Şimdi Ara

Mazda3 aracımı sattım araç arıyorum max. 70000tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mazda 3 aracımı bugün sattım bayileri dolaştım istediğim tüm özellikleri bir araçta toplu halde bulamadım aradığım kriterler mümkünse dizel ama benzinde olabilir LPG şimdilik düşünmüyorum otomatik olabilir ama şart değil sunroof olabilir ama illaki HB olacak şimdilik aklımızda olan araçlar
    Sizin önerileriniz nedir kısa zamanda almak istiyorum limitim 70 bin

mazda3 yeni kasa benzinli
    Leon FR benzinli
    Lancia delta dizel otomatik
    Honda civic HB dizel düz vites

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat2580 -- 6 Temmuz 2014; 0:47:52 >

• Leon fr benzinli. Kirmizi cam tavan led paketli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıralamayı güzel yapmışsınız zaten.

• Yeni kasa mazda 3 derim. Hem bildiğiniz bir marka/model, hemde çok şık bir araç...

• Auris fiyatlari dustu. Bilginize

• megane 1.6 dci
  • İlk iki tercihiniz en güzeli, bu ikisine yoğunlaşırdım yerinizde olsam.
    3-4-5 olarak Golf-Astra-Focus

• murat2580 M kullanıcısına yanıt
    honda HB tasarım işini bi beceremedi, hoş son kasa sedanda da çuvalladılar ya....

eğer lanciaya bakacak kadar gözünüz karaysa giulliettaya da muhakkak bi bakın, ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz çünkü
  • Yeni mazda 3 en iyisi

• Mazda bayisinde 3 araç vardı 2 adet sedan reflex gri ve lacivert HB ise koyu gri hiç biri içimize sinmedi bizden 30 dk önce bir aile kırmızı HB olanı aldı girdiğimizde kapora veriyorlardı kısmet olmadı
  • Yeni Mazda 3 Beyaz
  • Seat Leon FR paket
  • İlk iki tercihiniz gayet güzel Ben yerinizde olsam HB Mazda 3 alır arabanın tepesinden inmezdimEğer istediğiniz kombinasyonda Mazda 3 bulamassanız Direk KIA bayiisine gidin derim Düz vites 1.6 CRDİ Consept plus Ceed Sizi Mazda 3'den sonra en iyi memnun edecek araçlardan biridir.Şimdiden hayırlı olsun.
  • Eşim leon FR diyor dsg istedik ama yokmuş sunrooflu ledli olana 62300 fiyat verdi pazarlık olmdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat2580 -- 5 Temmuz 2014; 21:27:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat2580

Eşim leon FR diyor dsg istedik ama yokmuş sunrooflu ledli olana 62300 fiyat verdi pazarlık olmdan

Eşiniz en iyisini düşünmüs. Dsg konusu ise tamamen şans.
    Aracı alırken garantiyi mutlaka uzatın.

• 1.4 TSI DSG 150 PS FR leon

ellerindekini bitirmeye çalışıyorlar.dsg 150 bg +fr ne zaman gelir diye sorun.dsg+sunrooff+led derken 70 bini geçer herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat2580

Mazda bayisinde 3 araç vardı 2 adet sedan reflex gri ve lacivert HB ise koyu gri hiç biri içimize sinmedi bizden 30 dk önce bir aile kırmızı HB olanı aldı girdiğimizde kapora veriyorlardı kısmet olmadı

Ankara da yaşıyorsanız eğer bu ay yeni araçlar da gelecek demişti mazda bayisi. Hatta gelen araçlar da sense paketi de olacakmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mazda 3
  • murat2580 M kullanıcısına yanıt
    Özel değilse sattığınız mazda 3 özelliklerini ve sattığınız fiyatı söyler misiniz? Birde ne kadar sürede sattınız acaba?
  • ''Honda civic HB düz otomatik '' çözemedim ama olsun.

Bence Mazda3 bildiğiniz araç.Mazda alıp 2.el derdine de katlanmışsınız kabulunuz.Tanıdığınız usta servis var.Bence Mazda3 alınır zaten daha önce aynı riski göze almışsınız.

Leon'a bulaşmayın gerçekten bir önceki kasa Mazda3 kullandıysanız size kötü gelebilir ama test sürüşü şart sizi tanımıyoruz ne de olsa.

Lancia Delta'ya gelince yüzü eskidi 5 yıllık araba.

Motoru güzel 1.6 multijet ama şanzıman beğenmeyenler oluyor test sürüşü şart.Lükse ve baz paket bile dolu ama almışken tüm opsiyonları özellikle cam tavanı almak lazım.

Test sürüşünde onay verirseniz sıkı dediğim gibi sıkı bir pazarlıkla tüm opsiyonlar dahil normal baz paket fiyatına alın opsiyonlar hediyeleri olursa alın derim ya da maksimum + 1.000 Tl verin.

Alfa Giuletta bakabilirsiniz bunlara ek.

Birde dizel otomatik Citroen DS4 derim.İnceleyin en güzel HBlerden biri.

Hyundai İ30 ve KİA ceed bakın derim.

Bu arada 2.el düşünürseniz sıfıra yakın D sınıfı dizel otomatik çok var örnek vereyim diyeceğim ama HB d sınıfı malesef yok bu bütçe de modelli bence Premşum HB önereceğim size.

BMW 1 serisi ve Mercedes B serisi düşünürdüm.Hatta 1 serisi beni kandırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 6 Temmuz 2014; 0:32:13 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.