Teğmen
27 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler yerı degıl ama steam den trade olarak fm 2012 verıp ( su an 30 dolar satış fıyatı) CS : GO almak ıstıyorum (15 dolar) boyle bır takas dusunen olursa pm . Yanı fm 2012 alacagına 30 dolar verecegıne 15 dolar verıp almış olucak

steam id : forzindrap
ASUS O_PLAY2 HD2 USB 3.0 Media Player

25.01.2012 Faturalıdır . Yani 1 Haftalık Üründür . Vatan Bilgisayardan alındı . TV miz halihazırda Media Player lı olduğundan kullanmadan satıştadır .

Kutu , aparat , fatura durmaktadır . Uzerındekı jelatınler dahı durmaktadır .

1920 x 1080 pxEthernet,
USB 2.0Component,
HDMI 1.3,
Optik, SpdifAvi
DivX, Mkv, Mpeg1, Mpeg2, Mpeg4Bmp, Jpg,
PngDolby Digital, Dts, Mp3,
WavTürkçe altyazı desteğiSMI, SRT, SSA, SUB, TXTAlmanca, İngilizce, TürkçeCompact Flash (CF),
Memory Stick (MS), Multimedia Kart (MMC), Secure Digital Kart (SD)

Fiyat 220 TL dir .
Selamlar , Forumda balık avı ile uğraşan forumdaşlar var ise izmir'de hemen hemen her hafta sonu balıga gıdıyorum bır arkadaşımla beraber .

Konu hakkında kendımızce tecrubelıyız . Yaşlarımız 26 genelde araba kiralayıp gidiyoruz .

Balık avına meraklı az çokta olsa avdan anlayan arkadaşlar edinmekten mutluluk duyarız .

Genellikle ıldırı ve gerence mevkiini tercih ediyoruz .

Yine genellikle avladıgımız balıklar cıpura , Karagöz , Mercan , kupez , izmarit , kalamar , mandagöz , levrek.

Sorularınız olursa elımden geldıgınce ve bılgımın yettıgınce yardımcı olmaya calışırım . Takım taklavat , avlanılacak mevkii gibi .

Balık avı cidden bir sevdadır ve bir kere düştünmü Allah kurtarsın Yalnız gerçekten dünya dertlerini rafa kaldırtır balık avı . Orada oldugun 5-6 saat içerisinde huzur , heyecan , mutluluk ve keyfi bir arada yaşarsınız . Gerek kıyı gerekse tekneden herkez bir kere denemeli diye düşünüyorum .
Kariyer : Göztepe
Başarılar :

Bank Asya Şampiyonluğu
3 Süper lig Şampiyonluğu
1 Türkiye Kupası
2 Süper Kupa
Uefa Yarı Final

Selamlar malumunuz fm çıkar cıkmaz steam den oyunumuzu aldık ve herzamanki gibi Göztepe ile ilk kariyerime başladım..

İlk sezon bank asya ' dan zorlanarak playoff ta önce Çaykur rize finalde ise Adanaspor ' u 4-1 yenerek Süper lig e merhaba dedim..İlk süper lig sezonumda hedef avrupa kupalarına katılmak tı zira ligi 6. bitirip playoff oynamamıza ragmen lig boyunca iyi giden takımım playofflarda resmen cuvallamıştı . Bunda kadro kalitesinin yetersiz olmasının payı büyüktü tabi..İkinci süper lig sezonumda birazda taksitlede olsa paraya kıyıp daha kaliteli futbolcular transfer ettım. Bonservisi elinde olan genç yetenekleri kadroya katıp yedek takıma gönderdim gelecekte çok şey bekledigim birkaç genç futbolcu ; Daniel Meineke (GK-Danimarka) , Robert Franz (AMRC-ST-Almanya) , Ellis Shant (DC-İngiltere) , Claus Jensen (DC-DMC-MC-Danimarka)
As takıma ise serbest olarak

Serkan Kurtuluş , Çağlar Birinci , Cüneyt Köz , Hasan Kabze , Ali kuçik , Fabian Frei Takviyeleri yapmıştım bu takviyelerden ali kuçik yetersiz olduğu için reserv takımda Fabian Frei ise (AMC) uzun süreli sakatlık sorunu nedeniyle henüz forma bulamadı baktım olmayacak Wiljan Pluim diye holandalı 25 yaşındakı AMC oyuncusunu yine serbest olarak kadroya kattım..

