Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
3
Favori
75.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Puana göre sıralı güncel puan durumu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt35 -- 28 Aralık 2011; 13:48:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gt35

quote:

Orijinalden alıntı: Memento-Mori35

Pazartesi akşamı yarış varmı?

o ne demek abi anlamadım var tabiki, bir sorunmu var???

Benim için sorun yokta sanki daha önce birileri daha önceki mesajlarda yılbası nedeniyle salı gününe alalım flan demişti diye hatırlıyorum.
  • Arda psn'den mesaj atmışsın sanırım bahsettiğin turnuva burası değil mi ? Doğru yerde miyim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ozkan_Son

quote:

Volkan - Onur ve Mustafaya tebrikler.

Söylenecek bişey yok resmen zıctım. Yarış sertlerle başladım 12. ve 24 . tur sonlarında tekrar yarış sert ve 35 . turdada yarış ortalara gectim.. Hafta içindede hiç yarış yumuşak kullanmadım. Yumuşak lastiklere o kadar önyargılı bakıyordumki hep sanki 5 tur yetecek gibi düşünüyordum.

10 tur kadar özkan - bilal- ve tarkanı takip ettim. Bilal pistten cıktı, Tarkan da yanılmıyorsam önümde spin attı ve Özkanı cok güzel bi atakla gectim. Hata yapmadım, kazada yapmadım, cezada almadım.

Son söz : Olmayan beynimin kıvrımlarını .........kiyim. Gece sinirimden uyku bile tutmadı.

Spin atan bendim ve beni geçişin aşağıdaki videoda Fikret abi

http://youtu.be/ScnavYm37b4

buda senin geçişinden sonraki benim ilk virajda yaptığım güzel bir atak

http://youtu.be/Sx-dG2zmYBk

Yok Özkancım bu verdiğin benim seni gectikten sonra senin düzlükte gectiğin pozisyon..Ben tünelden önceki S virajdan bahsetmiştim. Zaten sonrasındada videodaki gibi olmustu haklısın. Sert lastiklerle bu kadar napıyım:)

Akşama videosunu ceker koyarım viraj gecişini.

Gorende birincilik yarisi sanacak. Ben o sirada sonuca bakiyordum sizin icin SURUYOR yaziyordu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: black61

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ozkan_Son

quote:

Volkan - Onur ve Mustafaya tebrikler.

Söylenecek bişey yok resmen zıctım. Yarış sertlerle başladım 12. ve 24 . tur sonlarında tekrar yarış sert ve 35 . turdada yarış ortalara gectim.. Hafta içindede hiç yarış yumuşak kullanmadım. Yumuşak lastiklere o kadar önyargılı bakıyordumki hep sanki 5 tur yetecek gibi düşünüyordum.

10 tur kadar özkan - bilal- ve tarkanı takip ettim. Bilal pistten cıktı, Tarkan da yanılmıyorsam önümde spin attı ve Özkanı cok güzel bi atakla gectim. Hata yapmadım, kazada yapmadım, cezada almadım.

Son söz : Olmayan beynimin kıvrımlarını .........kiyim. Gece sinirimden uyku bile tutmadı.

Spin atan bendim ve beni geçişin aşağıdaki videoda Fikret abi

http://youtu.be/ScnavYm37b4

buda senin geçişinden sonraki benim ilk virajda yaptığım güzel bir atak

http://youtu.be/Sx-dG2zmYBk

Yok Özkancım bu verdiğin benim seni gectikten sonra senin düzlükte gectiğin pozisyon..Ben tünelden önceki S virajdan bahsetmiştim. Zaten sonrasındada videodaki gibi olmustu haklısın. Sert lastiklerle bu kadar napıyım:)

Akşama videosunu ceker koyarım viraj gecişini.

Gorende birincilik yarisi sanacak. Ben o sirada sonuca bakiyordum sizin icin SURUYOR yaziyordu...

Mustafacım sizler gibi usta pilot olmadıgımız için bizde Özkanla böyle mutlu olmaya çalışıyoruz aramıza girme kardeşim:)

• Şok Şok Şok...

Son yarışta aldıkları 2 ve 3. lükle biraz havalanan ve mavi takımla puan farkını kapamaya çalışan siyah takım pilotları Mavi takımı küçümseyerek ortamı geriyor sevgili yarışseverler.

