Şimdi Ara

Mediamarkt Club Günleri İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.954
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Mediamarkt “Club Günleri” başlığı altında %5, 10, 15 indirimler yapmış.

Ben de yakın zamanda Club üyesi oldum, ücretsiz. Hatta 48 saat içinde 50/500 kupon verdi ama maalesef bu kampanya ile birleşmiyor.

Ben bu ürünü takip ediyordum, piyasaya göre uygun. Ahttps://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-bg3015-15-%C4%B1slak-kuru-erkek-v%C3%BCcut-bak%C4%B1m-seti-1179103.html

açıkçası diğer fiyatlara çok bakmadım, işinize yarar belki diye konuyu açmak istedim.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/club-card-indirimleri.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler ama bindirim ve sonra indirim olmuş dün Vestel 65 u9500 TV 5219 TL idi bugün 5599 olmuş TCL tvlerde aynı şekilde

• taha102010 T kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, fiyat artışı yapıp sonra aynı fiyata getirmişler
  • Alakası yok. Bosch buzdolabı fiyatlarına bakın, birçok buzdolabı internette en ucuz satılan yerlerden 500 TL daha uygun şu an.

• Ulan ne pahali bi firma...piyasada 3450 tl ye bulunabilen bir robot supurge bile 4600 tl.
  • Hakkını yiyemem bazen güzel indirimler yapıyor

Mediamarkt Club Günleri İndirimleri
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Hocam ne zaman denk geldi bu fırsat?
  • swrdrck S kullanıcısına yanıt
    Şu siteye bakmadan alışveriş yapmak harbi hata, sabahtan beri o kodu bekliyordum o yüzden iphone kabloyu kaçordım millet su gibi alıyo
  • Avukatımsı kullanıcısına yanıt

ocağın ortalarındaydı. bir tane daha modeli var o daha ucuzdu

• Yapıkredine beyaz eşyada 12 taksit oluyor mu acaba?

• Ne kadar ilginçtirki takip ettiğim buzdolabı/ç.makinesi teknosa da da aynı fiyattan indirime girdi. Taksit avantajıyla alıcam

• Güzel fırsatlar denk geliyor mediamarkt da. Eskiden pek bakmazdim ama artık daha çok bakıyorum.

Şarjlı süpürge, robot süpürge vs aldım son bir iki ayda.

Her zaman en uygun olmayabilir ama müşteri hizmetleri, garanti sürecinde en azından muhattap var. Robot süpürgeyi bu yüzden mediamarkt tan aldım.

• İlk mesajda paylaşılan ürünü aldım. İade ettim. Kullanım amacınız genital bölge ve koltuk altı bölgesi değilse alınabilir belki diğer bölgelerde denemedim ama iş görür gibi. Genital bölge koltuk altı için tavsiye etmiyorum. Bir işe yaramaz benim gözümde kullanamadan iade ettim.
  • Çöp

• Buzdolaplarına baktım 1 hafta önce aldığım buzdolabı burada 1000 TL. Daha ucuz ☹

• fatu38 F kullanıcısına yanıt

Hangi marka ve model buzdolabı satın aldınız?

Bende düşünüyorum.

• Ben de Bosch bulaşık makinası aldım. Bosch bayisinde çalışan arkadaşımın en iyi alabileceğin nakit fiyat 3450 dediği makinayı 3194 e aldım.
  • erenkuqo kullanıcısına yanıt

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_bosch-kdn76aıf0n-f-enerji-sınıfı-542l-buzdolabı-ınox-1209616.html linkteki BOSCH KDN76AIF0N buzdolabını mağazadan 7200 TL. ye aldım. Burada Fiyat (KDV Dahil) 6.299,10 TL.

1 haftadır kullanıyoruz ses, soğutma hacim vs. şu ana kadar memnunuz. Kenarındaki ufak bir çizik sebebiyle de bosch bir miktar iade yaptı. Kuruluma gelen serviste garanti uzatma yaptırdım.

• swrdrck S kullanıcısına yanıt
    Şu teknoloji marketlerinde bir kez gerçekten indirim görmedim sanırım. Vatan / MediaMarkt/ Teknosa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pore

Şu teknoloji marketlerinde bir kez gerçekten indirim görmedim sanırım. Vatan / MediaMarkt/ Teknosa

Gecen hafta tcl 55p8m 3725 liraya 12 taksit aldim mediamarkt tan.normalde n11 trendyol indirim çeki banka puanı ile uygun olurdu ama zaman zaman bunlar da avantajlı.onyargili olmayin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.