Şimdi Ara

MEGANE II KULÜBÜ(100+) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
4
Favori
98.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2004 model MEgane 2 Dynamique 1.5 Dci 80 bg.
  • Merhaba,

2004 Model Megane II HB Dynamique 1.6 16V 115HP Osmanlı Mavisi
  • Arkadaşlar beni de üyelere dahil edebilirsiniz..

2009 Model Megane II Expression Plus 1,5 DCİ 85 HP , Siyah renk...
  • öncelikle selamlar. geçen hafta 2010 model benzinli 1.4 77 beygirlik fiat linea mı verip ah ahhhh. 2004 model benzinli megane 2 otomatik dynamic modeli ile takas yaptım ama o kadar pişman oldum ki 1 haftadır hayatım zindan oldu. Gözüme uyku girmiyor. Müthiş bir oyuna geldim. Hukuki mücadelemi başlattım ama sonunda ne olacak bilmiyorum. Sürekli şanzıman arızası veriyor ve stop edip tekrar çalıştırdığımda en fazla bir gün sonra tekrar veriyor. Ayrıca bu megan resmen kamyon gibi yakıyor. Benim linea ya 20 tl lik gaz koyduğumda en az 80 km de götürürken bu megane 20 tl lik gaza en fazla 65 km götürdü. Bu araç benim ocağımı yaktı resmen. Araç km de lpg de bile 30 kuruş yakıyor. Bu ne iş arkadaşlar bu araçların hepsi mi böyle yakıyor. Eğer hepsi böyle yakıyorsa sineye çekip oturayım ama bu kadar da fark olmaz ki arkadaşlar. Ayrıca bu vites sorunumu nasıl çözerim? yardımcı olursanız sevinirim.

• Selamun Aleykum Megane 2 Sahibi Arkadaşlar,
    Aranıza katılabilir miyiz?

Megane 2 Expression PK
    2007
    Gümüş Gri
    1.5 DCi Sedan
    SELAMETLE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah_tetik -- 11 Ocak 2013; 17:02:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackkoss

öncelikle selamlar. geçen hafta 2010 model benzinli 1.4 77 beygirlik fiat linea mı verip ah ahhhh. 2004 model benzinli megane 2 otomatik dynamic modeli ile takas yaptım ama o kadar pişman oldum ki 1 haftadır hayatım zindan oldu. Gözüme uyku girmiyor. Müthiş bir oyuna geldim. Hukuki mücadelemi başlattım ama sonunda ne olacak bilmiyorum. Sürekli şanzıman arızası veriyor ve stop edip tekrar çalıştırdığımda en fazla bir gün sonra tekrar veriyor. Ayrıca bu megan resmen kamyon gibi yakıyor. Benim linea ya 20 tl lik gaz koyduğumda en az 80 km de götürürken bu megane 20 tl lik gaza en fazla 65 km götürdü. Bu araç benim ocağımı yaktı resmen. Araç km de lpg de bile 30 kuruş yakıyor. Bu ne iş arkadaşlar bu araçların hepsi mi böyle yakıyor. Eğer hepsi böyle yakıyorsa sineye çekip oturayım ama bu kadar da fark olmaz ki arkadaşlar. Ayrıca bu vites sorunumu nasıl çözerim? yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam Dizelini Kullanıyorum ve çoook memnunum yakıt konusunda bende sizin araçda bi sıkıntı var

• quote:

Orijinalden alıntı: hackkoss

öncelikle selamlar. geçen hafta 2010 model benzinli 1.4 77 beygirlik fiat linea mı verip ah ahhhh. 2004 model benzinli megane 2 otomatik dynamic modeli ile takas yaptım ama o kadar pişman oldum ki 1 haftadır hayatım zindan oldu. Gözüme uyku girmiyor. Müthiş bir oyuna geldim. Hukuki mücadelemi başlattım ama sonunda ne olacak bilmiyorum. Sürekli şanzıman arızası veriyor ve stop edip tekrar çalıştırdığımda en fazla bir gün sonra tekrar veriyor. Ayrıca bu megan resmen kamyon gibi yakıyor. Benim linea ya 20 tl lik gaz koyduğumda en az 80 km de götürürken bu megane 20 tl lik gaza en fazla 65 km götürdü. Bu araç benim ocağımı yaktı resmen. Araç km de lpg de bile 30 kuruş yakıyor. Bu ne iş arkadaşlar bu araçların hepsi mi böyle yakıyor. Eğer hepsi böyle yakıyorsa sineye çekip oturayım ama bu kadar da fark olmaz ki arkadaşlar. Ayrıca bu vites sorunumu nasıl çözerim? yardımcı olursanız sevinirim.

aracı alırken bi servise göstermeyi düşünmediniz mi?

