Şimdi Ara

MEDİAMARKT 500/50 KUPON NASIL KAZANILIR.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
6
Favori
3.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

23 nisanda açtım, müşteri hizmetleri, şikayetvar ve twitterda rezil ettim yine bana mısın demedi yüzsüzler

Alıntıları Göster
    tam bir hafta uğraştım ancak vermediler. üyeliğimi sildirdim, iletişim izinlerimi de iptal ettim bıraktım.
  • Teşekkürler hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden 1 gün sonra mesela?
    Koskoca mediamarkt bana anında bir kupon tanımlayamıyor mu?
    Kaldı ki arkadaşların dediği gibi 2-3 günü bulan durumlar da yaşamış..
    Ayrıca bu büyük teknoloji marketleri kesinlikle yaşamaya devam etsin lafım yok fakat burada 1550 liraya satılan bir TV malum sitelerde 1150 lira..
    Her şeyiyle aynı
    E şimdi bana 50 verse ne olur 100 verse ne olur?
    Zaten fiyat farkı uçmuş gitmiş..
    Oldu da piyasa fiyatında bir ürün buldunuz o zaman hayırlı olsun ne diyelim..

• Güzel yöntem herkes öğrensin diye öne çıkardım.

• Kupon geldi konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulüp üyelik şartlarını gözden geçirdiniz mi acaba sonuçta veri paylaşıyorsunuz. Verdiğinden fazlasını alıyor gibi :

quote:

Üye, bu konularda doğabilecek ihtilaflardan tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu ve üzerindeki tüm haklarını kaybedeceğini kabul eder.

Bu zaten geçersizolacağını düşündüğüm bir hüküm ama kötüniyet seziyorum. Başka KVK aydınlatma metinleride okudum böyle metin ilk defa görmekteyim.

quote:

MediaMarkt ve Program Ortakları, Program şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği sebep bildirmeksizin iptal edebilir, üyeliğe ilişkin aidat talep edebilir. Üyelik sona erdiğinde kartta biriken haklar ve Üyeye kazandırılan haklar MediaMarkt ve/veya Program Ortakları tarafından silinecek ve geri alınacaktır.

Anlamı belirsiz ben iptal edince 50tl kuponu kullanmış isem 50tl mi isteyecek , veya üyeliğe ilişkin aidat talebi nasıl olacak tacir talep etmesede ücrete hak kazanan bir ticari kişi 6 ay üye kaldım bana geçmişe yönelik ücret çıkarabilir mi , normalde sonradan yapılacak bir değişiklik ile yeni dönemler için aidat talep edilebilir. Benzeri hükümler olur. Burada muğlak kalmış.

quote:

c) Kişisel verilerin aktarıldığı taraflar ve aktarılma amaçları: Üye’nin b bendinde belirtilen kişisel verileri yine b bendinde sayılan amaçlarla "Program Ortakları", GSM Operatörleri / Sosyal Paylaşım Siteleri / Kargo şirketleri gibi ifa yardımcıları ve sayılan amaçlara uygun hizmet tedarik edecek 3. kişilerle yurtiçinde ve yurtdışında paylaşılmaktadır. Çerezler yardımıyla toplanan kişisel veriler, bu formda belirlenen amaçlarla Program Ortakları, yukarıda sayılan ifa yardımcıları ve sayılan amaçlara uygun hizmet tedarik edecek 3. Kişiler ile paylaşılabilecektir. Üye, mediamarkt.com.tr adresinden ve/veya tarayıcı ayarları aracılığı ile çerezlere ilişkin tercihlerini ayarlayabilir ve yönetebilir. Media Markt, kümüle (toplu) Kullanıcı bilgilerini anonimleştirilmiş şekilde iş ortakları (yatırımcıları dahil), basın gibi üçüncü şahıslar ile paylaşabilir.

Çoğu hukuka aykırı maddeler kiminle paylaşabileceğini net belirtmesi lazım. Şirketler ortaklar vs kim bunlar işleme amacı ile alakası nedir bir satış pazarlama amacı ile işlenen bilgiler neden kargo şirketine verilir vs vs

Bu ve benzeri hükümleri onaylayarak kulüp üyesi olduğunuzu belirtmek istedim. İşiniz bitince kuruma başvurup verilerin silinmesi veya anonimleştirilmesini talep edebilirsiniz ancak üyeliği iptal edip kampanya kuponunu iade isteme gibi bir haklarının olduğunu sözleşmeye eklemişler bana göre oda Tbk genel işlem koşullarına aykırıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 11 Mayıs 2020; 16:39:50 >

• Arkadaşlar bu kod için yardımcı olabilecek olan var mı? Bugün alışveriş yapmam gerek kod 2 güne geliyormuş galiba yetişmeyecek.

• Hem doğm günü hemde üyelik çekini bir siparişte kullanabiliyormuyuz bilen var mı arkadaşlar :)

• beklemek istemeyen varsa kod için özelden yazabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.