Şimdi Ara

SIFIR KM CITROEN MARKA ARAÇ ALMAK İSTEYENLER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
4
Favori
49.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SIFIR KM CITROEN MARKA ARAÇ ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA BU BAŞLIK ALTINDA YARDIMCI OLMAK İSTERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KELEBELEK -- 29 Ocak 2018; 10:15:12 >

• Arkadaşlar araç almak isteyenler burada toplansın.tek bir konu altında birleşelim.
  • Sıfır değil ama Sıfır ayarında 9500 km.de 2009 Model C5 SXPK almak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçsinler...Siyah renk, Ekstradan Xenon Farlı, Cam filmli ve Boya korumalıdır..Sunroof yoktur..
  • Merhaba. Aracınızı için düşündüğünüz fiyat nedir?

quote:

Orjinalden alıntı: expli

Sıfır değil ama Sıfır ayarında 9500 km.de 2009 Model C5 SXPK almak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçsinler...Siyah renk, Ekstradan Xenon Farlı, Cam filmli ve Boya korumalıdır..Sunroof yoktur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KELEBELEK -- 30 Ocak 2009; 13:53:42 >
  • Düşündüğüm fiyat Peşin 49.500 TL.dir.

quote:

Orjinalden alıntı: KELEBELEK

Merhaba. Aracınızı için ne düşündüğünüz fiyat nedir?

quote:

Orjinalden alıntı: expli

Sıfır değil ama Sıfır ayarında 9500 km.de 2009 Model C5 SXPK almak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçsinler...Siyah renk, Ekstradan Xenon Farlı, Cam filmli ve Boya korumalıdır..Sunroof yoktur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expli -- 30 Ocak 2009; 13:20:46 >
  • Sıfır araç almak isteyenlerin kesinlikle burada toplanıp piyasanın altında fiyatlarla araç almaları için çok güzel bir fırsat. Ben bu şekilde aralık ayındaki toplu alımda araç alanlardanım, çokta iyi etmişim:) Sağolsun sinem hanımda çok ilgilendi bizimle ve uygun fiyatlar verdi. Şuan ise sorunsuzca c4 keyfini yaşıyorum, tekrar bu vesileyle toplanmamızı sağlayan arkadaşlara ve sinem hanıma çok teşekkür ediyorum. Araç almayı düşünen arkadaşlarında burayı iyi takip edip iyi koordine olmalarını isterim ki uygun fiyatlarla citroen araçları alabilsinler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: apollonx

Sıfır araç almak isteyenlerin kesinlikle burada toplanıp piyasanın altında fiyatlarla araç almaları için çok güzel bir fırsat. Ben bu şekilde aralık ayındaki toplu alımda araç alanlardanım, çokta iyi etmişim:) Sağolsun sinem hanımda çok ilgilendi bizimle ve uygun fiyatlar verdi. Şuan ise sorunsuzca c4 keyfini yaşıyorum, tekrar bu vesileyle toplanmamızı sağlayan arkadaşlara ve sinem hanıma çok teşekkür ediyorum. Araç almayı düşünen arkadaşlarında burayı iyi takip edip iyi koordine olmalarını isterim ki uygun fiyatlarla citroen araçları alabilsinler.

aynı şekilde arkadaşıma katılıyorum, citroen alacaklar bence burada toplanırlarsa kendileri için çok faydalı olacağını düşünüyorum, biz toplandık çok iyi fiyatlar aldık.. sinem hanıma güvenebilirsiniz ki toplu alım ve ilgili prosedürler hakkında aklınıza takılan birşey olursa yardımcı olmak isterim e-mail adresim imzamda..