• pazarlık payıyla birlikte 20 ye alabilirim güzel fiyat
    tam full paket değil ama temiz duruyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ihtiyactan-acil-satilik-megan2-113162592/detay/

sizce kaça alınır bu araç

Birader bu araba hiç 100 binde gibi durmuyor.

1-Ön farlar ve arka stoplar fazla siyah.
    2-Yolcu koltugu döşemesi aşırı deforme.Sürücü tarafı belli degil.
    3-Gaz pedalında hiç lastik kalmamış.

Ciddi olursanız detaylı baktırın derim.

• arkadaşlar benide ekleyin :) 2007 megane 2 hb 1.6 16v expression kumsal beji
  • 2004 Megane 2 Sedan 1.5 dci Dynamique Ateş Kırmızı listeye eklersen sevinirim ;)
  • Selam arkadaşlar megan 2 2006 Pri Benzin Triptoric platin Gri
    arabayı 2-3 gün önce aldım tabi teste sokdukdan sonra aldım :))) Bazıları 100-200 tl kacıyor aman param gitmesin diye sonrada yandı gülüm keten helva :)) Kim olursa olsun göstermeden araba almıcaksın .Ben istanbuldan taa ıspartaya gitdim megan icin cocuga öyle bir güvendimki anlatamam .Abada sag camurluk degişim demişti motor super otomatık şanzuman super demişti.Kapora 200 tl verdim salaklık bizde .Arabayı gösterdim kaportacı surası boya burası boya surası degişim .sinirlendim abicim neresı boya degil diyince boyacı abicim tavan ve bagaş hacir kople boya demezmi+sonrada şanzumancıya gidince onada gösterdim oda P parkda yanı sorun var 300 tl olur 3000 tl olur bilemem cıkarıp baktıkdan sonra olur dedi.icimden olum pert araba almakdan kurtuldun yanan kapora olsun dedim cocugada seni allaha havale edıyorum dedim dahada aramadım.allah bildigi gibi yapsın . En son Bu güzeli aldım 2006 pri triptnic Platin gri

• 2006 megne 2 1.5 authentik 207 bin ilk sahibi
  • Selam arkadaşlar

2004 model Megane II'ye kasko yaptırılabilir mi ? Kasko yapılabiliyorsa yıllık kasko tutarı tahmini ne kadar olur ?

Teşekkürler
  • Orjinal Megane II, Sportway, 2006 model, benzinli, 67,500 km'de, değişen veya boya, kusur yok, beyaz renk, 30.0000 tl

Acemi bir araba bilgisi olan birisi olarak araştırdım ve oturduğum yerde satılan yukarıdaki özeelliklere sahip aracı buldum.

Fiyat nasıl sizce? Teşekkür ederim şimdiden....
  • gkhn_ygn G kullanıcısına yanıt
    Fiyati çok. Araba temiz baya. Ancak dinamik + sunroof + xenon farlı paket olsa idi alınabilirdi. Biraz daha bekleyin almayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TALENJEKTAZİ

Fiyati çok. Araba temiz baya. Ancak dinamik + sunroof + xenon farlı paket olsa idi alınabilirdi. Biraz daha bekleyin almayin

32 binlerden indi bu fiyata. Yalnız dediğiniz gibi araç gerçekten tertemiz, km'si düşük. Alırsam ilk işim LPG taktırmak olacak. Ne kadar beklemeliyim, alınabilir seviyesi nedir sizce?
  • gkhn_ygn G kullanıcısına yanıt
    Araba cok temiz ama arabanin en fazla tas catlasa ederi 27 gercekten sorun sorusturun. Parayi kazanmak kolay değil. Tam 1.5 yıl önce 75 binde en dolu sunrooflu xenonlu hız sabitlemeli dinamik 27 bine satıldı. Kaldi ki sizin araba sportway. Arabanon arka camlar bile manuel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TALENJEKTAZİ

Araba cok temiz ama arabanin en fazla tas catlasa ederi 27 gercekten sorun sorusturun. Parayi kazanmak kolay değil. Tam 1.5 yıl önce 75 binde en dolu sunrooflu xenonlu hız sabitlemeli dinamik 27 bine satıldı. Kaldi ki sizin araba sportway. Arabanon arka camlar bile manuel

Teşekkür ederim, biraz daha beklemekte fayda var o zaman. (Çok önemli değil ama ilanda arka camların da elektrikli olduğu belirtilmiş...)
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.