Şimdi Ara

İlk kez gördüğüm garip Simli TAŞ. Hakkında bilgi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, size bir soru sormak istiyorum. Bu taş parlıyor sanki simli bir taş gibi çok fazla parlıyor. Acaba bu taşın cinsi ne? Bi sağın başında buldum. Cinsi ne derken ne bilim hakkında ayrıntılı bir bilgisi olan varsa iyi olur merak ediyorumda.

Vede üzerindeki toprak nasıl bir topraksa çıkmıyor. Sanki yapıştırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suquel58 -- 20 Mayıs 2017; 14:34:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben NASA yetklisi Ozzy Manson. Bulduğunuz bu taş bir göktaşı, ama son derece önemli bir göktaşı. Radyasyon oranı çok fazladır. Incelemek üzere o taşı sizden almak zorundayız (Gerekirse zor kullanarak) FBI ekipleri ve NASA görevlileri yola çıktı bile...

• Ozzy Manson kullanıcısına yanıt
    Tamam. Dalga geçmeyin cidden merak ettim ilk kez gördüm.

• Hocam radyoaktif bir kayaca benziyor. Yalasana bi tadi nasil

• Ben Dünya Kuyumcu Odaları Derneği Başkanı Deve Katili. Bulduğunuz bu taş bir taş, ama onu değerli kılan üzerindeki elmas parçacıkları. Fiyat/performans oranı çok fazla olduğundan onu sizden almak zorundayız (gerekirse zor kullanarak). Azılı kuyumcularımız yola çıktı bile

• Hocam bunu coğrafyacılar bilir.Fakat dışındaki parlaklığın sebebi doğal mineraller yapışmış üstüne onlardan dolayı.fakat normal bi kayaç parçasına benziyor

• Adamsın la sen diğer herkes dalga geçti. Ozaman minerallerden bir kıt alsam sağlıklı olurmu? :) Teşekkür ederim.

• Taşı Aldığın bölgede maden var mı demir olabilir parlayan şeyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onemli birsey degil.

gnays, granit, metomorfik kayac, muskovit gibi isimleri aratirsan sonuca ulasacaksin.

jeolog filan degilim. baska soru sorma
  • quote:

Orijinalden alıntı: suquel58

Adamsın la sen diğer herkes dalga geçti. Ozaman minerallerden bir kıt alsam sağlıklı olurmu? :) Teşekkür ederim.

Sıkıntı olcağını sanmam :)

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorumda her yer kazılmış felandı berki maden olabilir. Bulduğum yer böyle oyulmuş felandı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.