Şimdi Ara

Mcdonalds da çalışacağım ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 17 yaşındayım bi AVM deki şubelerine başvurdum adam bizde çalışmak için 5 aylık sözleşme yapman lazım işe girenler 1 aydan fazla çalışmayıp çıktıkları için böyle bir şey uyguluyoruz dedi. diyecektim insanları köle gibi çalıştırırsanız tabi çıkarlar. neyse adam yarın gel yetkili kişi ile görüş dedi.
    Bu nedir ya ilk defa duydum. daha önce mc de çalışanlar böyle bir sözleşme yaptınızmı sizde ? bir de 18 yaşından küçük oldugum için benim imzam geçerli olurmu ?

• 18 yaşından küçük olduğun için imza attırsalar bile imzan zaten geçersiz olacak
  • Istediği kadar sözleşme yapsın 18 yaşından küçüksün ayrıca ben şunu merak ediyorum imza benim değil dese nolur bi mc çalışanı için criminal (düzgün yazdım mı bilmiyorum) inceleme yapacak değiller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaptain1001

18 yaşından küçük olduğun için imza attırsalar bile imzan zaten geçersiz olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SayisalMan -- 15 Eylül 2013; 0:30:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

quote:

Orijinalden alıntı: MrCaptain1001

18 yaşından küçük olduğun için imza attırsalar bile imzan zaten geçersiz olacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.