Şimdi Ara

MEGAN 1 HAKKINDA YARDIM...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar megan 1 hangi tarihler arasında cıkan araba ve hangi modelleri var . araba almayı dusunuyorum .arkadaşlar megan 1 al diyolar ama megan 1 hangi arabalar bilmiyorum.yakında bir cocuğum olacak inşalah. küçük bi aile arabası için uygun acaba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ...

• megan 1 hakkında bilgisi olan yokmu
  • Öncelikle iyi bir seçim yapmışsın. Renaultclubtr.com adresine git. Megane I hakkında daha geniş bilgi alırsın. Bana sorarsan alacağın model 2000 - 2004 arası olsun. En iyileri RXT,RXİ, Alize olanları var. İyi araba , bakımlı araba alacağım diyorsan, 18 000- 20 000 TL'yi gözden çıkaracaksın. Sahibinden.com' a girerek fiyatları hakkında bilgi alabilirsin.
  • kardes bizde 2001 rxt var cok menmunuz herkesin tarzı ayrı oldugu için yok saglam deıl yok arza verıo sankı renault fabrikasında calısıolar kulakdan duyma laflar hurdasına bınerlerse tabı arza verır biz 15 senedır bınıoz 1 kerebıle agır arza vermedı ufak tefek verıo ama az saglamlık yonundende saglam dıs tenekesıne bakmıcan şç gerdşrme lere ve saseye bakcan az yakıo parca ucuz kendı sınıfını n arabalarına göre corolla astra vs daha özellıklı ve parcası ucuz hemde az yakıo ama herkesin sevdası baskaa bn den sana 2000 2001 2002 2003 rxt veya rxi derim arabaya binin yada iyice her yerını inceleyın araştırın yapılısını izleyın sonra karar verın kulakdan duyma laflar etmeyın ha bide bana saglam araba gösterın hepsı kagıt gıbı buyuk kazalarda kagıt gıbı oluolar genelde tavanlar hiçç saglam diil hepsi nin fabrikalar iyi deil aslında türkler yapsa keşke sağlamcada ona binsek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.