Şimdi Ara

Megane 2 enjeksiyon arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun yola çıktım 700 km yol yaptım geri gelirken servis ışığı yandı yol bilgisayarında enjeksiyonu kontrol et uyarısı çıktı.Çekişte falan düşüş yok.150 km falan geldikten sonra motor seside değişti.Servise gidemedim eve gelmek zorundaydım.Geldikten sonra bi kaç ustaya sordum hepsi enjektörde problem var dedi.

Ben de araştırmadan hiç bir ustaya ellettirmedim.Aynı sorunu yaşayan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum
    araç 1.5 dci 200 bin km de 2005 model
    kolay gelsin herkeze kazasız günler

• Merhaba bnce acil olarak enjektorlere baktirin yoksa işeme yaparsa pistonlari eritir yada daha buyuk hasar verir dikkat et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum ilgin için sağol arabayı bilgisayara taktık adam bilgisayardan bir şeyler yaptı halloldu.20 tl masraf :))
  • Sevindim senin adina ozamn gecmis olsun.

• bende geçen yıl bu sorun yaşandı enjeksiyon sorunu var dedi bidaha çalışmadı araba renault servisine çektirdim 20 tle hallediler ve bu sene yine başka bir yerde araba normalken stop ettim yarım saat sonra tekrar gideyim derken yine aynı sorun enjeksiyon hatası normal sanayi ustası geldi ben çalıştırrım dedi yok mazottu kötü dedi enjeksiyonlar tıkalı dedi dedi dede dedi arabayı bide vurdurdu çalıştırmak için çalıştırdı da sonra tekrardan stop etti üsküdar caddesinde öyle kala kaldı .... yı anlayın gece saat 4 tee yine çekici 100 tl çektir servise en yakın bosch servisi varmış bıraktım orda bizim magane 2 ler frene debriyaj a basılıp çalıştığı için müşürleri temas ettmiyomuş onları değiştirdiler araba çalıştı tabi 223 tl verdim ne kadar doğru söyledikleri bilinmez ama bu enjekisyon sorunu kaynağı bilinmiyor tavsiyem bu hatayı verdiğinde renault servisinden başka bir yere götürmemeniz

• shareware_cun kullanıcısına yanıt
    aynı sorun vardı bugün ANKARA!DA SEÇKİN POMPAYA gittim 500 tl ye halletiler 10 km test sürüşü yaptık bir sorun çıkmadı çoğunlukla frene bastığım da oluyordu daha sonra yüksek viteslerde yapmaya başlamıştı rölantide traktör gibi çalıştığı zamanlar olmuştu yarın uzun yola çıkacağım inşallah yaşamam bir daha haftaya paylaşacağım yapılan işlemler mazot pompası iç takımı ve beyinide söktüler 250 tl malzeme işçilik bedeli alındı onun detayını bilmiyorum
    @shareware_cun
  • quote:

Orijinalden alıntı: G. AYANOĞLU

aynı sorun vardı bugün ANKARA!DA SEÇKİN POMPAYA gittim 500 tl ye halletiler 10 km test sürüşü yaptık bir sorun çıkmadı çoğunlukla frene bastığım da oluyordu daha sonra yüksek viteslerde yapmaya başlamıştı rölantide traktör gibi çalıştığı zamanlar olmuştu yarın uzun yola çıkacağım inşallah yaşamam bir daha haftaya paylaşacağım yapılan işlemler mazot pompası iç takımı ve beyinide söktüler 250 tl malzeme işçilik bedeli alındı onun detayını bilmiyorum
    @shareware_cun

Teşekkürler bilgilendirme için kardeşim
  • Arkadaşlar aracım megane 2 1.5 dci.enjeksiyon arızası diye uyarı verdi.aracı bilgisayara bağlattım enjektör 3.gz arızalı dendi araya tatil girdi yarın götüreceğim çok masraf çıkarır öı bir de nereye yaptıracağım pompacıya mı tamirciye mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.