Şimdi Ara

Media Markt 'Depoları Boşaltıyoruz!' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
1
Favori
23.053
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha uygun fiyata 32 inch Led bulma şansımız var mıdır acaba? Bilgisi olan var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestrafer

Daha uygun fiyata 32 inch Led bulma şansımız var mıdır acaba? Bilgisi olan var mı arkadaşlar

yok. bu tvnin normal fiyatı bile piyasanın en ucuzu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

quote:

Orijinalden alıntı: bestrafer

Daha uygun fiyata 32 inch Led bulma şansımız var mıdır acaba? Bilgisi olan var mı arkadaşlar

yok. bu tvnin normal fiyatı bile piyasanın en ucuzu zaten.

eyvallah hocam sağolasın, ben de odaya uygun fiyatlı ufak bişey düşünüyordum, bu yeterli olur sanırım.

daha önce kullanan var mıdır acaba
  • Arkadaşlar evet,led tv yi bende merak ediyorum.Fiyatı oldukça uygun geldi almaya çok yakınım.Ne düşünüyorsunuz?Bir de tam anlayamadım ben yarından itibaren mi geçerli bu fiyatlar?
  • Televizyonu 6-7 ay önce kuzenime almıştım 799 TL den.Fiyatına göre oldukça iyi bir cihaz, Digiturk 480p ile gayet başarılı bir görüntü elde etmiştik.Yanlız ayarlarını iyi yapmanız lazım, hoş bütün TV ler için bu geçerli.

Hele 599 gibi bir fiyata, oldukça alınabilir bir tv.
  • Ben 2 gün önce carrefour'dan 779 Liraya aldım. Şimdi nasıl geri verip bundan alabilirim diye düşünüyorum. Aradım arızalı değilse iade alamayız dediler.

TV ye gelirsek; Fiyatına göre kaliteli bence. Gerçi TVden de çok anlamam ama bana iyi gibi geldi. Sonuçta LED ve bu fiyata iyi. HD görüntü deneme şansım olmadı şimdilik. Deneyince onu da yazarım.
  • cevaplar için teşekkürler, yarın sabah işten önce bi şansımızı deneyelim bakalım
  • Şu ev sinema sistemlerinde, oynatıcıyı açmadan, hoparlörlerden tvnin sesini duyabilir miyiz? Yani, oynatıcıyla benim bir işim olmucak açıkçası, sadece hoparlörler için alıcam. Fakat tvyi her açışta bir de oynatıcıyı mı açmam gerekecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

i3 samsung pc alınabilir mi

Oyun ile işim olmaz diyorsan alınabilir. Ancak uyarmam lazım Samsung' un bu kasası adi plastik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saldıray5520

Şu ev sinema sistemlerinde, oynatıcıyı açmadan, hoparlörlerden tvnin sesini duyabilir miyiz? Yani, oynatıcıyla benim bir işim olmucak açıkçası, sadece hoparlörler için alıcam. Fakat tvyi her açışta bir de oynatıcıyı mı açmam gerekecek?

Oynatıcıyı hiç kapatmazsanız eğer böyle bir şansınız var Şaka bir yana da oynatıcıdan kastınız ne onu anlayamadım, "ses sisteminin açma tuşuna basacak mıyım?" ise sorunuz sanırım cevabı sorunun içerisinde saklı...hatta sesi de ses sisteminin kumandası ile kontrol edeceksiniz (ancak eğer ki TV'nunuz da LG ise tek kumanda ile büyük ihtimalle ikisini de kullanma şansınız var)

• quote:

Şu ev sinema sistemlerinde, oynatıcıyı açmadan, hoparlörlerden tvnin sesini duyabilir miyiz? Yani, oynatıcıyla benim bir işim olmucak açıkçası, sadece hoparlörler için alıcam. Fakat tvyi her açışta bir de oynatıcıyı mı açmam gerekecek?

Optik çıkışlı tv ve optik girişli sinema sistemini optik kabloyla bağlıyorsun, amma optik dedim yaa
    Sinema sistemini de açman gerekiyor sonuçta optik kabloyu oynatıcıya bağlıyor sistem oradan hoparlorlere gidiyor
    Yalnız yok böyle bir keyif

• arkadaşlar sabah kaçta açılacağı konusuda bilgi var mı? ayrıca izmir'de ps3 stok bilgisini öğrenebilen varsa merakla beklemekteyim.
  • Gene ps3 gene kaçırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

quote:

Orijinalden alıntı: dewr

optimum

ben : kampanyanız yarın mı başlıyor ? bugün satış yok dimi?

m.mrkt çalışanı : yarın başlıyor bugün satış yok

ben : stok adedini öğrenebilirmiyiz ?

m.mrkt ç : stok adedi veremious efendim.

ben : yani elinizde olup olmadığı belli değil boşunada gelebiliriz..

m.mrkt ç : evet efendim.

ben : (şaolsd*203e89d0apdohlan1-*2*192e-*d) saol

Aynı görüşmeyi bende yaptım. Hiçbir bilgi vermediler. 2 tane MM yi de aradım. Siz nasıl öğreniyorsunuz anlayamadım?

nesini anlıyamadım yalan mı sölüyoruz ban falan ne oluo... kendin mi sanıosun sana ban

• 3 farklı medıamark gezdim şirinevler-212-beylikdüzü birebir yüzyüze görüştüm.
    beylikdüzü çalışanı sadece fulya şubesinde var diyince telefonda aradım fulya çalışanı banada 2 adet var dedi.
    resmen dalga geçiyorlar. Demekki 1 tanesi kendine ayırmış :)
  • AVM ler saat 10 da açılıyor. Saat 0900 dan itibaren AVM de bulunan diğer çalışanlar giriş yapmaya başlıyor. Biz saat 10 açıldığında gittiğimizde onlarca mağaza çalışanından sadece 10 kişisi sırada bekliyor olsa bize sıra gelip içeri girdiğimizde en azından avucumuzu yalamak için bayağı bol vaktimiz olacak diye tahmin ediyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

quote:

Optik çıkışlı tv ve optik girişli sinema sistemini optik kabloyla bağlıyorsun, amma optik dedim yaa
    Sinema sistemini de açman gerekiyor sonuçta optik kabloyu oynatıcıya bağlıyor sistem oradan hoparlorlere gidiyor
    Yalnız yok böyle bir keyif

ufak bir düzeltme, optik kablo olmasa da bu baglantı mümkün; çoğu tv.da kulaklık çıkışı var artık...eya daha iyisi uydu veya teledunya kutusu gibi harici bir tuner ile tv izliyorsanız, onun scart çıkışından sesi alıp direk aux-in kısmından sinema sistemine girebilirsiniz. ancak yine de her halukarda ses sistemini açmanız lazım :)

• quote:

quote:

quote:

optimum

Aynı görüşmeyi bende yaptım. Hiçbir bilgi vermediler. 2 tane MM yi de aradım. Siz nasıl öğreniyorsunuz anlayamadım?

nesini anlıyamadım yalan mı sölüyoruz ban falan ne oluo... kendin mi sanıosun sana ban

hepinize ban

• quote:

quote:

quote:

optimum

Arkadaşım herhalde yanlış anladın yazdığımı. Halbuki ım sana değil MM in sana bana söylemeyip başkalarına söylemesineydi. Hemde prosedür gereği kimseye stok fiyat bilgisi vermiyoruz dediler.

• Arkadaslar mobildeyim bakamadim brosure uygun fiyatli buyuk boyutlu led tv var mi brosurde? 37,40,42 " falan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.