Şimdi Ara

MEGANE II KULÜBÜ(100+) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
4
Favori
98.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2008 1.6 16 V. Otantik gümüş gri megane II Brc LPG ve 36 000 km...
  • Ben de megancıyım. Bir de nekstçiyim. Yani navigasyon.
  • 2009 megane2 extreme 1.6 16V faz2 siyah
  • 2006 model megane 2 sportway(tam emin değilim yardımcı olursnaız sevinirim). Siyah
  • merhaba arkadaşlar
    ankaradan 2006 megane 1.5 dci sportway 80beygir. kulübe üye olmak isterim:)
  • Arkadaslar 25-26 bın Tllık bır butcem var bu butceyle alınabılecek en mantıklı arabanın megane oldugunu dusunerek megane almaya karar verdım sedan veya hatchback olması o kadar onemlı degıl benım ıcın pıyasadakı megane 2 aaraclarından en alınası ve yakıt degerlerı makul olan meganenın hangı modelıdır?
  • Merhaba arkadaşlar,
    2008 model 1.5 dci 80 bg platin gri. 44.000. Üye olmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MINERVAL

2004 megane 2 hb dynamique bva + pack executive (xenon far , far yikama , 6li cd degistirici ) + acilir cam tavanımız var.
    Annemle ortak kullanıyoruz.
    Şuan 119 kusur binde , 3-4 bin km önce lastikleri yeniledim pirelli p7 takildi , 120 bin bakimini yaptirdim ama satilacagi icin triger setini degistirtmedim , sadece yag ve filtreler degisti,yaz başında klima bakımı yapıldı gaz dolumu yapıldı , bin km once sanziman arizasindan dolayi kulakçıklar değişti yağ vs. komple şanzıman bakımı yapıldı , geçen haftada akü bitti onuda yeni taktırdım.
    İlk sahibiyiz , 2007 yılında sağ arkadan kazası var arka tampon değişti ve depo kapagi altında boya var . 2009 yılında da annem otoparka girerken bariyere bindirmisti ön tampon degisti ve sağ çamurlukta boya var.
    İçeride döşemelerde hiç bir solma sökülme yok hiç içinde sigara içilmedi.
    Tüm bakımları akü değişimi , lastik değişimi dahil ve hasar onarımı aynı yetkili renault serviste yapıldı. Kullanım klavuzu vs duruyor . 2 renault cardta aktif durumda üzerlerinde çatlak kırık vs. yok . Renk angora beji
    haziran ayında muayenesi yapıldı.

2012 Megane 3 Coupe 1.5 DCI EDC + cam tavan almak için satıyoruz.

21 Bin tl fiyat biçtim sizce uygun mu ?

18 bine sattim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. hız tutkunuyum.megane im ile gozum hep aynadadır.hızlı gelen arabaları geçirmemeye çalışıp yarışıyorum.benim hastalıgım bu.rs almayı dusunuyorum acaba turkiye ye ne zaman gelecek 265 hp liği. arabam 2007 model megane 2 hb 1.6 115 hp.HB siyah triptronic vites. 63.000 km de acaba değeri ne kadar ilgilenen arkadaşlar yazarsa sevinirim. megane ın en sevdiğim yanı gaz pedalındaki çıt sesi.en sevmediğim yanı vitesi manuele aldıgımda arabanın 100 kmden sonra 6. devirde sürekli gitmesi.benzin ve motor zorlanması yuzunden vitesi manuele alamıyorum.4 ilerivites. 0-100 = 10.9 sn max hız 190 kmh yanlisim varsa duzeltin tam emin olmak için.kursunsuz benzin yakıyor.babamda honda hrv var. ondan 2 kat daha az yakıyor. ikisinide test ettim otobanda.tam gaz golcukten istanbula gelirken megane bir çeyrek yiyor. hrv nin yarım deposu bitiyor. az yakması guzel. fakat şanzımanı honda nın kine yaklaşamıyor.ama megane diger tum segmentlerde ileride bence.Hb megane ile audi tt yi yanyana koyun arkadan megane yanında çok fazla sırıtmıyor spor arabalara taş çıkartıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxlayer -- 11 Aralık 2011; 20:24:06 >

• merhaba,
    2005 Megane II Sedan 1.5 DCi Privilege, bej, 87.000 km.
  • 2005 sedan DCI sıfırdan beri kullanıyorum.az kahrımı çekmedi.120.000 km'de .bakımlarını hiç aksatmadım.arada katkı kullandım hala yakıtı mükemmel 1 depo ile şehirler arası rekorum 1375 km. minimum 1150 km gidebiliyorum.hiç sıkıntı yaşamadım ancak vites topuzu ve kapı kollarında hafif soyulmalar başladı.ha boyasız fabrikadan çıktığı gibi.bunun yerini tutan bi araç üretilene kadar megane2'ye devam
  • Arkadaşlar bende 2007 model megane var geçen günlerde bir kaza geçirdim ve sol ön çamurluk kırıldı servis fiyatları malum... internetten çok daha ucuza çamurlugu buldum fakat 2002-2005 modelleri için yazıyor acaba 2007 kasa megane a da bu çamurluk olurmu?
  • 2005 megane 2-1.5 dci-105 hp-tekno+exe paket-siyah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

