Şimdi Ara

Media Markt Düşük Fiyat Garantisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
4.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar almak istediğim telefon (SE Xperia Neo) mediamarktta 989 tl.Bimekste ise 909 tl.Media Markt'ın düşük fiyat garantisinden (tıkla) yararlanmak istiyorum ancak bimekste 909 tl olduğunu adamlara nasıl ispatlayacağım fiş vs olması için ürünü satın almam lazım.Bu konuda bilgisi olan var mı ?

• Yok mu bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyNeRGeNIX

Arkadaşlar almak istediğim telefon (SE Xperia Neo) mediamarktta 989 tl.Bimekste ise 909 tl.Media Markt'ın düşük fiyat garantisinden (tıkla) yararlanmak istiyorum ancak bimekste 909 tl olduğunu adamlara nasıl ispatlayacağım fiş vs olması için ürünü satın almam lazım.Bu konuda bilgisi olan var mı ?

hocam bende mm den tv alacaktım 2499 tl ıdı aynı gun vatanda ındırım vardı gıttım ınt den vatanın sayfasına bakın orda 2000 dedım 2000 e aldım.yanı bıldıgım kadarıyla ıllakı fıs fatura olmak zorunda degıl bır sekılde ıspat etsen de yeterlı.bana oyle yaptılar.

• Borşürü götürebilirsiniz, ancak günlük indirimler geçerli değil diye biliyorum ve şu an bimekste %25 indirim mevcut.
  • media markt tan 900TL nin altında alabilirsen bana da haber ver.bende neo yu bekliyorum.
  • arkadaşım olay şöyle gelişmeli..Önce media markt'tan telefonu almalısın (yüksek fiyatlı hali ile) sonra ucuz dediğin yere gidip ürünün etiket fiyatının resmini veya ona benzer birşeyi tarihi belirticek şekilde çekmelisin/almalısın...
    daha sonra media markta gidip ben sizden ürünü şu kadara aldım,fakat şu mağazada şu kadara satılıyormuş diceksin ve aradaki farkın iki katını talep ediceksin.

989TL'ye al...
    909'a buldum diye kanıtla...
    sonra 160TL'yi indir cebe..
    ürün sana 829TL'ye gelsin,ama bu indirimin günlük olmaması konusuna dikkat et,zira böyle günlük indirimler bu kampanya dahilinde değerlendirilmezler.

quote:

satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde geçerli olan diğer mağazanın kataloğu, broşürü, gazete ilanı, insertü veya ürünü Media Markt’tan satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde kesilmiş diğer mağazanın fişi/faturası ile ürünü Media Markt’tan satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde belgelerseniz aradaki fiyat farkının 2 katını hediye kartına yükleyerek size iade eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: guest.1981

quote:

Arkadaşlar almak istediğim telefon (SE Xperia Neo) mediamarktta 989 tl.Bimekste ise 909 tl.Media Markt'ın düşük fiyat garantisinden (tıkla) yararlanmak istiyorum ancak bimekste 909 tl olduğunu adamlara nasıl ispatlayacağım fiş vs olması için ürünü satın almam lazım.Bu konuda bilgisi olan var mı ?

hocam bende mm den tv alacaktım 2499 tl ıdı aynı gun vatanda ındırım vardı gıttım ınt den vatanın sayfasına bakın orda 2000 dedım 2000 e aldım.yanı bıldıgım kadarıyla ıllakı fıs fatura olmak zorunda degıl bır sekılde ıspat etsen de yeterlı.bana oyle yaptılar.

hocam benim demek istediğim de tam olarak bu. Yani internetten göstersek oluyor mu ? siz yaptım diyorsunuz ama arkadaslar günlük indirim olmaz diyor...