Birazda paraya kıymak gerekliydi zira süper ligdeki kaliteli kadrolar yanında işim pekte kolay olmayacaktı
Başkana biraz yüklenince transfer ve maaş bütçesinde bir iyileştirme yaptı ve bende cogu taksıtle olmak üzere şu futbolcuları aldım

Özgür Çek - ankaragücü küme düşmüştü ve almam pek zor olmadı,
Hüseyin tok , Orhan Gülle , Harun Tekin , Ozan Has bu yerliler rotasyonda cok işime yaramakta

Yabancı transferlerinde ise nokta atış yapmalıydım geçen sene iyi bir forvet eskikliğini yaşadım uzun süre araştırma yaptım scoutlarım hiç boş durmadı ve akabinde

Matias Cahais (DC) , Gabriel Hauche (AMCST) , Silvio Romero (ST) transferleriyle kadroyu tamamladım.

Geçen yıl kadroya kattığım Akaminko , Obiefule , Mads Laudrup , Dixon , Rahman Kobya da tavsiye edebilecegim kalbur üstü iyi oyuncular .

Antrenorlerede ufak caplı bir yatırım yaptıktan sonra geçmiş oyunlardada kullandığım 4-3-1-2 taktiğini takıma oturttum..

Lig başında zorlu bir fiksturum vardı ve arka arkaya GS - FB maçlarını kaybettikten sonra yenilgi yüzü görmedim

Antrenorlerım ve antreman da hepsı 4 yıldız olmasına rağmen sakatlık konusunda sıkıntı yaşıyorum .

An itibariyle süper lig de 8 maç 6 galibiyet 2 mağlubiyet 18 puan la 2.sıradayım tek mağlubiyetlerimide ligin ilk 2 maçında aldım ki taktige yeni oyuncular henuz alışmamıştı..Şu an her maç iç - dış farketmeden en az 3 gol atan bir takım oldu ve bu sezon sonunu tekrar sizlerle paylaşıcam . Taktiği kesinlikle tavsiye ediyorum deneyin . Orta saha cok onemli yaratıcı ve pas yetenegı yüksek oyuncular kullanın. Sağ forvet driblingi iyi hızlı olsun soldaki ise bitirici .

Selam arkadaşlar yaklaşık 1.5 ay önce yenı lcd televızyon almamla hd kalıte yayına gecmeye karar verdım ve netıcesınde gıdıp d-smart uyelıgımı başlattım . Paketım tum hd kanalları kapsıyor. Aldıgım gunden berı bıtmeyen sıkıntılar yuzunden ıyıce sogudum artık. Goldmaster receıver sureklı donma yapıyor , Hd kanallar bır var bır yok..Mesela bugun akşam saatlerınde TRT hd , star hd , kanald hd , ntv , ntvspor ve bırkaç kanal daha sınyal sevıyesınde sorun var sebebıyle gostermıyor ancak dıger kanallar ı ızleyebılıyorum..Sınyal sevıyesıne baktıgımda en yuksek %65 goruyorum . HD kanallarda ıse sureklı sorun yaşıyorum . 400 kusur tl verıp aldıgım receıver sureklı donuyor . Aldıgımız yer yenı olmasına ragmen ıstanbula yollarız onlar bakar dıyor . Sozleşme yapıldıgı andan ıtıbaren teknık destek dıye birşey resmen yok . Başlarından savıyorlar..%65 sınyal sevıyesı normalmı ? Canak boyutu bunu etkılermı ? Ve benden başka bu kanallarda sorun yaşayanlar varmı ? Bundeslıga macları başlar başlamaz trt hd yı ızleyemıyorum mesela..Hd kanallarda sureklı gıdıp gelıyor..Izmır konakta oturuyorum..Varsa bunun cozumunu bılen yada aynı sorunları yaşayan yardımcı olursa sevınırm.
Merhaba 1.5 hafta once bır pc topladım , özellikleri

