DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
MECİDİYEKÖY'DE UYGUN FİYATLI SPOR SALONU...?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
18
Cevap
0
Favori
21.406
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> MECİDİYEKÖY'DE UYGUN FİYATLI SPOR SALONU...?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      5341 Mesaj
      01 Ağustos 2010 13:10:21 Konu Sahibi
      mecidiyeköyde uygun fiyatlı spor salonu nerde bulabilirim, profilonun içindeki salona baktım fakat fiyatı çok yüksek geldi bana, daha uygun bir salon arıyorum, çokta cafcaflı olmasına gerek yok amaç sadece spor yapmak...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

KULLANICI DENEYİMİ; Galaxy S3 / Galaxy Note 3 / Galaxy Note 4 / Galaxy S5 / Galaxy Note 5 / Galaxy J7 Prime / LG G2 / Apple iPad Air 2 / Galaxy Tab S / Galaxy Tab A / LG G Pad 8.3 / Samsung LeveL On / Monster Beats by Dr. Dre Tour / Bose QC25
    • Yüzbaşı
      653 Mesaj
      27 Aralık 2010 23:34:16
      valla bulursan banada söyle.

|
      |

Death is certain, Life is not...
    • Teğmen
      212 Mesaj
      27 Aralık 2010 23:49:54
      gülbağa giderken dia'nın hemen yanındaki ayakkabıcının altında bi yer var. epey uygun diye hatırlıyorum

|
      |

• Binbaşı
      1125 Mesaj
      28 Eylül 2011 18:28:41
      konuyu hortlatayım bende uygun bir spor salonu bakıyorum mecidiyeköy dereboyundayım. üyeliğini devretmek isteyenlerden de mantıklı bir fiyat olursa alabilirim.

|
      |

• Yarbay
      2451 Mesaj
      03 Eylül 2012 05:38:16
      ben de bi hortlatıp şansımı deneyim gerçi saat geç olmuş ama

• Emekli Yönetici
      3955 Mesaj
      03 Eylül 2012 05:43:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

ben de bi hortlatıp şansımı deneyim gerçi saat geç olmuş ama

Trump towers yeni açıldığında Pure Fitness reklam yapıyordu seneliği 60 liradan başlayıp hemen hemen her gün git gide fiyatları yükseltiyorlardı. En son seneliği 120 lira olmuştu sanırsam. Ancak biraz ayrım yapıyorlar, sadece spor salonu olarak -erkeklerin gözünde ağırlık çalışmak- düşünülüyorsa problem yok ancak yüzme vs düşünülüyorsa biraz daha uçuk bir fiyat vermeniz gerekebiliyor. Telefondan görüşüp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz sanırım hem diğer spor salonları(Elit Sports International) gibi telefon numaranızı kaptıktan sonra sizi binlerce defa arayıp "gelin sizi üyemiz yapalım" demiyorlar.

Gece gece umarım yeterince bu konu hakkında yardımcı olabilmişimdir.

BMW ///M 6
    • Yarbay
      2451 Mesaj
      03 Eylül 2012 05:47:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Alıntıları Göster

Trump towers yeni açıldığında Pure Fitness reklam yapıyordu seneliği 60 liradan başlayıp hemen hemen her gün git gide fiyatları yükseltiyorlardı. En son seneliği 120 lira olmuştu sanırsam. Ancak biraz ayrım yapıyorlar, sadece spor salonu olarak -erkeklerin gözünde ağırlık çalışmak- düşünülüyorsa problem yok ancak yüzme vs düşünülüyorsa biraz daha uçuk bir fiyat vermeniz gerekebiliyor. Telefondan görüşüp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz sanırım hem diğer spor salonları(Elit Sports International) gibi telefon numaranızı kaptıktan sonra sizi binlerce defa arayıp "gelin sizi üyemiz yapalım" demiyorlar.

Gece gece umarım yeterince bu konu hakkında yardımcı olabilmişimdir.

trump towers ile görüştüm. aylık 92x12 1 yıllığına(sadece fitness salonu) anlaştık ancak kredi kartı çıkarmak istemiyorum sırf bunun için. elit sports international ' ın fiyatını ve yerini söylerseniz, hatta ek olarak aklınıza geldikçe, öğrendikçe buraya yazarsanız çok sevinirim.

çünkü internet pek yardımcı değil bu konuda. çıkıp dolaşıp bulmak gerek illa.

teşekkürler

• Emekli Yönetici
      3955 Mesaj
      03 Eylül 2012 05:56:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

Alıntıları Göster

trump towers ile görüştüm. aylık 92x12 1 yıllığına(sadece fitness salonu) anlaştık ancak kredi kartı çıkarmak istemiyorum sırf bunun için. elit sports international ' ın fiyatını ve yerini söylerseniz, hatta ek olarak aklınıza geldikçe, öğrendikçe buraya yazarsanız çok sevinirim.

