U

Onbaşı
17 Ocak 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 385 (Bu ay: 24)
Gönderileri
.
Atarsanız sevinirim
Hafta içi kurumda olacakmışız giren var mı? Matematiği yine gereksiz zorsa girip moral bozmak istemiyorum pek
Kitapçıda anneme vermişler güzel güzel diye çözen var mı acaba çözülür mü yoksa acil apotemi branşlarını çözmeye mi devam etsem?
Bugün 2018 tyt yi çözdüm ve 113 civarı yaptım 2-2-2-0 şeklinde ama 1 tane yanlışım dışında hepsi dikkatsizlik. Önceki denemelerimde de özellikle matematikten dikkatsizlikten kaçırıyorum. Yarım saat civarı bir sürem artıyor ama geri dönüp boşlarımı yaptıktan sonra dikkatsizliklerimi genelde bulamıyorum. Daha dikkatli çözmeye çalışırsam da yavaşlarım ve sürem artmaz muhtemelen. Ne yapabilirim siz ne yapıyorsunuz?
Tahminen ne zaman olur temmuzun sonunda mı ağustosta mı? Buna göre ayarlamam gereken bir tarih var çakışmaması gerekiyor
Bunlardan hangileri çözülmeli sizce?
Biraz göz attım ama basit duruyorlar.
Özellikle şu ders güzeldi ya da şu güzeldi dediğiniz bir kısım var mı?
Tyt netlerimi 110 üstüne sabitlemeye çalışıyorum fakat sosyal sorun çıkartıyor. 1 ay öncesine kadar 10 net civarı yapıyordum şimdilerde oldukça yükseldi ortalama 17 yapıyorum ama sallıyorum da tutuyormuş gibi oluyor emin bir şekilde işaretleyemiyorum. Coğrafyada sıkıntım yok tarih ve felsede sorunum. Paragraf sorularını da yorumlamak için bir tık da olsa bilgi bilmek gerekiyor sanırım. Tarih ve felsefeyi halleden varsa bir şeyler önerebilirse güzel olur.
Felsefeden soru çözümü izlemeyi denedim ama çok basitti çözdükleri bir işe yaramadı.Tarihten de çok detaya girmeyen genel hattıyla anlatan bir kanal ve tyt tarzı soru çözen bir kanal da söylerseniz sevinirim
Soru ortadaki üçgenin açılarını yazmadan çözüldüğünde çıkıyor fakat yazıldığında en ortadaki üçgen eşkenar olduğu halde kenarlar eşit olmuyor. Topun k noktasına geri geleceğini bilemeyiz diyenler oldu ama açılar yazıldığında sağ üçgen dikse top mutlaka k ye geri gelmeli bir bakarsanız sevinirim

Cevap anahtarı olan varsa atarsa çok sevinirim bulamıyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.073
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.337)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 338 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.