Şimdi Ara

MEDİAMARKT 500/50 KUPON NASIL KAZANILIR..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
6
Favori
3.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle arkadaşlar bu kupon satış işinde çok acımasız fiyat yazanlar var..500/50 kuponu 25 TL'den satmak isteyenler var ..halbuki kazanmak cokda zor değil...Yanlışlık varsa duzeltirim sorun degil....Adimlar
    1- Medimarkt yeni üyelik oluşturulur
    2- Üyelik adımında medimarkt club üye olmak istiyorum kutucuginu işaretle.onune gelen formu doldur
    3-maile gelen linki tıkla
    4- birgün sonra kuponun hazir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paşa1978 -- 9 Mayıs 2020; 12:38:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mediamarkt Kuponu satanlar dişlerini gıcırdatıyordur

• Teşekkür ediyorum
  • Büyük resmî görmüşsünüz

• Mağara soğuk muydu? Ayrıca kod falan göndermiyorlar

• Şimdi yöneticiler kapatır konuyu oranı 1.10
    Sıcak firsatlarda böyle kupon alma yöntemleri diye bir başlık sart

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Hesabınıza kupon tanımlıyorlar, yalnız konuyu açan arkadaşın dediği gibi 1 günde tanımlamıyorlar. Müşteri hizmetlerinden ve canlı destekten biraz rahatsız ederseniz 2 3 gün içerisine tanımlanıyor.
  • Bu kuponun geçerlilik süresi ne kadar oluyor.bir kulaklık alacağım ama fiyatının düşmesini bekliyorum.
  • Beni hiç uğraştirmadılar . Üye oldum 1. günden sonra vermedi kuponu 2.gün baktığımda kuponu tanımlamışlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xir1 -- 9 Mayıs 2020; 12:43:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xir1 kullanıcısına yanıt
    son kullanma tarihine bakarmısnız
  • 8. aya kadar sure vermişler.

Bugün üye olursanız tahminim 09.08.2020 olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xir1 -- 9 Mayıs 2020; 12:47:2 >
  • Bende geçen gün kupon satin aldin 10 liradan sonradan taktiği bende örendim banada geldi kupon 2 günde hatta doğum gününü biraz ileri tarih yapınca 1 kupon daha gelebilir

• Xir1 kullanıcısına yanıt
    cok tesekkurler cevabınız için
  • 2 gun once süpürge almak için Media Markt club a üye oldum. Hem 50 cek hem 50 paraf puan kazanayim dedim. Parafin son günü olduğunu farkedince çeki beklemedim. Hem eski hesaba hemde yeni açtığım hesaba bugün çek geldi. 6 ay gibi bir sitesi var sanirim. Doğum gününüzü de 1 hafta sonrasına yazarsanız 2. Çeki de kaparsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 9 Mayıs 2020; 13:16:55 >
  • mediamarkttan iphone kampanyası bekliyorum

• Mediamarkttan alışveriş yapmak tam bir kumar malesef. Geçen hafta 2 alışverişimi stok yok diye iptal ettiler, paraf puan, paraf günüm kampanyaları da güme gitti. Ilginç olan aldığım ürünler 10 gündür hala satışta gözüküyor sitede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Santiz

Hesabınıza kupon tanımlıyorlar, yalnız konuyu açan arkadaşın dediği gibi 1 günde tanımlamıyorlar. Müşteri hizmetlerinden ve canlı destekten biraz rahatsız ederseniz 2 3 gün içerisine tanımlanıyor.
    23 nisanda açtım, müşteri hizmetleri, şikayetvar ve twitterda rezil ettim yine bana mısın demedi yüzsüzler

• quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

Bu kuponun geçerlilik süresi ne kadar oluyor.bir kulaklık alacağım ama fiyatının düşmesini bekliyorum.
    3 ay.
  • Teşekkürler paylaşım için

• paylaşım için teşekkürler.

buyurun bu da amme hizmeti : ilgili video kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laurent_blanc -- 9 Mayıs 2020; 18:12:2 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.