Şimdi Ara

MEGANE COUPE---CABRIOLET BÖLÜMÜ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.444
Cevap
19
Favori
262.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yavuz kardeş arabaya baktım. temiz görünüyor ama istanbul piyasası için çok pahalı bence.bu fiyatlara çıktıktan sonra ankarada da var.ben en fazla 14.000-14.500 e kadar alabilirim fazlada para bağlamak istemiyorum yani.Biliyorsun arabanın satışı ço k ağır.Ankarada inan takasa bile almıyorlar arabayı.
  • yavuz kardeş senin arabanın yakıt durumu nasıl.benim 99 az yakıyordu 8 valf 90 beygir olduğundan heralde.arkadaşda seninkinden vardı çok yakıyor falan diyordu ama merak ettim.Ayrıca sana katılıyorum temiz arabaya 2 milyar fazla verilir en azından ben veririm ama istanbul trafiği ve deniz kenarı olması nedeniyle bence en temiz coupe 15.000 lira eder.biraz masraf ve devir falan 16.000-16.500 e gelirki bu maksimum tutar olmalı.Piyasayıda dikkate almalı.Bizim toplumda coupe kültürü yok maalesef.ben arabayı alırken inan bana bir allağın kulu al demedi ya.bagajı yok kapısı yok muhabbeti dönüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: borabilgic

yavuz kardeş senin arabanın yakıt durumu nasıl.benim 99 az yakıyordu 8 valf 90 beygir olduğundan heralde.arkadaşda seninkinden vardı çok yakıyor falan diyordu ama merak ettim.Ayrıca sana katılıyorum temiz arabaya 2 milyar fazla verilir en azından ben veririm ama istanbul trafiği ve deniz kenarı olması nedeniyle bence en temiz coupe 15.000 lira eder.biraz masraf ve devir falan 16.000-16.500 e gelirki bu maksimum tutar olmalı.Piyasayıda dikkate almalı.Bizim toplumda coupe kültürü yok maalesef.ben arabayı alırken inan bana bir allağın kulu al demedi ya.bagajı yok kapısı yok muhabbeti dönüyor.

simdi bora bey:

belkı ınanmazsın soyle soylıyım en sonkurban bayramı ıcın adapazarına gıdıp geldım yanlıs hatırlamıyorsam 36 lt benzın ıle 530 km mı neydı tam hatırlamıyorum oyle bır sey yapmıstım 6.5 lt ye gelıyordu hesaplayınca galıba . yakıt tuketımı bence cok ıyı yanı ekonumık kullanınca kasarsan ıbredekı ıkı cızgı arasında 100km yol yapabılıyorsun .. defalarca denedım yapıyor. ama basınca o ayrı gıttıgı kadar yakıtta goturuyor ama hangı araba oyle degılkı..

yanlız benım onerdıgım 16bın lık arac gercekten temıze benzıyor en azından bakımları tam ve kazası gorunmuyor . ki eger ben bu kasa bır araba alıcak olsam ılk tercıhım o araba olurdu . tabı arabayı kesın gormem gerekıyor o ayrı

bırde bu arabayı satmak ıcın almıyacaksın . kesın zarar edersın.bu arada arbanın bagajı genıs aslında ama yukleme agzı cok dar sıkıntı ondan oluyor aslında bagaja sıgacak esya ama yukleme agzından gecmıyorkı!!!!!!!

• bana bagajı yok kapısı yok diyenlere param anca buna yetti diyorum.pek kaale almıyorum.ama merak ediyorum.bu kadar rahat sürüş yapılacak başka araç varmı?ön koltuklar yayla gibi.motor desen canavar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gekren

bana bagajı yok kapısı yok diyenlere param anca buna yetti diyorum.pek kaale almıyorum.ama merak ediyorum.bu kadar rahat sürüş yapılacak başka araç varmı?ön koltuklar yayla gibi.motor desen canavar.

• galıba resım koyabılıyuorum artık

MEGANE COUPE---CABRIOLET  BÖLÜMÜ
  • bunlarda baska resımler

• beyenecekmısız bakalım

• resım kalıtesı kotu bıraz

• güzelmiş kardeş araban kazasız belasız bin inşallah.işte banada böylesi lazım anlayacağın sen benim istediğim arabayı anladın.aynı kafadanız seninle.
  • Benim araçta senınkıyle aynı.Kazasız belasız binmek nasip olur inş.Benım sormak istediğim cam filmlerini nereden kaç paraya yaptırdın?ve benım aracta coupe yazısının son 3 harfi yok bunu nereden temin edebilirm?
  • TESEKKURLER ARKADASLAR

cam filmını sırınevlerde bır yer var uygun fıyattan ve kalıtelı yapıyor adını hatırlamadım sımdı

coupe yazısını servısten alacaksın (yazı kompledır)
  • Beyler aracın orjinal tape ini çıkaran war mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: thispotkey

Beyler aracın orjinal tape ini çıkaran war mı?

sen araba aldınmı yahu????
  • gecen cuma o 40000 liği aldım.
  • su bora bey in almadıgı arabayımı aldın???????

nasıl memnunmusun peki;_????
  • aracı cuma aldım bilgisayarlı teste soktum butun bakımlarını yaptırdım hıc bır sorun cıkmadı.
    triger kayışı yenilendi.4 lastik alıcam bu haftaiçi.Aractan cok memnunum bir sorunum yok.
    Sadece o bahsettiğim yazıyı alıcam ve camlara film çekcem
  • quote:

Orjinalden alıntı: thispotkey

aracı cuma aldım bilgisayarlı teste soktum butun bakımlarını yaptırdım hıc bır sorun cıkmadı.
    triger kayışı yenilendi.4 lastik alıcam bu haftaiçi.Aractan cok memnunum bir sorunum yok.
    Sadece o bahsettiğim yazıyı alıcam ve camlara film çekcem

hayırlı olsun gule gule kullaman dılegıyle
  • SAOL
  • beyler aracına sonradam mp3 player taktıran war mı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.