• bende c3 arıyorum. fiyat ne oluyor acaba...
  • c3 hangi versiyon ile ilgileniyorsunuz?

quote:

Orjinalden alıntı: zafzaf00

bende c3 arıyorum. fiyat ne oluyor acaba...
  • selam bizde yeni bi citroen almayı düşünüyoruz ama karşılaştırma tam olarak yapamadım

GRAND C4 PICASSO 1.6HDI 110HP MCP
    C4 PİCASSO SXPK 1.6 HDI
    C4 PİCASSO SXPK 1.6 HDI MCP

bu 3 model arasındaki artıları eksileri bana söyleyebilmisiniz?
  • TÜM OKUYUCULARA SELAMLAR DİLİYORUM......

öncelikle yaşamış oldugum bu sıkıntıları sizlerle paylaşmak istiyorum ki nasıl bir araba alacagınızı
    aldıktan sonra neler ile karşılaşacagınızı bilmeniz açısından büyük yarar saglayacaktır.
    2007 model otom vites mcp citroen c4 araç aldım nedeni ise yeni bir teknoloji.rahat kullanım.6ileri
    vites olmasından dolayı tercihimdi.aracı almadan önce yaptıgım araştırmalarda c5 den kalan şanzuman
    sorunları ile ilgili kafamda oluşan soru işaretlerini ortadan kaldırmak için yetkili servis ve satış
    personelleriyle konuşup sorunsuzluk okeyi aldım(yani beni zor da olsa kandırdılar)gittim bende extralar
    ile birlikte araca nakit 41.200 ytl verdim ve araca binmeye başladım ama daha ilk günden itibaren sorunlarım
    başladı amortisör problemleri; kapılardan gelen sesler;geri viteste gelen gıcırtılar vs........
    tüm bunlara bir şekilde eyvallah demek zorunda kaldık sineye çektik ve aracı kullanmaya devam ettim
    ama bu yaşadıgım sıkıntılar hiçbirşey miş bunu aracın garantisi bitince anladım aracım 39.000km de bir gün yolda
    gidiyorum(e6 da)hızım 170 arçtan korkunç bir motor ugultusu gelmeye başladı inanın aracın içinde korktum
    neyse hemen yavaşladım ve saga yanaşıp bir süre bekledim ve gitmek üzre oldugum yoldan geri dönüp arabayı garajıma koydum
    ve p.teşi günü servise gittim bana ne desinler bilin bakalım ?????şanzumanda sorun var bu aracın şanzuman bilyelerinin
    hepsinin degişmesi lazım dediler allah allah dedim 39.000km de garanti biteli 35 gün olmuş nasıl olur yav dedim
    adamlar bana bu parçaların garantim olsa dahi garantiyi kapsamadıgını söylediler cepten degişmen lazım dediler
    bende ne yapayım suya düşen yılana sarılır misali aradım müşteri ilişkilerini karşıma çıktı ugur bey diye genç bir arkadaş
    anlattım ona derdimi ama o benden daha dertli bana olmayacak bir sürü şeyler anlattıktan sonra sizin işiniz
    servisle dedi konuyu kapattı bende servise yalvar yakar dilenci olduk işi pazarlıklar sonucunda 600ytl ye
    hallettik neyse arabamızı aldık tam 8 gün sürdü rulmanları degiştirmek 8 gün araba serviste yattı bende arabasız evde yattım