çünkü internet pek yardımcı değil bu konuda. çıkıp dolaşıp bulmak gerek illa.

teşekkürler

Elit Sports International, Cevahir AVM'nin yanında daha doğrusu sağ tarafındaki yuvarlak bina fakat buraya bakmanızı önermem. Tamam güzel yer, lüks ve aradığınız herşeyi barındırıyor ancak artık çok fazla üye olduğundan pahalı olan üyeliklerini biraz daha pahalıya çekip millete fahiş fiyatlara yedirtmeye başladılar. Burası nakitte alıyor bir sıkıntı yok ancak yine de önermeyeceğim bir spor salonu. 5 Senelik aileden üyelik olduğundan dolayı oradaki işlerin nasıl gittiğini az çok biliyorum.

Şahsen 92x12 süper bir fiyatmış ben 120 civarı oldu zannediyordum çünkü en son 100'e kadar çekmişlerdi. Yerinde olsam bu konu hakkında bulup buluşturup buraya girmek için çaba sarf ederdim. Benim başka bildiğim bir yer yok, bu nedenle burası şimdilik en makul yer olarak gözüküyor.

BMW ///M 6
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Eylül 2012 06:00:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Alıntıları Göster

Elit Sports International, Cevahir AVM'nin yanında daha doğrusu sağ tarafındaki yuvarlak bina fakat buraya bakmanızı önermem. Tamam güzel yer, lüks ve aradığınız herşeyi barındırıyor ancak artık çok fazla üye olduğundan pahalı olan üyeliklerini biraz daha pahalıya çekip millete fahiş fiyatlara yedirtmeye başladılar. Burası nakitte alıyor bir sıkıntı yok ancak yine de önermeyeceğim bir spor salonu. 5 Senelik aileden üyelik olduğundan dolayı oradaki işlerin nasıl gittiğini az çok biliyorum.

Şahsen 92x12 süper bir fiyatmış ben 120 civarı oldu zannediyordum çünkü en son 100'e kadar çekmişlerdi. Yerinde olsam bu konu hakkında bulup buluşturup buraya girmek için çaba sarf ederdim. Benim başka bildiğim bir yer yok, bu nedenle burası şimdilik en makul yer olarak gözüküyor.

Adam rehber.

|
      |

★DH AK-47 FANLARI★
      ︻┳═一- - - - - - -
    • Emekli Yönetici
      3955 Mesaj
      03 Eylül 2012 14:22:11
      @Goldstein, Eğer Elit ile ilgileniyorsanız sizin için bir ara gittiğimde fiyatları sorarım, öğrenci içinde var ama dediğim gibi üyelikler fahiş fiyata satılmakta bilginiz olsun.

|
      |

BMW ///M 6
    • Yüzbaşı
      780 Mesaj
      18 Ekim 2012 14:55:29
      Bana da lazim arkadaslar var mi bildiginiz yer 70-80 liraya?

|
      |

• Yüzbaşı
      486 Mesaj
      18 Ekim 2012 15:04:36
      trump towerstaki yer havuzlumu arkadaşlar ben fitness+havuz istiyorum başka yerde önerebilirsiniz 150 lirayı geçmesin anadolu yakasıda olabilir

• Yüzbaşı
      343 Mesaj
      21 Mayıs 2013 23:31:53
      Güneş Spor Salonu Aylık 70TL

http://gunessporkulubu.com/

|
      |

• Çavuş
      53 Mesaj
      22 Mayıs 2013 05:17:33
      quote:

Orijinalden alıntı: BrockLyn

trump towerstaki yer havuzlumu arkadaşlar ben fitness+havuz istiyorum başka yerde önerebilirsiniz 150 lirayı geçmesin anadolu yakasıda olabilir

havuzu yok diye biliyorum

http://pureturkiye.com/club/hf/trump/?p=gallery

olsa galeriyede koyarlardı büyük ihtimalle.

|
      |

• Çavuş
      87 Mesaj
      22 Mayıs 2013 08:50:24
      Öğrenciysen aylık 60 tlye bir yer biliyorum.Profilonun orda kabataş cad. diye bir yer var.Sağa dön Dia nın oralar.

JetSiki
    • Yarbay
      2895 Mesaj
      22 Mayıs 2013 08:57:49
      Cemal kamacı nasıl acaba ?

|
      |

Bir sonraki nesli düşün.
    • Yüzbaşı
      343 Mesaj
      23 Mayıs 2013 19:30:07
      quote:

Orijinalden alıntı: gkn_1903

Öğrenciysen aylık 60 tlye bir yer biliyorum.Profilonun orda kabataş cad. diye bir yer var.Sağa dön Dia nın oralar.

Benim bahsettiğim yer işte Güneş Spor salonu

• Yüzbaşı
      660 Mesaj
      30 Ekim 2013 14:03:34
      quote:

Orijinalden alıntı: RsnBrg

Alıntıları Göster

Benim bahsettiğim yer işte Güneş Spor salonu

hangi dia bu?

|
      |

Istanbul Technical University
      Department of Control and Automation Engineering
    • Teğmen
      212 Mesaj
      27 Şubat 2014 20:19:32
      ...

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.