Şimdi Ara

Media Markt 'Depoları Boşaltıyoruz!' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
1
Favori
23.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Ps3 lerin versiyonu 3.72 imiş. Ben pek anlamam bu versiyon işinden sizce bu iyi bir durum mu kötü bir durum mu? Tabiki neden?

3.72 olması çok zor.
    ki bunu sana önceden söyleyebilmeleri daha da zor. tabi cihazlar açılıp kurcalanmamış ve iade edilmemişse :)

İstanbul da bir magaza kampanyayi dün sanıp satmışlar. Alan arkadasa sordum. Gece bakıp söyledi. 3.72 olması neden zor ayrıca?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Yarın için broşür beyler...Sıcak sıcak, yeni çıktı fırından..
    http://www.mediamarkt.com.tr/static/pdf/depolari-bosaltiyoruz-0125.pdf

dell çok iyi ama stok 25 olduğuna göre ..... noktalı yerler dolar zaten birazdan:)

İ5 laptop baya uygun geldi bana fiyat olarak. Tercih edilebilir.

25 stok cidden çok az değil mi ??? mağaza başına 1 adet neredeyse, çekilişle satın alma hakkı versinler bari lotary gibi gittiğimde o 1 adet satılmış mıdır ki diye düşünerek yola cikmak !
    Fulya stoğunu bilen var mı mesela ? stok bilgisi öğrenebilen arkadaş olursa burada paylaşalım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satox -- 25 Ocak 2012; 9:47:24 >

• bu media markt tam çakal. Bugün 899 dan satılması gereken samsungları dün 1090 dan satmışlar. ben hani bugün çıkaracaktınız depodan dedim onlarda dün çıkardık ama bugünkü olan kampanya dün gecerli olmayınca ve başka fiyat basmak zorunda kaldıklarından 1090 fiyat yazmışlar millettte bu fiyattan kapışmış.
  • quote:

quote:

quote:

Ps3 lerin versiyonu 3.72 imiş. Ben pek anlamam bu versiyon işinden sizce bu iyi bir durum mu kötü bir durum mu? Tabiki neden?

3.72 olması çok zor.
    ki bunu sana önceden söyleyebilmeleri daha da zor. tabi cihazlar açılıp kurcalanmamış ve iade edilmemişse :)

İstanbul da bir magaza kampanyayi dün sanıp satmışlar. Alan arkadasa sordum. Gece bakıp söyledi. 3.72 olması neden zor ayrıca?

3.72 güncel bir sürüm, ha olmaması imkansız değil ama fırından taze çıkmış ekmek gibi olur :)

• babam bi şans sabah 8de gidip beklemiş 10a kadar tv yada pc bulursak alırız diye 250 kişi birikmiş izmir balçova mağaza önünde 2 tane tv 2 tane pc var demişler olay çıkmış. Çok yazık. Oradaki insanlar hep stok 78 -160 falan diye gitmişler dergide öyle yazdığı için. Artık insertlerde mağaza mağaza stokları belirtmeleri lazım bir çok insan yanılıp gidiyor. iyi kötü bu işte Vatan kör topal götürüyor kampanyaları, böyle şok bir fırsat oldumu sadece vatandan alabiliyoruz oda bazen. Mediamarkt bestbuyla uğraşayım derken kendi ayağına sıktı şimdi oturup bu durumdan nasıl çıkarım diye düşünsün. Artık hiçbir fiyat avantajı kalmadı normal fiyatları zaten piyasayla ya aynı ya yüksek ayda yılda bir 2 tane ürün sokuyorlar indirime onuda koca izmir nüfusundan kim alsın piyango oyna daha iyi.
  • Bu MediaMarkt iyice gözümden düştü...
  • samsung led tv 82 ekran + dell 5110 i5 pc çok iyimiş fiyatlar ya..Alabilen kişilere şimdiden hayırlı olsun..
    Bu saatte gitsem samsung led tv bulmam imkansız dimi ? Yer izmir ?
  • gitmeyin arkadaşlar bu adamlara pirim veriyorsunuz !!! mediamarkt elektro world teknosa nasıl hala fahiş fiyatlara satışlar yapa biliyor anlamıyorum bu sene vatandan almak zorunda kaldım tüm elektronik eşyaları stok sıkıntısı olmuyor en azından ... rekabet bile yapamıyorsa bu 3 firma o kadar tuzları kuruysa gitmeyin prim vermeyin
  • hepsi yalan yaaaa ,, kendileri depoları boşaltıyorlar... gittim mersin forum media markt te bu kampanya yokmuş...
    çalışanlar,samsung 4gbram i3 işlemcili bilgisayara acer 2gbram core2 yi bir tutuyorlar....
    mediamarkt her zamanki gibi çalışanlarına hizmet ediyor, halkı sövüşlüyor .....
  • Arkadaslar biz bunu hakediyoruz. Adamlar 3 tane ps3 ü indirimli diye satıyorlar. Onları göremiyoruz bile. Kalanları da bizlere kakaliyorlar. Bir çalışan sayesinde 599 tlye alabildim. Hiç kalmadı dediler. Sonra depodan getirdi cocuk sagolsun. Ama sor bir daha gidermisin? Asla! en güzeli vatan bencede.
  • Gereksiz bir kampanya diyorum bende.