    neyse araç alındı bir gün kullandım aracı koydum garaja 18.01.09 günü ailem biraz gezelim dedi atladık araca gene (E6)da istanbul
    yönüne gidiyorum yol kenarında bir alışveriş yeri var oraya gittik 2 saat kaldık ve geri dönüyoruz araba birden çekişten
    düştü ve yavaşlamaya başladı hemen gene saga çektim bekledim ve gaza bastıgımda ne göreyim araçın peşinde 10 tane polis
    ekip otosu varmış gibi ses geliyor.araba resmen gaza bastımmı siren sesleri gibi ses geliyor.tabi ben gene aynı mazlum halimle
    çektim aracı garaja bekledim pazartesiyi gine yol aldım servise dogru aracımı aldılar baktılar kontrol ettiler geldiler karşıma
    mümin bey aracın turbosu bozulmuş dediler müşteri kullanıcı hatası dediler nasıl yani dedigimde bana işte araç çalıştırıldıktan
    sonra 1 dak. bekleyecek öyle hareket ettirilecek stop ederkende 1 dakk. beklenecek öyle stop etirilecek dediler bu bilgiler
    güneşlikte yazar dediler baktılar böyle bir yazı güneşlikte yok oraya buraya baktılar öyle bir uyarı yok başladık kitapçıgı
    karıştırmaya en ücra köşede böyle bir yazı çıktı yani aracı alan kişi kullanım klavuzunu ezberlemesi lazım onuda ezberle
    yine başka bir mazeret çıkartırlar neyse gelelim sadete ben tabi bu parçayı da iyi niyet halinden garantiden degiştirmeyi düşünürken
    karşıma bu sefer mehmet bey çıkıyor başlıyor bana anlatmaya anlattıkları şey de benim adım gibi bildigim şeyler benim bu güne kadar
    degiştirdigim araç sayısı 16 dır yaşım da 37 dir mehmet bey bana birşeyler anlatıyor ama ben konuşmasından hemen anlıyorum beni ekecegini
    yine beni servisle baş başa bırakacak neyse sonunda servisle görüştügünü aracı bu şekilde kullanmamda bir sorun olmadıgını söylüyor
    (((sanki ben bu şekilde kullanırsam başıma ne gelecegini bilmiyorum gibi)))degişirse bu turbonun maliyetinin 4500tl oldugu bilgisi
    geliyor bana ve bende tabi çıldırıyorum........inanın biraz varlıklı biri olsam arabaya bezin döküp oracıkta yakardım,,,,,,,,
    ama ne fayda adamların umrunda degil ne yapayım arıyorum tüm firmaları garret marka turboyu tr
    cumhuriyetine getiren firmayı buluyorum ve servisin 4500tl dedigi turboyu 1000ytl ye alıyorum ve aracıma işçilik dahil 1100tl ye taktırıyorum
    ve 22.01.2009 tarihinden itibaren citroen gibi kaliteden yoksun bir markayı hayatımdan, eşimden, dostumdan ,muhitimden, cibiliyetimden ,
    siliyorum işte bu yazıları yazmamda ki sebep de bundandır. bu arada yaşadıgım cd çalar ile ilgili sıkıntıları ve digerlerini de ayıp olur
    düşüncesiyle yazmıyorum 4 sefer cd mekanızması degişti garanti bitti gene bozuk ve çalışmıyor radyoya devam.........

