Şimdi Ara

Media plAyer ama hangisi :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum bluray arsıvım olmadıgından deneyemedim , izmirli arkadaşların arşivlere talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: manifeto

dostum bluray arsıvım olmadıgından deneyemedim , izmirli arkadaşların arşivlere talibim

Bluray arsiv yapana kadar bİ kac mkv dosya indir bi dene bazilarnida altyazi koy bide ole dene bakalim nasi bi sonuc olucak
  • Peki mediaplayer notebookun yapamadığı neyi yapıyor acaba? Çok cahilce bir soru olabilir ama bilmemek değil öğrenmemek ayıp :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: competan4

Peki mediaplayer notebookun yapamadığı neyi yapıyor acaba? Çok cahilce bir soru olabilir ama bilmemek değil öğrenmemek ayıp :)

Yahu mediplayerın amacı şu, çok küçük! koy sehpanın üstüne oynat hertürlü şeyi istediğin zaman, öyle amele gibi netbook tak-çıkar, gezidr uğraşmana gerek yok :D
  • Peki küçük olması haricinde başka hiç bir avantajı yok mu yani? Ben o amelelik kısmına razıyım çünkü. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi competan4 -- 1 Şubat 2012; 1:42:19 >
  • ne gibi bir avantajın peşindesiniz? ps3 oyunlarını açmıyor malesef eğer merak ettiğiniz oysa
  • Ne kadar da hazırcevap ve komiksiniz, tebrik ederim.
    mediaplayerın yaptıgı herseyi yapabiliyorsa sadece notebook; eğer mediaplayer da almam gerekiyorsa notebookun konfigürasyonunu düşüreceğim.
  • mediaplayer'larda yeni trend androidbox'lar olmaya başladı..... media player kadar basit değil, HTPC kadar karışık ve zor değil....
    çok iyi ve hoş bir şekilde bir önemli açığı kapayacaklar..... ANDROIDBOX'ları incelemeden bir karar vermeyin derim.....

mesela ======>>>http://forum.donanimhaber.com/m_57010594/tm.htm
    reklam yaptığımı veya firmayla bir ilişkim olduğunu ASLA sanmayın..... ben de bu konu ile ilgili bilgi toplama aşamasındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 1 Şubat 2012; 14:44:11 >
  • Arkadaslar bende noontec v9 media player var ve ben mkv uzantili hd filmleri izliyorum. Bazen 8gblik bazende 20 gblik film indiriyorum. Fakat bu cihazla 3d film oynatabilirmiyim acaba? Birde iso uzantili dosyalar diyorlar bunlar ne acaba ben torrentlerde hic isoya rastlamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Arkadaslar bende noontec v9 media player var ve ben mkv uzantili hd filmleri izliyorum. Bazen 8gblik bazende 20 gblik film indiriyorum. Fakat bu cihazla 3d film oynatabilirmiyim acaba? Birde iso uzantili dosyalar diyorlar bunlar ne acaba ben torrentlerde hic isoya rastlamadim.

half sbs olan 3d leri seyredebilirsiniz sanırım. iso denilen dosyalar da disk lerin birebir aynısı olan dosyalar.. yani dvd.iso dvd nin birebir kopyası, bd.iso ise bluray diskin birebir kopyası, 3dbd.iso ise 3d bluraydiskin birebir kopyasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

Arkadaslar bende noontec v9 media player var ve ben mkv uzantili hd filmleri izliyorum. Bazen 8gblik bazende 20 gblik film indiriyorum. Fakat bu cihazla 3d film oynatabilirmiyim acaba? Birde iso uzantili dosyalar diyorlar bunlar ne acaba ben torrentlerde hic isoya rastlamadim.

half sbs olan 3d leri seyredebilirsiniz sanırım. iso denilen dosyalar da disk lerin birebir aynısı olan dosyalar.. yani dvd.iso dvd nin birebir kopyası, bd.iso ise bluray diskin birebir kopyası, 3dbd.iso ise 3d bluraydiskin birebir kopyasıdır.

Tesekkurler. Bu half sbs nasil oluyor nerden anlayabiliriz acaba? Ekranda 2 ayri goruntu olanmi half sbs dedikleri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

evet aynen öyle.. yan yana ya da üst üste olan dosyalar half sbs dir.
  • quote:

quote:

evet aynen öyle.. yan yana ya da üst üste olan dosyalar half sbs dir.

Eyvallah ustad.
  • quote:

quote:

3dbd.iso veya bd.iso oynatabilen bir media player var mı şuan piyasada bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpantin

3d bd.iso için dediğim gibi himedia 900a ya da 900b modellerine bakmalısınız. çünkü bir tek bunlar var şu an piyasada.. ama onları da kolay bulacağınızı zannetmiyorum. bd.iso yu da full menülü olarak dune hd smart serisi açabiliyor. eğer full menü açmasına gerek yok derseniz ise yine dune tv 101 de açabiliyor diye biliyorum fakat bu cihaz da sanırım tükendi.. bunun dışında wd nin yeni streaming modeli var. bu da sanırım menüsüz olarak videoyu oynatıyor. bir de egreat r6b-II var.. bunu tam bilmiyorum.. bu da açabiliyor sanırım video şeklinde.. konusunda kullanan arkadaşlara bir danışın olmazsa..
  • quote:

quote:

3d bd.iso için dediğim gibi himedia 900a ya da 900b modellerine bakmalısınız. çünkü bir tek bunlar var şu an piyasada.. ama onları da kolay bulacağınızı zannetmiyorum. bd.iso yu da full menülü olarak dune hd smart serisi açabiliyor. eğer full menü açmasına gerek yok derseniz ise yine dune tv 101 de açabiliyor diye biliyorum fakat bu cihaz da sanırım tükendi.. bunun dışında wd nin yeni streaming modeli var. bu da sanırım menüsüz olarak videoyu oynatıyor. bir de egreat r6b-II var.. bunu tam bilmiyorum.. bu da açabiliyor sanırım video şeklinde.. konusunda kullanan arkadaşlara bir danışın olmazsa..

verdiğin cevap için teşekkürler.
    sanırım dark media mania 2 var onu alacağım gibi.

• quote:

hiç olmadı wd streaming ya da egreat alın derim..
  • quote:

quote:

hiç olmadı wd streaming ya da egreat alın derim..

hocam senin dediğin gibi ya dune tv 301 modelini beklicem bakalım ne zaman cıkcak yada bi htpc yapıp sorunu kökten halletcem artık hangisi gelirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnbzkrt -- 17 Şubat 2012; 15:18:58 >
  • Yakında Egreat R6S satışa sunulacak sanırım. O da 3D ISO oynatacak.
  • ya makinalara açık kaynak kodlu bi işletim sistemi ekleseler başlarına taş yağcak sanki şu makinalara linux yada ubuntu falan kursak ne güzel olur
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.