Şimdi Ara

Media Markt Optimum/Yenisahra 27 Kasım Perşembe 06'da açılıyor... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
35.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: omeravalar

sabah 06.00 açılış.. evden oraya araçla gidiş 5-6 dk yı geçmez. broşür gelsin bi bakalım
    Ama bana aslında giyim ve ayakkabı da açılış indirimi olacak mı o lazım
    Aslında bize orda açılış günü ne olacak içeriden birisinin bilgi aktarması lazım. yokmu orda çalışan biri.

İstediğim üründe indirim olursa muhtemel programım;

05.00 evden araçla Ataşehir'den hareket.. (bardak termos da tarhana çorbası)
    05.10 araç park etme ve sıraya girme.. (muhtemel 1001 nci kişi olarak)
    05.20 çorba keyfi
    06.00 mağaza açılışı (her 15 dk da 50 kişi)
    09.30 civarı mağazaya giriş . (ürünü arama ve ele geçirme)
    09.45 mağazada ödeme kuyruğuna giriş
    10.30 mağazada ödeme ve çıkış
    10.35 alınan ürünü araca bırakma
    10.45 outlet ürünleri için tekrar alışveriş merkezine giriş
    11.00 -11.30 hakiki yün kazak, bot, mont benzer ürünlerden kaliteli ve indirimli olanları arama ve varsa satın alma.
    11.40 pizza hut veya KRC de de özel açılış indirimi var mı diye kontrol varsa yemek molası..
    (eğer yemek olursa bir de yemek sonrası hazım için diğer mağazaları kontrol)
    indirim yoksa Kozyatağı Mevlana da pide molası
    yemek sonrası eve dönüş.

13.30- 19.00 uyku molası...

helal olsun programlı yaşamınıza hayran kaldım

• quote:

sabah 06.00 açılış.. evden oraya araçla gidiş 5-6 dk yı geçmez. broşür gelsin bi bakalım
    Aslında bize orda açılış günü ne olacak içeriden birisinin bilgi aktarması lazım. yokmu orda çalışan biri.

05.20 çorba keyfi
    11.00 -11.30 hakiki yün kazak, bot, mont benzer ürünlerden kaliteli ve indirimli olanları arama ve varsa satın alma.
    11.40 pizza hut veya KRC de de özel açılış indirimi var mı diye kontrol varsa yemek molası..
    yemek sonrası eve dönüş.

Metro'dan Palladiuma giderken Erenköy çıkışını geçince solda Tergi diye bir yer açılmış. Etli ekmek molasını orda da verebilirsin, ben bir türlü fırsat bulup gidemedim. Dedikleri gibi etini ununu bir de ustasını Konya'dan getiriyorlarsa harbi iyidir.

• Tergi geçerken devamlı görüyorum. Konya pidesi Ataşehir de çok var ama bu Kozyatağındaki oldukça güzeldi. Ailece devamlı gidiyoruz. Olmazsa bir de Tergi yi deneyecez ne yapalım.
    Ama herşey mediamarkt ın yapacağı indirime bağlı. Bana elektrik süpürgesi lazım. belki de thomas twin T2 yi 500 e falan satarlarda arnica hydra rain plus yerine onu alırım.
    yoksa mecbur world play kartı olan biri aracılığıyla hepsiburada dan alacağım..
    Neyse indirim eğer arnica veya thomas elektrik süpürgesinde olursa bana yakın aracı olmayanlara destek olabilirim

• dediğim gibi istediğim ürün olursa gelmek isteyenler haber versin yolda elinde DH logosu olanları toplar götürürüm. Tarhana çorbasını büyük termosa koyarız arabada bardak da var.
  • _______________________________

süppersiniz !!!! yorumları okudum, gülmekten öldüm arkadaşlar...

• ızmırden gıdecek arkadas varsa bende gıtmek ıstıyorum hemde bır gun onceden gıdıp ıstanbulu gezerız gecede soguk bır macera yasayıp :) sabahına elektronıklerımızı alıp guzel ızmır'ımıze donerız nıyetlenen arkadaslar varsa bana pm atarlarsa ırtıbata gecerız planlarımız yaparız sımdıden gorusmek umıdıyle hoscakalın
  • quote:

Orjinalden alıntı: starsın

ızmırden gıdecek arkadas varsa bende gıtmek ıstıyorum hemde bır gun onceden gıdıp ıstanbulu gezerız gecede soguk bır macera yasayıp :) sabahına elektronıklerımızı alıp guzel ızmır'ımıze donerız nıyetlenen arkadaslar varsa bana pm atarlarsa ırtıbata gecerız planlarımız yaparız sımdıden gorusmek umıdıyle hoscakalın

biraz da farklı şeyler yaz yav Bu mesajı aynı şekilde 3. kopyala yapıştırışın.
  • Yukarıda arkadaşımızın da tavsiyesi ile Tergi yi sonunda denedim. eve paket servis yaptırdım. Kalitesi fena değil ama kozyatağındaki yerle mukayese edince muhteşem diyemem. Bamya çorbası ise daha iyi olabilirdi..Fakat kurumsal görünümleri hakikatten başarılı. Tergi aslında Türkçe de "sofra" anlamında olduğunu öğrendim. Ne güzel kelimeler varmış kullanmadığımız. Kulağa hoş gelen bir sözcük.

"Metro'dan Palladiuma giderken Erenköy çıkışını geçince solda Tergi diye bir yer açılmış. Etli ekmek molasını orda da verebilirsin, ben bir türlü fırsat bulup gidemedim. Dedikleri gibi etini ununu bir de ustasını Konya'dan getiriyorlarsa harbi iyidir. "

Yönetici arkadaşlar forma girişimde mesaj yazmada falan kısıtlamalar var. yetkiniz yok v. diye mesajı bile değiştiremiyorum. şu işi bir halletseniz iyi olur.