CİTROEN firmasından veya bir müşteri yetkilisinden bana yazılan yorumlar tamamıyle kendilerini haklı kılma çabasından başka birşey degildir
    gerçekleri hiçbir şekilde yansıtmayacaktır.

ama türk tüketicisi neyin ne oldugunu bilmesi yönünde umarım yardımcı olmuşumdur. eger hakkım var ise ki var oldugunu biliyorum
    hakkımı helal etmiyorum sanki bu yazıları yazar iken aynı sorunları yeniden yaşadım gibi sıkıntı verdi bana

• paylaşımın için teşekkürler
    quote:

Orjinalden alıntı: asilkancan

TÜM OKUYUCULARA SELAMLAR DİLİYORUM......

öncelikle yaşamış oldugum bu sıkıntıları sizlerle paylaşmak istiyorum ki nasıl bir araba alacagınızı
    aldıktan sonra neler ile karşılaşacagınızı bilmeniz açısından büyük yarar saglayacaktır.
    2007 model otom vites mcp citroen c4 araç aldım nedeni ise yeni bir teknoloji.rahat kullanım.6ileri
    vites olmasından dolayı tercihimdi.aracı almadan önce yaptıgım araştırmalarda c5 den kalan şanzuman
    sorunları ile ilgili kafamda oluşan soru işaretlerini ortadan kaldırmak için yetkili servis ve satış
    personelleriyle konuşup sorunsuzluk okeyi aldım(yani beni zor da olsa kandırdılar)gittim bende extralar
    ile birlikte araca nakit 41.200 ytl verdim ve araca binmeye başladım ama daha ilk günden itibaren sorunlarım
    başladı amortisör problemleri; kapılardan gelen sesler;geri viteste gelen gıcırtılar vs........
    tüm bunlara bir şekilde eyvallah demek zorunda kaldık sineye çektik ve aracı kullanmaya devam ettim
    ama bu yaşadıgım sıkıntılar hiçbirşey miş bunu aracın garantisi bitince anladım aracım 39.000km de bir gün yolda
    gidiyorum(e6 da)hızım 170 arçtan korkunç bir motor ugultusu gelmeye başladı inanın aracın içinde korktum
    neyse hemen yavaşladım ve saga yanaşıp bir süre bekledim ve gitmek üzre oldugum yoldan geri dönüp arabayı garajıma koydum
    ve p.teşi günü servise gittim bana ne desinler bilin bakalım ?????şanzumanda sorun var bu aracın şanzuman bilyelerinin
    hepsinin degişmesi lazım dediler allah allah dedim 39.000km de garanti biteli 35 gün olmuş nasıl olur yav dedim
    adamlar bana bu parçaların garantim olsa dahi garantiyi kapsamadıgını söylediler cepten degişmen lazım dediler
    bende ne yapayım suya düşen yılana sarılır misali aradım müşteri ilişkilerini karşıma çıktı ugur bey diye genç bir arkadaş
    anlattım ona derdimi ama o benden daha dertli bana olmayacak bir sürü şeyler anlattıktan sonra sizin işiniz
    servisle dedi konuyu kapattı bende servise yalvar yakar dilenci olduk işi pazarlıklar sonucunda 600ytl ye
    hallettik neyse arabamızı aldık tam 8 gün sürdü rulmanları degiştirmek 8 gün araba serviste yattı bende arabasız evde yattım
    neyse araç alındı bir gün kullandım aracı koydum garaja 18.01.09 günü ailem biraz gezelim dedi atladık araca gene (E6)da istanbul
    yönüne gidiyorum yol kenarında bir alışveriş yeri var oraya gittik 2 saat kaldık ve geri dönüyoruz araba birden çekişten
    düştü ve yavaşlamaya başladı hemen gene saga çektim bekledim ve gaza bastıgımda ne göreyim araçın peşinde 10 tane polis
    ekip otosu varmış gibi ses geliyor.araba resmen gaza bastımmı siren sesleri gibi ses geliyor.tabi ben gene aynı mazlum halimle
    çektim aracı garaja bekledim pazartesiyi gine yol aldım servise dogru aracımı aldılar baktılar kontrol ettiler geldiler karşıma
    mümin bey aracın turbosu bozulmuş dediler müşteri kullanıcı hatası dediler nasıl yani dedigimde bana işte araç çalıştırıldıktan
    sonra 1 dak. bekleyecek öyle hareket ettirilecek stop ederkende 1 dakk. beklenecek öyle stop etirilecek dediler bu bilgiler
    güneşlikte yazar dediler baktılar böyle bir yazı güneşlikte yok oraya buraya baktılar öyle bir uyarı yok başladık kitapçıgı
    karıştırmaya en ücra köşede böyle bir yazı çıktı yani aracı alan kişi kullanım klavuzunu ezberlemesi lazım onuda ezberle
    yine başka bir mazeret çıkartırlar neyse gelelim sadete ben tabi bu parçayı da iyi niyet halinden garantiden degiştirmeyi düşünürken
    karşıma bu sefer mehmet bey çıkıyor başlıyor bana anlatmaya anlattıkları şey de benim adım gibi bildigim şeyler benim bu güne kadar
    degiştirdigim araç sayısı 16 dır yaşım da 37 dir mehmet bey bana birşeyler anlatıyor ama ben konuşmasından hemen anlıyorum beni ekecegini
    yine beni servisle baş başa bırakacak neyse sonunda servisle görüştügünü aracı bu şekilde kullanmamda bir sorun olmadıgını söylüyor
    (((sanki ben bu şekilde kullanırsam başıma ne gelecegini bilmiyorum gibi)))degişirse bu turbonun maliyetinin 4500tl oldugu bilgisi
    geliyor bana ve bende tabi çıldırıyorum........inanın biraz varlıklı biri olsam arabaya bezin döküp oracıkta yakardım,,,,,,,,
    ama ne fayda adamların umrunda degil ne yapayım arıyorum tüm firmaları garret marka turboyu tr
    cumhuriyetine getiren firmayı buluyorum ve servisin 4500tl dedigi turboyu 1000ytl ye alıyorum ve aracıma işçilik dahil 1100tl ye taktırıyorum
    ve 22.01.2009 tarihinden itibaren citroen gibi kaliteden yoksun bir markayı hayatımdan, eşimden, dostumdan ,muhitimden, cibiliyetimden ,
    siliyorum işte bu yazıları yazmamda ki sebep de bundandır. bu arada yaşadıgım cd çalar ile ilgili sıkıntıları ve digerlerini de ayıp olur
    düşüncesiyle yazmıyorum 4 sefer cd mekanızması degişti garanti bitti gene bozuk ve çalışmıyor radyoya devam.........