Antalya'dakine gittim Hisense i almaya.10:25te ordaydım.Açılışta bitti dedi..4 tane varmışmış zaten.Sanki sizin aldığını bilmiyoruz

Neyse şunu söyleyebilirim.Tv alırken dikkat edin TV nin orjinal bantla kapanmış olduğuna.Üzerinde markası yazmayan bantla kapalıysa ya teşhiri kapatıp koymuşlardır yada iadedir.Hatta apaçık paketlediklerini bile gördüm.
  • Yarının kampanyasında 2700 nokia flan broşürlerde ama aradım Kayseri mağazasını bizde yok gelmediğe dior
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcan35

samsung led tv 82 ekran + dell 5110 i5 pc çok iyimiş fiyatlar ya..Alabilen kişilere şimdiden hayırlı olsun..

Bu urunlerin fiyati yarin icin gecerli.
    Aslinda bugun alacaksin normal fiyata yarin gideceksin iki kati farki talep edeceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

samsung led tv 82 ekran + dell 5110 i5 pc çok iyimiş fiyatlar ya..Alabilen kişilere şimdiden hayırlı olsun..

Aslinda bugun alacaksin normal fiyata yarin gideceksin iki kati farki talep edeceksin.

hocam fiyatlar bugun için geçerli :)
  • yalan yalan yalan.

sabahın köründe ankara forum a gittim. bekledik karda kışta. ilk girdik mağazaya. nerde gösterilen ürünler.

hiç biri yok. soruyorsun çalışanlara bir şey bilmiyoruz gelmedi diyen, 3 tane geldi bitti diyen. biz en erken geldik diyoruz, ilk girdik diyoruz. cevap yok.

yalan yalan yalan. yine kandım ya.
  • quote:

quote:

quote:

hocam fiyatlar bugun için geçerli :)

Yapma ya...Ben nerde gordumki.Tvde gordum ben yarin nokia bilmemkac bu fiyata diye.

• Bugün Ankara Kentpark mediamarkt taydık adamlar 320gb ps3 yerine 2 tane 160 gb ps3 aynı fiyata vrdiler.ellerinde sadece onlar varmış başka ps3 de yokmuş.Hepimizi kandırdılar.Televizyon gelmemiş neymiş onun yerine daha iyisini koymuşlar (Led olan tv yerine lcd koymuşlar ?) Telefon yok. 1 tane teşhir ürünü alan gördüm başka yok.saat 6 da gidip hiçbirşey alamadan döndük sadece oradaki rezilliği gördük.Mediamarkt kampanyadaki çoğu ürünü bugün satmadı.Ya kendileri aldılar yada ... Afişler hazırlayıp gazetelerde ilan edip sonrada oraya ilk 10 kişi içindegirdiğinizde eğer bişey bulamı-yorsanız bu siz düşünün ?
  • acaba kentparkta lg model 129 tl olan blueray oynatıcısı varmıydı?
  • Bugün Ankara Kentpark mediamarkt taydık adamlar 320gb ps3 yerine 2 tane 160 gb ps3 aynı fiyata vrdiler.ellerinde sadece onlar varmış başka ps3 de yokmuş.Hepimizi kandırdılar.Televizyon gelmemiş neymiş onun yerine daha iyisini koymuşlar (Led olan tv yerine lcd koymuşlar ?) Telefon yok. 1 tane teşhir ürünü alan gördüm başka yok.saat 6 da gidip hiçbirşey alamadan döndük sadece oradaki rezilliği gördük.Mediamarkt kampanyadaki çoğu ürünü bugün satmadı.Ya kendileri aldılar yada ... Afişler hazırlayıp gazetelerde ilan edip sonrada oraya ilk 10 kişi içindegirdiğinizde eğer bişey bulamı-yorsanız bu siz düşünün ?

aynen ya
    yalanla nereye? ya da doğru ise biz ilk girdiğimiz halde neden yok?
  • kaçırdık herhalde dell notebooku
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.