Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.056.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arka disklerde kiminde bilya var kimin de yok. Dolayisiyla fiyat da ba ya fatk ediyor. Üzerinde olan bilyalarda problem yok diye düşünüyorum ama ya çıkarsa? Ayrıyetten bilya saha mı masraflı olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IORI

Bende iç temizlik yapacağım tavsiyem kosla oxi action halı şampuanı elde yıkama ürünü kullan. Köpürtüp köpüğünü sürüyorsun kuruyunca tertemiz oluyor.

Aman dikkat kapı karton kumaşına bol miktarda köpük basmayın.Bende her yıkamada sildim şimdi köşeden sarkma yaptı.Çok az köpükle deneyin.

@fyilmaz
  • karadenizyapi K kullanıcısına yanıt
    onlar olmasa da olur :) bilgin için tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan Ç. -- 4 Eylül 2014; 12:32:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

quote:

Orijinalden alıntı: hdurak

Evet bence de cok kullanisli ici ve bagaji cok genis benim cocuk bagaja girip yatmak istiyor yakitida cok dusuk 115 km uzun yol yaptim 5.4 litre yakti klima açık

Cok yakmışsın, normal hızda klima acıkda olsa 4.5 üstünü görme zor. Tabi 130 km den yukarı cıkıyosan o ayrı

Diesel mi bu araç? bende benzinli var 4.5 çok zor bir rakam ki zaten kaç tl ye geliyor tüplü olduğunu düşündüğüm arabanız için?
    klima açık birde

• arkadaşlar benim aracım 2006 1.5 dci araç 0 alındığından beri bizde.şöyle bir sorunum var vites geçişlerinde bazen takılma oluyor ve hızla ittirdiğimde bu sefer arada cartlama yapıyor bir yazı gördüm nette vites halatı eskimiştir diye.acaba doğru olabilirmi bu arada baskı balata volan 20 bin önce değişti araçta arkadaşlar debriyajla ilgili bi sıkıntı yok
  • 2004 Dynamique modeller kaç para eder en fazla ? Sadece iki ufak lokal boya mevcut.
  • 24-25 civarı aracın km temizliğine göre değişir
  • snn33 S kullanıcısına yanıt
    bu aracı önce alıp far temizliğine sokmalısın daha sonra bakımlarını yaptırmalısın filtre grubu haricinde masraf çıkarmı bilinmez biraz uğraştıracak gibi duruyor bilesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: snn33

Arkadaşlar sizce bu araç ne kadar eder http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ogretmenden-temiz-boyasiz-darbesiz-lpg-li-megane-2-178137142/detay

araç 1,4.megane en boş olan modeli.sanırım arka camlar da otomatık degıldır.fiyat uygun gibi ama dediğim gibi düz megane.eğer imkanın varsa dinamik yada privelege almanı tavsiye ederım.yok benım özelliklerle işim olmaz dersen al ..

• dostum otantik en boş modeli dinamik al full dur..pişman olursun
  • dostum bu araç 20 den fazla etmez çünkü hatcbach zaten en boş modeli
  • Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt
    araç dizel
  • arabamıın içini temizlemek istiyorum kltukları lok adlı bir ürün var hanımın onla silelim diyor önerileriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

quote:

quote:

Evet bence de cok kullanisli ici ve bagaji cok genis benim cocuk bagaja girip yatmak istiyor yakitida cok dusuk 115 km uzun yol yaptim 5.4 litre yakti klima açık

Cok yakmışsın, normal hızda klima acıkda olsa 4.5 üstünü görme zor. Tabi 130 km den yukarı cıkıyosan o ayrı

Diesel mi bu araç? bende benzinli var 4.5 çok zor bir rakam ki zaten kaç tl ye geliyor tüplü olduğunu düşündüğüm arabanız için?
    klima açık birde

Benzinliye binecek kadar zengin, tüplüye binecek kadar da cesaretli degilim
    Dizele devam

• quote:

arabamıın içini temizlemek istiyorum kltukları lok adlı bir ürün var hanımın onla silelim diyor önerileriniz nedir?

Vinet kullanılmasını tavsiye ederim. 1/10 sulandır bereketli olur. Lt'si 15 tl.

Lekenin yogunluguna gore orani artirabilirsin. Saf kulanmayın,ters tepebilir.
    Eger halı koltuk yıkama makineniz ki tavsiye ederim. Hem yorulmazsın hem de daha detaylı temizlik yaparsın.
    Vinetin bir cok kullanim alanida mevcut. Ev temizliginde de kullanabilirsin.

Lok da iyidir. En azından bir nokta da deneyin. Etkili olmaz ise vinet alabilirisn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rizeli -- 5 Eylül 2014; 22:16:01 >
  • Merhaba arkadaslar. Aracimi satiyorum. Aracimla ilgili yorum yapabilirsiniz. Pahali ucuz neyse. Detayli yazdim herseyi. Fiyat konusunda yardimci olurum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-megane-2-hb-1.6v-dinamik-pluslpg-fiyat-dustu-177833382/detay/

Link ekleyemedim nedense kusura bakmayin, mobildeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LENCER

quote:

Orijinalden alıntı: IORI

Bende iç temizlik yapacağım tavsiyem kosla oxi action halı şampuanı elde yıkama ürünü kullan. Köpürtüp köpüğünü sürüyorsun kuruyunca tertemiz oluyor.

Aman dikkat kapı karton kumaşına bol miktarda köpük basmayın.Bende her yıkamada sildim şimdi köşeden sarkma yaptı.Çok az köpükle deneyin.

@fyilmaz

Sabahleyin arkadaşla birlikte uğraşacaz bakalım inşallah sorun olmaz. Sıcak suyun içine kosla koyup yumuşak bir fırça ile fırçalayarak temizlemeye çalışacağız.
  • Teşekkürler cevaplar için araca baktırdık temiz çıktı ama içi pek hor kullanılmış vazgeçtik araçtan 20700 e bırakıcaktı
  • quote:

quote:

arabamıın içini temizlemek istiyorum kltukları lok adlı bir ürün var hanımın onla silelim diyor önerileriniz nedir?

Vinet kullanılmasını tavsiye ederim. 1/10 sulandır bereketli olur. Lt'si 15 tl.

Lekenin yogunluguna gore orani artirabilirsin. Saf kulanmayın,ters tepebilir.
    Eger halı koltuk yıkama makineniz ki tavsiye ederim. Hem yorulmazsın hem de daha detaylı temizlik yaparsın.
    Vinetin bir cok kullanim alanida mevcut. Ev temizliginde de kullanabilirsin.

Lok da iyidir. En azından bir nokta da deneyin. Etkili olmaz ise vinet alabilirisn.

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.