CİTROEN firmasından veya bir müşteri yetkilisinden bana yazılan yorumlar tamamıyle kendilerini haklı kılma çabasından başka birşey degildir
    gerçekleri hiçbir şekilde yansıtmayacaktır.

ama türk tüketicisi neyin ne oldugunu bilmesi yönünde umarım yardımcı olmuşumdur. eger hakkım var ise ki var oldugunu biliyorum
    hakkımı helal etmiyorum sanki bu yazıları yazar iken aynı sorunları yeniden yaşadım gibi sıkıntı verdi bana

• ayrıca çok geçmiş olsun
  • Çok geçmiş olsun, elektronik olayı şans işi bir bakıma. Diğer markalarda da çok sorunlu araçlar çıkabiliyor. Umarım bu tür sorunlarla karşılaşmayız.
  • inşallah herkes arabasına çürüyene kadar sorunsuzca biner...
  • asilkancan adli kullanicinin yasadigi sorunlar gercekten cok yipratici imis. Ancak bu ornegi markanin geneline baglamak dogru olur mu olmaz mi emin degilim. Aracinda sorun yasamayan da bircok kulllanici vardir umarim???

Diger yandan, toplu alim kampanyasindan c4 1.6 hdi mcp 110 HP sxpk modeli araci en son hangi fiyata alabilecegim konusunda bana PM ile bilgi verebilecek arkadaslar olursa menuniyet duyarim. Iyi surusler.
  • caslann 'ınm yazdıklarından en çok turbonun 1100 TL'ye değişmesine şok oldum. adamlar nasıl baştan 4500 TL diyor 1000liralık turboya yuh beeee !
  • Asilkancan isimli arkadaşın eski mesajlarından örnekler.....Tarihe dikkat....

