zor gelebilir.Model yukseltmissiniz ama meganin poloya gore daha komforlu oldgnu dusnuyorom,iyi gunlerde kullanin!!!

1.6 100 beygirlik Polo'lar (Ayrıca 1.4 101 beygirlik olanlar) gitmiyor hissi oluşturmazlar.

Hafif kasalarından ötürü (1.4 101 beygirlik Polo'nun 987 kilo ağırlığı 10.3 saniye 0-100 hızlanması mevcuttu) hızlanma hisleri de güzeldir. Dürbün göğüslüdür umarım aracınız, çok kaliteli bir gösterge setidir. Hatta VW'nin süperspor modeli VW W12 ile aynı gösterge ve konsola sahiptir. Torkunu erken verir ancak çok devir çeviremez. Yine de 2.0 Megane'dan geçmemek gerekirdi diye düşünüyorum. Sınıf düşmüşsünüz çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 31 Ocak 2015; 0:51:11 >

• km orjinalse 3gün foruma uğramam
  • Megane daha konforlu ve sorunsuz bir araçtır. Polo classic b sınıfına daha yakın bir araç şu anki linealar gibi düşünebilirsiniz. Polo classicte arka taraf dardır. Yerinizde olsam megane temizse vermezdim.

• bayanların canları sıkıldığında yaptıkları gereksiz alış verişten farksız

• Alın verin ekonomiye can verin tarzı olmuş hocam ama araba sorunsuzsa beğendiyseniz değişiklik olmuş boşverin hayırlı olsun güle güle binin.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    evet dürbün göğüslü güzel tarif etmişsiniz peki bişi sorucam wv polo nun piyasası neden 17-19 civarlarında seyrederken megane 2.0 13.500 15.000 arasında değişiyor fiyat farkı nedendir yani megane hem daha kaliteli hem daha ucuz :) oluyor
  • 2.0 megane 1 kullandim; bana clio2den ote bir his yasatmadi sürüş kalitesi olarak(direksiyon hissi, pedallarin agirligi, vitesin gaza basmaya gore ileri geri hareket etmesi, virajlarda guven vermemesi v.s.) genişliği falan guzeldi ama..ic mekanda kalite olarak sadece kadife kaplamalari gösterebilirim; plastik aksami yine clio
    Polo orjinal kmde ise cikarabilecegi tek sorun merkezi kilit mekanizmasidir; merkezi bagaj zemininde olup havalidir kendileri..meganedeki gibi zart zurt diye ses cikarmaz.. yine sürüşü keyiflidir,iyi yol tutar, yormaz ve motoru lpg icin yaratilmistir adeta clioyu sattiktan sonra polo classic denemistim alici olarak; kmsi az olsa alacaktim; guzel bir intiba birakmisti sürüşü, kalitesiyle.. sorsan ikisi de b sinifi (clio ve polo cls. ama at eşek iliskisi vardi aralarinda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rallier_61 -- 31 Ocak 2015; 13:56:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalldeli

evet dürbün göğüslü güzel tarif etmişsiniz peki bişi sorucam wv polo nun piyasası neden 17-19 civarlarında seyrederken megane 2.0 13.500 15.000 arasında değişiyor fiyat farkı nedendir yani megane hem daha kaliteli hem daha ucuz :) oluyor

E mesela Volvo S40 da Polo ile karşılaştırılamayacak bir araba ama piyasası Polo ile aynı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.