• Suan mm dan telefonu aldınız mı bilmiyorumda eğer almadıysanız çok saçma zaten ucuz olan yerden al niye uğraşıyorsun mm dan almak icin
  • Fiyat farkının iki katını zaten peşin olarak vermiyorlar. Sana o fiyat kadarlık medyamarkda harcamak için kart veriyorlar.
  • Samsung s7233'de aynı şekilde 60 lira daha pahalı media markt mağazasında.
    Bimekste yüzde 25 indirimli fiyatı olduğundan aradaki farkı talep edebilirmiyiz sizce ?
  • quote:

quote:

quote:

hocam benim demek istediğim de tam olarak bu. Yani internetten göstersek oluyor mu ? siz yaptım diyorsunuz ama arkadaslar günlük indirim olmaz diyor...

hocam dedıgım gıbı ben ozellıkle teknosada turuncu ındırım vatanda da %25 lık ındırım bekledım.hatta vatanda da ınternet magazasında 1870 tl mersın magaza 2000 tl 5 taksıt yapıyordu.olsaydı vatandan alacaktım.ama stok yoktu onun ıcın alamadım.mm gıttım 2499 tl ıdı.nedır bu 15 metre ılerde teknosada 2000 vatanda 1870 tl dedım magazada vatana teknasaya bakıpdurumu sefıne anlattı . 2000 tl ye 12 taksıtle aldım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam dedıgım gıbı ben ozellıkle teknosada turuncu ındırım vatanda da %25 lık ındırım bekledım.hatta vatanda da ınternet magazasında 1870 tl mersın magaza 2000 tl 5 taksıt yapıyordu.olsaydı vatandan alacaktım.ama stok yoktu onun ıcın alamadım.mm gıttım 2499 tl ıdı.nedır bu 15 metre ılerde teknosada 2000 vatanda 1870 tl dedım magazada vatana teknasaya bakıpdurumu sefıne anlattı . 2000 tl ye 12 taksıtle aldım.

hocam alâkaniza cok teşekkür ederim.peki bunu yapmak icin önce mediamarkttan satın alip sonra görevliye daha ucuzu var dememiz mi gerekiyor? siz fiyat farkını hediye karti (çek) olarak mi aldiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam alâkaniza cok teşekkür ederim.peki bunu yapmak icin önce mediamarkttan satın alip sonra görevliye daha ucuzu var dememiz mi gerekiyor? siz fiyat farkını hediye karti (çek) olarak mi aldiniz?

yok ben vatanda bu para teknosada bu para sızde nıye oyle,verıyorsanız aynı paraya alırım dedım.aradı sefı konustu bende aldım.2000 tlye 12 taksıt yaparız dedı bende aldım.yanı fıyat farkı kadar cek falan almadım.sadece mm den vatan ve teknosa ıle aynı paraya aldım.adamlar oyle pıskın ertesı gun gene gezmeye gıttım.fıyat hala aynı.ındırmemısler.ben oncde sordum sonra aldım.

• Piyasadan bir haber firma işte.
  • bu kadar da talipsiz olamaz heralde..
  • Vermiyorlar boşuna uğraşmayın.Ben gittim telefonu aldım bakın dedim darty de daha ucuz.Yok dediler distrübütor firma farklıdır osu farklıdır busu farklı.Tamamen tüketiciyi kandırmaya yönelik.Alın vermezlerse direk hakem heyetine başvurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netten^ -- 2 Ocak 2012; 11:59:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten^

Vermiyorlar boşuna uğraşmayın.Ben gittim telefonu aldım bakın dedim darty de daha ucuz.Yok dediler distrübütor firma farklıdır osu farklıdır busu farklı.Tamamen tüketiciyi kandırmaya yönelik.Alın vermezlerse direk hakem heyetine başvurun

oda ayrı masraf..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Vermiyorlar boşuna uğraşmayın.Ben gittim telefonu aldım bakın dedim darty de daha ucuz.Yok dediler distrübütor firma farklıdır osu farklıdır busu farklı.Tamamen tüketiciyi kandırmaya yönelik.Alın vermezlerse direk hakem heyetine başvurun

oda ayrı masraf..

hakem heyetinde 1 kuruş vermene gerek yok.Tüketici mahkemesine gidersen masraf oluyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

oda ayrı masraf..

hakem heyetinde 1 kuruş vermene gerek yok.Tüketici mahkemesine gidersen masraf oluyor

Anladım teşekkürler..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.