-----------------------------------------

30 Ağustos 2006; 14:09:53
    Yeni mesajlar yok Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz.
    TÜBERKÜL====ARKADAŞIM toyota nın hangi modelini alırsan al inan başın agrımaz ve satacagın zamanda 2 eli olan pirim yapan bir araç hiç düşünmeden istedigin modeli alabilirsin ve çok memnun olacaksın bende c 4 ü sattıktan sonra 1.6 avensis elegant aldım süper bir araç çok memnunum sakın c 4 almada yoksa kafana çok vurursun sana bir arkadaş ve tecrübe tavsiyesi söylüyorum gerisi sana kalmış
    ---------------------------------------

-------------------------------------

30 Ağustos 2006; 13:34:31
    Yeni mesajlar yok Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz.
    ===FOREVER=== KARDEŞİM SENİ CANİ GÖNÜLDEN VE YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM SENİN GİBİ GERÇEK ANLAMDA DOGRULARI SÖYLEYEN İNSANLARA İHTİYAÇ VAR BU İNTERNET ALEMİNDE BEN NE ZAMANDIR BU SÖYLEDİKLERİNİ SÖYLÜYORUM AMA NE MANTIK TIR Kİ ANLATAMADIM BAZI ÇOK BİLMİŞLER BU ARABA HAKKINDA YANLIŞ BİLGİ VERİYORLAR HERKESİN ZEVKİ BAŞKADIR BU ARABAYAI MUHAKKAK SEVEN DE OLACAK AMA GEÇEKLERİ MİLLETE YANSITMALARI LAZIM KENDİLERİNE C 4 FAN CLUP KURAN ARKADAŞLAR BURALARDA ATIP TUTUYORLAR (BENCE) MİLLETE YANLIŞ BİLGİ VEMEK NE KADAR ETİK OLUR BİLEMEM EVET İVERSON DENEN ŞAHIS BU ARABANIN TAM AMİGOSU OLMUŞ KENDİSİ İLE UFAK TEFEK SORUNLARIMIZ OLMUŞTUR GEÇMİŞTE SEBEBİ İSE BENİM BU ARABA İLE İLGİLİ DOGRULARI SÖYLEMEMDİR NEYSE BUNLAR GERİDE KALDI ....... HERKESE TAVSİYE EDİYORUM SAKIN OLA SAKIN C 4 ALMAYIN(SORUNLAR GİDERİLENE KADAR EN AZINDAN) YOKSA GERÇEKTEN ÇOK BAŞINIZ AGIRIR
    FOREVER KARDEŞİM SENİN BİLGİN YOK GALİBA BEN SÖYLEYEYİM İVERSON BİR BAYANDIR KIZ BULMASIN BENCE==))))))) SAYGILAR SUNARIM

--------------------------------------

----------------------------
    27 Ocak 2009; 13:13:01
    arkadaşlar bende 2007 model c4 1.6 hdi mcp var dün bendede aynı sorunlar oluştu otobanda 180km sonrası çıkış noktasına gelince yavaşladım tam ogs den geçerken araba çekişten düştü ve motordan ambulans sireni gibi ses gelmeye başladı aracı kullanmadan garaja çektim ve ertesi günü servise götürdüm servis bana turbomun arızalandıgını söyledi garantim biteli 45 gün oluyor servisin turboya verdigi fiyat 4.500 tl manyak para istiyorlar aradım aradım tr distributorunü buldum buradan aldıgım fiyat kdv dahil 1.150tl aradaki fiyat farkına bakarmısınız servisler tam anlamıyla kan emici gibiler baylasa tel. ettim sonucu bekliyorum bakalım ya dışardan kendi cebimden alacagım yada onlar degişecek bişeyler olacak ama hayırlısı

BU ARADA CİTROEN MARKASIYLA HAYATTA İŞİM OLMAZ HAYATIMDAN ve DÜNYAMDAN ÇIKTI BU MARKA

----------------------------

Sen bu arabayı 2006 da sattınmı yoksa hala sendemi , anlayan yorumlasın.....

Yada Avensisi satıp tekrar bu kadar nefret ettiğin C4 e gerimi döndün tekrar....

İntina adlı arkadaşımızdan alıntıdır.asilkancan adlı kişinin C4 MCP ile ilgili anlattıklarına karşılıktır.Yorumu size kalmış...

• Var bu işte bir bit yeniği...
  • enterasan
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.