İndirim olacak ürünlere ait bilgiler sanırım bugün dağıtılır. Reklamları bir haftadır asılı duruyor Ataşehir de. en büyük indirim vs. diye.

• gitmeye niyetlenen varsa akşamdan mı düşünüyolar acaba? ben açıkçası gitmeyi düşünüyorum hazır vizelerimde iyi geçmişken gidip soğukta böyle bir macera çekerim:)
  • quote:

05.20 çorba keyfi
    yemek sonrası eve dönüş.

• quote:

Yukarıda arkadaşımızın da tavsiyesi ile Tergi yi sonunda denedim. eve paket servis yaptırdım. Kalitesi fena değil ama kozyatağındaki yerle mukayese edince muhteşem diyemem. Bamya çorbası ise daha iyi olabilirdi..Fakat kurumsal görünümleri hakikatten başarılı. Tergi aslında Türkçe de "sofra" anlamında olduğunu öğrendim. Ne güzel kelimeler varmış kullanmadığımız. Kulağa hoş gelen bir sözcük.

"Metro'dan Palladiuma giderken Erenköy çıkışını geçince solda Tergi diye bir yer açılmış. Etli ekmek molasını orda da verebilirsin, ben bir türlü fırsat bulup gidemedim. Dedikleri gibi etini ununu bir de ustasını Konya'dan getiriyorlarsa harbi iyidir. "

Yönetici arkadaşlar forma girişimde mesaj yazmada falan kısıtlamalar var. yetkiniz yok v. diye mesajı bile değiştiremiyorum. şu işi bir halletseniz iyi olur.

İndirim olacak ürünlere ait bilgiler sanırım bugün dağıtılır. Reklamları bir haftadır asılı duruyor Ataşehir de. en büyük indirim vs. diye.

anlaşıldı, en kısa zamanda ailece gidilecek ve denenecek...

• ızmırden gıdecek arkadas varsa bende gıtmek ıstıyorum hemde bır gun onceden gıdıp ıstanbulu gezerız gecede soguk bır macera yasayıp :) sabahına elektronıklerımızı alıp guzel ızmır'ımıze donerız nıyetlenen arkadaslar varsa bana pm atarlarsa ırtıbata gecerız planlarımız yaparız sımdıden gorusmek umıdıyle hoscakalın
  • Haftaya bir problem olmazsa Sony'de işe başlıyorum ve optimum Media Markt çalışanlarının neredeyse hepsi arkadaşlarım olması ve evime yakınlığından dolayı bu mağazada çalışmak isteyeceğim.
    Keşke açılışa yetişseydim;Sizlere yardımcı olmaya çalışırdım.

Neyse;
    Konu hazır dağılmışken bende gidip yemenizi tavsiye edeceğim bir yer söyleyeyim bari. :)
    Kadıköy'de eski postanenin orada ki starbucks'ın sokağını esgeçip yanda ki araç istikameti tarafından gittiğinizde bir sonra ki sokakta bilenler bilir Mercan,vb. kokoreççiler vardır.
    Yeni açılan Mercan'a gidip bir "Karışık Köfte" menüsünü tatmanızı tavsiye ederim.
    İnanın son zamanlarda yediğim en lezzetli köftelerdi.
    Ustası bir kadın olup hem etlerini hem de ustasını direk Tekirdağ'dan getirmişler. :)

Bu arada;
    Yol tarifi biraz farklı oldu ama daha rahat anlaşılsın istedim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocularis -- 25 Kasım 2008; 7:04:39 >

• Fiyat listesi eve geldi.
    Akşam fiyatları yazarım.
    Çok dandik ürünler var.Kuyruğa girelecek bir ürün bulamadım.
  • Fotograf makinasi var mi? Gecenlerde Canon ixus 75 foto mak. 300 YTL idi. Kacirdim
  • hemen sikernıra koy ve paylas yani paylasir misin
  • haber7.com daki haber;

Philips'in piyasada 1899 YTL'ye satıldığı söylenilen 42PFL3312 model 42 ekran LCD televizyonundan stokta 700 tane bulunduğunu söyleyen Media Markt, satış fiyatını KDV dahil 1333 YTL olarak açıklıyor. Ayrıca Asus tarafından üretilen F80Q isimli dizüstü bilgisayar (yurt dışında 750 dolar gibi fiyatlara satılıyor) ise KDV Dahil 899 YTL etiketle ve 500 adetlik stokla kullanıcılarla buluşacak.
  • Tarayıp Aktaracak arkadaş yokmu ya ?
  • bülten az önce elime geçti. sanırım bu açılışı bekleyenler için tam bir hayalkırıklığı yaraTAcak. fiyatlar neredeyse piyasa fiyatı. hatta neredeyse si fazla oldu.bu fiyatlarla sabahtan on kişiyi toplarlarsa süpriz olur diye düşünüyorum.

1366x768 philips 42 inç lcd 1333
    asus f80Q LAPTOP 899
    LGE-500 LAPTOP 1299
    LENOVO 1599
    PHİLİPS FULL HD 1999 42İNÇ
    PANASONİC PLAZMA 1799 42 İNÇ

899 LUK LAPTOPta 14.1 inç ekran, t3200 işlemci, 2gb ram , entegre ekran kartı, 160 gb hd var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parabel -- 25 Kasım 2008; 17:40:05 >
  • vodafone reklamı gibi... SKANDAL

işe gitmeden sabah gider foto çekerim belki... bakalım neler olacak E5'te...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.