Şimdi Ara

Megane 2 Aracıma Deri Koltuk Yaptırdım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, Ankara Başkent Sanayi Sitesi 1766. Sokak No: 24 Batıkent-Ankara, GÖRMÜŞ OTO DÖŞEME'de aracıma bej deri koltuk montajı yapıldı.

Herkesin olumlu ve olumsuz yorumlarını bekliyorum, sizlerden hayırlı olsun, güle güle kullan sözlerinden daha çok gerçek düşüncelerinizi yazmanızı istiyorum, malzeme kalitesi, işçilik, görünüm, aklınıza ne gelirse herşey hakkında yazmanızı, kısacası açık sözlü olmanızı istiyorum.

Ben yorum yazmıyorum sizleri etkilememek adına, yukarıda adresini verdiğim yerde montaj yapıldı, beğendiyseniz montaj için kapısını çalarsınız, beğenmediyseniz de burada yazan arkadaşlara fikir verir.

Her türlü yorumlara açığım, yorumlarınızı bekliyorum, resimler aşağıdadır.

• Megane 2 Aracıma Deri Koltuk Yaptırdım.

• Çok Güzel olmuş...Kalıteli görünüm..iyi gunlerde kullanın..kaca m aloluyor...gercı bınıcı ıcın deger ..yakısmıs..
  • bence gayet güzel durmuş kaliteli işçilik güzel duruyo.Fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz ? ortlama ne kadara mal oldu gidelim bizde yanına
  • Kaliteli olmuş ,fiyat nedir ?
  • Arkadaşlar 2.000 TL ödedim ben, montaj yaptıracaksanız herşeyi en baştan detaylı konuşun, en ince ayrıntısına kadar.
  • Asla bej yaptırmazdım, 1-2 yıl sonra leş gibi duruyor, kenarlarında kararmalar, koyulaşmalar falan. Siyah'ta 10 yıl sonra bile yeni gibi duruyor. Tabi bu benim zevkim, sizinkine de saygı duyuyorum.

O kadar eski bir arabaya deri döşeme masrafı tamamen gereksiz bence, kaç yıl daha o aracı kullanmayı planlıyorsunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Asla bej yaptırmazdım, 1-2 yıl sonra leş gibi duruyor, kenarlarında kararmalar, koyulaşmalar falan. Siyah'ta 10 yıl sonra bile yeni gibi duruyor. Tabi bu benim zevkim, sizinkine de saygı duyuyorum.

O kadar eski bir arabaya deri döşeme masrafı tamamen gereksiz bence, kaç yıl daha o aracı kullanmayı planlıyorsunuz ki?
    Olanla ölene care yok, yapildi artık.Beji temiz kullanirsaniz 5 yıl gider, tabi malzeme kalitesine bagli, bu ne kadar gider, bilemem.

Siyah degil de, kirmizi yatırırdım bej jerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 4 Aralık 2018; 17:53:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.