Şimdi Ara

Media Player Classic ile BD Oynatmak ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba uzun zamandır Media Player Classic kullanıyorum, ancak Bluray diskleri oynatamadım. Dosya -> DVD/ BD aç -> dediğim zaman diskin içerisine girip dosya seçmemi istiyor, ama diskin içerisinde gezinmeme rağmen açabileceği bir dosya bulamadım.

Denediğim 2. yol ise, Dosya -> Aygıt aç, eğer bunu yaparsam şu hataı vermekte: Video yakalama süzgeci oluşturulamadı.

Denediğim 3. yol ise, Dosya -> Dosya aç -> D:\BDMV\PLAYLIST\ herhangi bir .mpls uzantılı dosya açmak istediğimde ise, Dosya Çözülemiyor hatası vermekte.

Media Player Classic ile nasıl BD izleyebilirim ? Bu iş için bir eklentisi plugini mi var ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bosu -- 9 Haziran 2017; 11:41:16 >

• Bi yabancı sitede k-lite codec, ffdshow paketlerini yüklemek gerekir diye yazıyor. İstersen bi dene.

Bir de Neden vlc, gom veya başka bir oynatıcı kullanmıyorsun? Gerçi Diğerleri oynatıyor mu bilmiyorum ama..?
    Bu paketleri yükle, varsayılan oynatıcı olarak yine mpcyi seç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 9 Haziran 2017; 14:59:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.