Şimdi Ara

megane 1 hgs dogru yerdemi resimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hgs ler daha ilk çıktığı zaman alıp tarif edildiği şekilde yapıştırdım fakat ne zaman köprü veya otoyoldan geçsem okumuyor ve kaçak geçiş gösteriyor sonrasında plakadan okuyup bakiyeden düşüyor.

Unutmadan araç 2003 model megane 1

Acaba etiketi yanlış bir yere mi yapıştırdım yoksa başka bir problem mi var.

Etiketin yapışmış olduğu resimleri görebilirsiniz.

megane 1 hgs dogru yerdemi resimli megane 1 hgs dogru yerdemi resimli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zorrokin -- 8 Haziran 2013; 14:35:44 >

• Sorun olacağını zannetmiyorum.
  • bir problem olmuyor ama her geçişimde beni kaçak geçiyormuşum gibi göstermesi rahatsız ediyor.
  • Etiketi yapıştırıp sonra yerini beğenmeyim çıkartıp tekrar yapıştırdıysanız bozulmuştur.
  • Hocam benim aracımda atermik cam, ben aynanın yanındaki siyah noktalı kısıma yapıştırdım sorunsuz okuyor. Kullanma klavuzunda da oraya yapıştırılması gerektiği yazıyor. Araç pug 206

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serco05

Hocam benim aracımda atermik cam, ben aynanın yanındaki siyah noktalı kısıma yapıştırdım sorunsuz okuyor. Kullanma klavuzunda da oraya yapıştırılması gerektiği yazıyor. Araç pug 206

+1 araç megane 2.
  • araç megane 1 arkadaşlar :)

etiketin yerini hiç değiştirmedim aynanın 5cm altına yapıştırdım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zorrokin

araç megane 1 arkadaşlar :)

etiketin yerini hiç değiştirmedim aynanın 5cm altına yapıştırdım..

Benimki de tam olarak aynı yere yapışık. Fakat hiç sorun yaşamadım. Her zaman okudu.
  • yeni bir hgs etiketi alıp üst taraftaki benekli yere yapıştırmayı deneyeceğim inşallah problem çözülür ger geçtiğimde sinirlerim bozuluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.