B

Yüzbaşı
17 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar ix 35 SUV arabama atiker taktırdım
motor GDI motor

44 TL YE ( LPG ) 160 KM GİTTİM ,
YANİ 100 KM DE 9,48 LİTRE YAKTI LPG

Acaba benzin ne yakmıştır , benzini fulleyemedim malul fiyatlar onu ölçemedim

yorumlarınızı bekliyorum
Arkadaşlar merhaba 2013 model dün ix35 aldım
sizlere 2 sorum var , sürücü kısmındaki camlar hariç diğerlerinde otomatik indirilebiliyor ama cam kaldırmayı sadece sürücü tarafındaki tuşlarla yapılabiliyor sorun ne olabilir

2- araba kapıları otomatikmen kilitleniyor sonra birisi inmek istediğinde bu kilidi açmak mı gerek anlamadım

arabam style paket
birde mümkünse demir yanlardaki ayaklık ve ön koruma alma imkanım olabilir ne kadara nereden temin edebiliriz
iyi günler dilerim
Arkadaşlar 1 adet ölü pikselden dolayı başvurum sonucu talebımde haklı cıktım ve ayıplı malın misli ile değişim kararı cıktı. Benım ürünümün modası gecti belkı ellerınde sıfır vardır ama yenı modelle değişimi talep edebilirimyim? Tv değeri 2547 di.
Arkadaşlar balata değiştirenler oldu mu fıyat ne kadar bu km de normal mı
Arkdaşlar 9 ay once 55 inç lcd aldım, gecen hafta 1 adet olu pıksel oldu. Teknık servıs 5 adet olmadan işlem yapılamaz dedı sozde genel merkez o şeklde demiş ve şok icindeyım. Nasıl iade edebılırım ustune ustluk teknosada uzatılmış garantım var teknosa arcelık teknık servıse yonlendırdı ilk yıl icinde oldugu icin
Arkadaşlar kesin bu 2 üründen birini alacağım lütfen yardım edin her ikiside aynı fiyatlarda. Sonyi bir arkadaşım tavsiye etti bana görüntü kalitesi ve özellikleri bakımından hangisi daha üstün lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum. En kısa sürede alayım diyorum kafa yormak zor geliyor. Hergün avm lere gider oldum.
Arkadaşlar A101 de 2750 tl fiyatı sizce değer mi yoksa 55KU7000 3100-3200 e mi alınmalı akıl verir misiniz, 6500 curved hoşuma da gidiyor çözünürlük farkı var çok etkiler mi ?
Arkadaşlar bu modeli öneriyor musunuz
Fiyatı 185 TL yardımcı olursanız sipariş vereceğim teşekkürler.
Arkadaşlar zenfone 2 nin bir çok modeli var. Ama hangisi en iyisi hem çözünürlüğü hem rami tüm özellikleri içerecek şekilde zd551KL var ZE 551 ML var ZE600 KL var
Ben 5.5 inç 1920 çözünür lük 4 ramlik istiyorum hangi modeli bu
64 yada 32 gb olur bir yardımcı olun lütfen kafam karıştı
0 | |
Arkadaşlar yeni 2009 model otomatik 1.4 corsa aldım. Subap yakması yüzünden lpg yi araştırmam gerekiyor. Ne tavsiye ederseniz onu taktıracağım , yardımcı olabilir misiniz ? Saygılar..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 508
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 45.694 (Bu ay: 182)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.