Şimdi Ara

meb ogm materyal

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
6
Favori
4.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boş bi site gibi gelmişti ama içinde iyi şeyler var deneyler 3 boyutlu gösterim,özetler, animasyonlu meb kitapları (bunlar sıkıntılı piksel piksel) , meb kitaplarının pdflerinin altında da özet var yks hazırlık kısmında da. mezunlar da ulaşabilir eba üyeliği istemiyor güzel bir proje olmuş bazı eksikleri var (örneğin meb kitaplarında meb'in kendi hazırladığı bazı kitaplar yok diğer yayınlara hazırlattığı kitaplar var)

incelemek isteyenler için link, biyoloji özetleri iyi olmuş.(biyoloji portalının pdflere benzemiş hafiften meb ogm materyal )

http://ogmmateryal.eba.gov.tr/panel/Default.aspx

meb ogm materyal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medness -- 20 Mart 2021; 15:21:30 >

• biliyorduk böyle bir yer olduğunu bilmeyenler için faydalı olabilir diye konu açtım özetleri de yeni koymuşlar belki işine yarayan olur diye paylaştım.

konuyu oturduğun organınla okumasaydın anlardın . bu forumdaki insanların yarısı boş derlerdi de inanmazdım. blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medness -- 20 Mart 2021; 16:30:36 >
  • taveuni kullanıcısına yanıt

youtube biyoloji hocaları bence yetersiz onu yerine konu anlatımlı bir kaynaktan gitmek daha iyi.

eski forum konularına baktım, her ne kadar meb kitaplarına baksak da bir kaynak daha taramak mantıklı olur bence palme ya da biyoloji portalındaki notları taramak vs. (bendeki palmeler 2018 döneminden kalmış işimi görür mü bilemeyeceğim)

eski konularda meb kitabında bulunmamış şeylerin çıktığından bahsediyor. bende de meb 12 biyoloji var bu özetler onunla paralel hazırlanmış benzer görseller cümleler var. toplu şekilde bir sayfada kavramların hepsini görmek istiyorum diyenler bu pdfleri de kullanabilir.

Olmaz hocam ogmninkiler meb kitabıyla aynı şeyler gibi daha toplu sadece. Ben palme, fen bilimleri venüs ve supara çözüyorum. Supara-endemikde de iyi sorular var bunları bitirirsem kareköke de bir bakacağım sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up faydalı içerik

• Up up up

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kazanımlardansa bunları mı çözsem acaba? Kazanımlar daha kolay gibi geldi ama içim de rahat etmiyor valla

Ya hocam söylemesi ayıp da p*f çözüyorum yani eksik olduğum konularda özellikle. Deneme olarak fen bilimlerinin denemelerine giriyorum ve bazen aşırı ayrıntı sorular geliyor o yüzden ne kadar soru görsen kâr. Fizikte modern, kimyada organik, biyolojide sistemler , matematikte lti kaldı. Dershaneyi bırakmak istiyorum da aile baskısı var maalesef gitmek zorundayım özellikle matematik ve kimyadan bir şey anlamıyorum o günler gitmesem diyorum ama anlatamadım bizimkilere. Sokağa çıkma yasağı falan çıkarsalar da kurtulsam :d

• Sorularını bilmiyorum ama pandemi nedeniyle buralardan sorabilirler sonuçta eskiden meb kitabından tıpatıp soru çıkmış.

• Hocam ben fen dersleri için ek kaynak olarak ogmdeki soru havuzunu kullanıyorum içindeki bazı sorular oldukça ilginç.Soru bankalarında hiç görmediğim sorular felan var.Kesinlikle bakılmalı o sorulara

• Dhninhayaleti D kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

• Denemelerinde iyi sorular var sanki yararlı
  • Bu meb kitapları burdan pdf olarak indiremiyorum zip olarak iniyo nasıl halledicez onu bir de bunlar güncel mi taklaya gelmeyelim sonra
  • cyclincer kullanıcısına yanıt
    Kral istediğin ders kitabını yaz googlea yanına da kimyadenizi ya da mebders yaz o sitelerden indir. Meb kitapları 4 ya da 5 (ikisinden biri) yılda bir yenileniyor. En günceli 2019 baskısı. Pdflere girince ilk baştaki sayfalarda en altta 2019 yazıyor zaten ordan anlayabilirsin. Meb yayınları olduğuna dikkat et, çünkü diğer yayınların da olabiliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.