Amd phenom x4 965 be 3.40 ghz
Kingston hyper-x ddr3 1600mhz 2gb
Gigabyte 785gt ud3h
Sapphire vapor-x 4890 1gb 256bit
Ocz Fatality 550 watt psu
Samsung 500gb hdd
Thermaltake kasa
4 tane de fan takılı.
Mouse : Microsoft intelli ms 3.0
Mousepad : steelseries heavy

Gelelim soruna..Pc yi kurar kurmaz işletım sistemini de yukledıkten sonra (xp sp3) gerekli driverları yükledim denetım masasından fare ayarına geldıgımde ıse 7.çizgide ve hassasiyet kutucugu tikli halde olduğunu gördüm garipsedim kendime göre ayarladım oynadığım tek oyun counter - strike oyunudur girdim haliyle yeni sistem buyuk umutlarla akıcı bir oyun için :) Fakat mouse hakimiyetinı sağlamak imkansız idi mouse yukarı aşşağı sağ sol carpraz kısaca her harekette aşırı yavaş ve kayar gibi , oynayanlar daha iyi anlar hızlı hareket etmek ımkansız.Bir kaç yeni oyun buldum onları yükledim mouse hakimiyeti ordada aynı durumda..
Bende baya nette araştırdım nedenlerini denedigim çözümler ;

Refreshlock , Mousefix , Usbmouse rate switcher , hidusb , başka mouse , Ekran kartının son güncel driverı , Ekran kartının tum ayarları , windows sensivity ve oyun içi sensivity ayarları , ati hdmi driver..

Masaüstünde de farkettim elimle ufak daireler cızmeye calıştıgımda ımleç donerken takıla takıla dönüyor net hareketler yapamıyorum..Oyunda da anı hareketler yaptıgımda cok kısa takılma yaşıyorum..

Önceki pc de de bu fare yavaşlığı vardı ama hareketlerde takılma tarzı bir sorun olmuyordu..Monitor den böyle bır sorun yaşıyor olabilirmiyim ? Samsung syncmaster 793df monitorum..masaüstü 85hz kullanıyorum catalyst denden refreshrate 85 de (same as desktop , disable , 100hz modlarıylada denedim) Zaten onu disable yaparsam oyunda goruntu bozuk oluyor kısacası bu mouse hakimiyeti sorunu neden olabilir ? Bu konuda bilgisi , fikri ve deneyimi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını istiyorum

Birde ekran kartımın cpu-z resmi burada bir sorun varmı sizce ?

İyi günler..

Dün bir pc topladım özellikleri

amd6000 işlemcı
2gb ddr800 kıngston ram
gıgabyte S serıes - GA-MA770-DS3 anakart
160 gb hardısk

ve sorun yaşadıgım axle 1 gb 8600 gt ekran kartı..

Sorunum şu :

CD sının ıcındekı drıverı kurdum bellek read olamadı gıbı hatalar cıkmaya başladı daha sonra nvidia sıtesınden son versıyon drıverını ındırıp kurdum o hata su an olmuyor ancak oyunda ıken sanıyelık kısa kısa takılmalar yaşıyorum frame atlıyor gıbi..

Onlıne counter-strıke oynuyorum bır arkadaş bu oyunun cıft cekırdekle boyle problemler cıkardıgını dual core optımızer kurarsam duzelecegını soyledı bu programı kurmam sıstemımde bı yavaşlamaya neden olurmu ? kurmamı onerırmısınız

bu neden oluyor olabılır ? Sızce sorun karttamı daha dun topladım eger oyle ıse bır an once degıştıreyım dıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım

Teşekkürler
Hakkında
Meslek: Mikrotim Bilişim LTD
Forum İmzası:
Profesyonel Bilişim / Amatör Olta balıkçılığı
---------------------------------------
Forum İkinci El İmzası:
Profesyonel Bilişim / Amatör Olta balıkçılığı
---------------------------------------
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 366
İkinci El Bölümü Mesajları: 266
Konularının görüntülenme sayısı: 81.993 (Bu ay: 122)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.