Şimdi Ara

MEGANE COUPE---CABRIOLET BÖLÜMÜ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.444
Cevap
19
Favori
262.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yüyüyeni ii ve diri sıkıntı yok ama zamanına yazık hiç ilgilenme bence ama karar senin
  • quote:

Orjinalden alıntı: borabilgic

yüyüyeni ii ve diri sıkıntı yok ama zamanına yazık hiç ilgilenme bence ama karar senin

arkadaşım airbag beyni arızalı oldugunu bilmiordm ve sahibi de sölemedi bana.Başka neyi war arabanın?
    Kmsi orjinal diri bi araba full zaten.İçi fln temiz gorunuyodu resımlerden.Ayrıca kac parça boyalı sımdı?
  • direksiyon simidi ve topuz yıpranmış.sağ kapı üzeri fitilde sıkıntı var ama o önemli değil.kısaca benim temizlik anlayışımla hiç uyuşmuyor.benden sana tavsiye bu tür arabaların satışı ağır olduğu için bunun en temizini alcaksın ki satarken sıkıntı yaşama.Şimdi adana var bir tane onunla ilgileniyorum ama bakalım.benim istanbulda bulduğum adam çürük çıktı anlayacağın.yoksa ben burdan boşuna gitmezdim.Bizi ankaralı bunlar salaktır falan diye düşündü ama şimdiye kadar 8 araba aldım sattım daha tezgaha gelmedik allaha şükür.
  • quote:

direksiyon simidi ve topuz yıpranmış.sağ kapı üzeri fitilde sıkıntı var ama o önemli değil.kısaca benim temizlik anlayışımla hiç uyuşmuyor.benden sana tavsiye bu tür arabaların satışı ağır olduğu için bunun en temizini alcaksın ki satarken sıkıntı yaşama.Şimdi adana var bir tane onunla ilgileniyorum ama bakalım.benim istanbulda bulduğum adam çürük çıktı anlayacağın.yoksa ben burdan boşuna gitmezdim.Bizi ankaralı bunlar salaktır falan diye düşündü ama şimdiye kadar 8 araba aldım sattım daha tezgaha gelmedik allaha şükür.

bilgiler için teşekkürler arkadaşım.Zaten ben her arabayı almadan önce 101 nokta testine soktururum.Orda da bunlar çıkar.Bakalm
  • yazdım ya kardeş. bak şimdi 4 lastik alacaksın balataları değiştireceksin ön taraf tamamen boyalı arka tampon boyalı.arızadan onunda haberi yokmuş yeni çıkmış işte.senin yaşını bilmiyorum ama ben 35 yaşındayım benden sana tavsiye bunlar sadece.
  • quote:

yazdım ya kardeş. bak şimdi 4 lastik alacaksın balataları değiştireceksin ön taraf tamamen boyalı arka tampon boyalı.arızadan onunda haberi yokmuş yeni çıkmış işte.senin yaşını bilmiyorum ama ben 35 yaşındayım benden sana tavsiye bunlar sadece.

eyw.
  • http://www.sahibinden.com/uygun_fiyata_spor_meganeWQQaXQQ6409209WQQpXQQdisplayitem
    bence bu araba ondan daha temiz duruyor kaput sorunu var.bi bak istersen.
  • quote:

http://www.sahibinden.com/uygun_fiyata_spor_meganeWQQaXQQ6409209WQQpXQQdisplayitem

saol ama otomatik vites düşünmüyorm
  • quote:

http://www.sahibinden.com/uygun_fiyata_spor_meganeWQQaXQQ6409209WQQpXQQdisplayitem

gecen gordm aslında ankara da temiz bir araba.dikkatini çekmedi mi senin de
  • COUPE ALACAK ARKADASLAR SU ARABAYI IYICE BIR INCELESINLER DERIM

ONEMLE DUYURULUR

http://www.sahibinden.com/periyodik_bakimlari_eksiksiz_yapilmis_full_megane_1_6_coupeWQQaXQQ5268029WQQpXQQdisplayitem
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavuzazgin

COUPE ALACAK ARKADASLAR SU ARABAYI IYICE BIR INCELESINLER DERIM

ONEMLE DUYURULUR

http://www.sahibinden.com/periyodik_bakimlari_eksiksiz_yapilmis_full_megane_1_6_coupeWQQaXQQ5268029WQQpXQQdisplayitem

çok istiyo arabanın piyasası bu kadar yok
  • BIR ARABA TEMIZSE PIYASANIN BIRAZ USTU EDEBILIR KANIMCA.
  • quote:

BIR ARABA TEMIZSE PIYASANIN BIRAZ USTU EDEBILIR KANIMCA.

burada 2-3 milyar oynuo ama
  • valla kısısel gorusum .

bben araba alıcak olsam bu kasa ılk tercıh gıder buna bakardım rahat rahat bınerdım

en azından masraflı bır arabaya 14 bın verecegıme masrafsız arabaya 16 bın verırırm .

bora bey baktı ucuz arabaya noldu ???????
  • quote:

valla kısısel gorusum .

bben araba alıcak olsam bu kasa ılk tercıh gıder buna bakardım rahat rahat bınerdım

en azından masraflı bır arabaya 14 bın verecegıme masrafsız arabaya 16 bın verırırm .

bora bey baktı ucuz arabaya noldu ???????

o 40000 lik arabaya bir de ben bakıcam fotolarda çok temiz gorunuyodu.
  • bak bakalım

ne demısler her malın bır alıcısı var belkı senın aklına yatar arac .
  • quote:

aklıma ıkı ıhtımal gelıyor

1- dıreksıyon pompasından yag kacırmıs olabılır
    2- egzantrık kecesınden yag kacırmıs olabılır

bu ıkı parca kayısla baglı oldugundan yag kacırıyorsa kayısı yaglar. aynı zamanda kayıs kasnakla yuksek hızda dondugu ıcın az bır yag kacagı bıle olsa dedıgın gıbı kaput ızolasyon kecesıne yag bulastırır..

acılen yaptırmanı tavsıye ederım yoksa kayıs atlama rıskı var fazlaca yag kayısa gelırse!!!!!

dediğin gibi direksiyon pompasından kaçan bir yağ imiş.cumartesi götürüyorum tamire.ne kadar fiyat çıkacak merak ediyorum.
  • nerede yaptıracaksın?

quote:

Orjinalden alıntı: gekren

quote:

aklıma ıkı ıhtımal gelıyor

1- dıreksıyon pompasından yag kacırmıs olabılır
    2- egzantrık kecesınden yag kacırmıs olabılır

bu ıkı parca kayısla baglı oldugundan yag kacırıyorsa kayısı yaglar. aynı zamanda kayıs kasnakla yuksek hızda dondugu ıcın az bır yag kacagı bıle olsa dedıgın gıbı kaput ızolasyon kecesıne yag bulastırır..

acılen yaptırmanı tavsıye ederım yoksa kayıs atlama rıskı var fazlaca yag kayısa gelırse!!!!!

dediğin gibi direksiyon pompasından kaçan bir yağ imiş.cumartesi götürüyorum tamire.ne kadar fiyat çıkacak merak ediyorum.

• vallahi bizim sürekli tamircimiz var o bakacak.tamir edebilirse edecek.edemezse değişecek.ama sanıyorum çok pahalı parça.o yüzden tamir etmesi konusunda baskım var
  • SERVISLERDE TAMIR OLMUYOR DIREK DEGISTIRILIYOR EVET PAHALI BIR PARCA

AMA ILLAKI TAMIR EDEN YERLER VARDIR
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.