2004 megane 2 hb dynamique bva + pack executive (xenon far , far yikama , 6li cd degistirici ) + acilir cam tavanımız var.
    Annemle ortak kullanıyoruz.
    Şuan 119 kusur binde , 3-4 bin km önce lastikleri yeniledim pirelli p7 takildi , 120 bin bakimini yaptirdim ama satilacagi icin triger setini degistirtmedim , sadece yag ve filtreler degisti,yaz başında klima bakımı yapıldı gaz dolumu yapıldı , bin km once sanziman arizasindan dolayi kulakçıklar değişti yağ vs. komple şanzıman bakımı yapıldı , geçen haftada akü bitti onuda yeni taktırdım.
    İlk sahibiyiz , 2007 yılında sağ arkadan kazası var arka tampon değişti ve depo kapagi altında boya var . 2009 yılında da annem otoparka girerken bariyere bindirmisti ön tampon degisti ve sağ çamurlukta boya var.
    İçeride döşemelerde hiç bir solma sökülme yok hiç içinde sigara içilmedi.
    Tüm bakımları akü değişimi , lastik değişimi dahil ve hasar onarımı aynı yetkili renault serviste yapıldı. Kullanım klavuzu vs duruyor . 2 renault cardta aktif durumda üzerlerinde çatlak kırık vs. yok . Renk angora beji
    haziran ayında muayenesi yapıldı.

2012 Megane 3 Coupe 1.5 DCI EDC + cam tavan almak için satıyoruz.

21 Bin tl fiyat biçtim sizce uygun mu ?

18 bine sattim.

Ucuza gitmiş gibi geldi bana. Hayırlısı olsun. Megane 3 aldın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: maligs1905

2005 megane 2-1.5 dci-105 hp-tekno+exe paket-siyah
    MERHABA ARKADAŞLAR BENİDE ARANIZA KABUL EDERSENIZ SEVINIRIM

2007 MEGANE II EXPRESSİON PLUS 1.5 DCİ BVA
  • Herkese selamlar.2005 Megane 1.5 DCİ Dynamique+Pack Executive+Pack Techno+Sunroof,83.000 Km, boyasız bir araç ne kadar eder? Ehil Renoculardan yorum bekliyorum
  • arkadaşlar merhaba bende aranıza katılmak istiyorum
    2006 megane 1.5dci Dynamique full paketli olandan var.sıfır aldım hala biniyorum.nazar değmesin maşşallahı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celonur

Arkadaşlar bende 2007 model megane var geçen günlerde bir kaza geçirdim ve sol ön çamurluk kırıldı servis fiyatları malum... internetten çok daha ucuza çamurlugu buldum fakat 2002-2005 modelleri için yazıyor acaba 2007 kasa megane a da bu çamurluk olurmu?

güncel
  • pardon silinmiştir konu olarak açtım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kknd2kknd2 -- 10 Ocak 2012; 14:36:14 >
  • Araba sahibi olmak çok masraflı bir şey. 17 yaşında 75 bin kilometrede bir Şahin marka aracımız vardı, 2006 yılında kapının önünden çalındı. Öyle gitti, sonra babam emekli olunca o yıl 1.6 benzinli Megan bir araba aldık.

Şimdi bu araba olacak 6 yaşında, daha 30 bin km’de, pek sürdüğümüz yok ama bir sürü masraf çıkarıyor, hele böyle yeni arabaların bakımı da çok pahalıya geliyor. Geçen silecek lastiklerini değişeyim dedim, orijinali 95 lira dediler, böyle fiyatlar, gittik yan sanayisini aldık 40 liraya, yağmur az olunca gacır gucur ötüyormuş (ben pek sürmüyorum), bunların daha ucuza Çin malı da vardı o zaman, 20 liraydı, onu almadık, yan sanayinin iyisini aldık güya… Araba yaşlanıyor, aküsü değişecek, bujileri değişecek, lastikleri 1-2 yıl daha idare eder diyelim… Arabamız çalındığı için her sene kasko da yaptırıyoruz, hep masraf bunlar… Hamama giren terler, ama çok terletiyor insanı…

Lafı bilerek çok uzattım. Triger setinin de değişmesi gerekiyormuş. İnternette epey okudum, motoru elinize alırsınız diyorlar, kauçuk bir şey her an kopabilir diyorlar, km yapılmasa bile yıl itibariyle eskiyormuş. Babam eski kafada, laf anlatmak zor, 30 bin km’de değişirmiymiş diyor, kitapçığı gösterdim, yok ikna edemedim, pek de ısrar etmedim...

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.