Ama bunun mavi takımı daha fazla motive edeceği konusuluyor. Mavi takım pilotlarından Fiko, Tırt pilot pardon kurt pilot Mustafanın son demecinden sonra iyice gaza gelmiş durumda ve Tokyo pistinde ilk 3 hesapları yapmakta:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memento-Mori35 -- 28 Aralık 2011; 15:58:24 >
  • quote:

Şok Şok Şok...

Son yarışta aldıkları 2 ve 3. lükle biraz havalanan ve mavi takımla puan farkını kapamaya çalışan siyah takım pilotları Mavi takımı küçümseyerek ortamı geriyor sevgili yarışseverler.

Ama bunun mavi takımı daha fazla motive edeceği konusuluyor. Mavi takım pilotlarından Fiko, Tırt pilot pardon kurt pilot Mustafanın son demecinden sonra iyice gaza gelmiş durumda ve Tokyo pistinde ilk 3 hesapları yapmakta:)

Abi 2 yarış sert taktınmı ilk 3 garanti zaten
  • GT5 HABER
    SON DAKIKA HABERLERI:
    Kamyon soforlugunden mavi takima torpille giren bir pilot aracina turbo 4 takarken yakalandi. Yaris buro amirligine giderken ' fazla gaza gelmisim' dedigi duyuldu.
    Ayrintilar gelebilir ona gore...

• quote:

Orijinalden alıntı: black61

GT5 HABER
    SON DAKIKA HABERLERI:
    Kamyon soforlugunden mavi takima torpille giren bir pilot aracina turbo 4 takarken yakalandi. Yaris buro amirligine giderken ' fazla gaza gelmisim' dedigi duyuldu.
    Ayrintilar gelebilir ona gore...

Hehehehehe güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

quote:

Şok Şok Şok...

Sussss hatırlatma kaptan Volkan ın gazabına ugradık hatırlamak dahi istemiyorum 42 tur boyunca yarış sertlerle cebelleşmemi:)

• Yaw bu yarışı yılbaşı akşamı saat 11.30 da başlayacak şekilde organize etsek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***GTO***

Yaw bu yarışı yılbaşı akşamı saat 11.30 da başlayacak şekilde organize etsek

bana hergun uyar 11 59 dada başlarım 05:00 dada :D:D:D programı olan arkadaşlar bizi uyarsın ona göre yol alalım...
  • quote:

quote:

bana hergun uyar 11 59 dada başlarım 05:00 dada :D:D:D programı olan arkadaşlar bizi uyarsın ona göre yol alalım...

Abi muhtemelen o saat dışarıda olurum bana uymaz sanırım.

• quote:

quote:

quote:

Abi muhtemelen o saat dışarıda olurum bana uymaz sanırım.

abi yarış zaten 2'sinde, ne sorun olabilirki. tekrar takvime baktım da bir sorun göremedim ben. herkese o gun uymuyormu ?

• arkadaşlar son bir mesaj daha atıp ara veriyorum foruma turnuvaya 2 kişi devam edicez kırmızı takım olarak. zaten 3 yarış kaldı. kaç puanda oldugumuzda belli. o yuzden ne başka bir pilot alıp onun takıma ve bizlere alışmasına yada alışamamasına gerek görmüyorum. arda abiylede konustum bir sorun yok dedi. turnuvaya 2 kişi devam edicez. herkese duyurulur
  • Arkadaşlar Selam,

Yanlış anlaşılma olmasın tam gaz devam Pazartesi günü yarışı günüdür. Gün ile ilgili problem varsa grup olarak çoğunluk sağlanırsa her tür duruma uyulur

Yaw beni kurduğum odadan 11 tur yumuşak lastikle gidip millete tur bindiriyorum pit yapmadan gidiyorum diye oylama yapıp attılar ustaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***GTO*** -- 28 Aralık 2011; 17:46:32 >
  • quote:

Arkadaşlar Selam,

Yanlış anlaşılma olmasın tam gaz devam Pazartesi günü yarışı günüdür. Gün ile ilgili problem varsa grup olarak çoğunluk sağlanırsa her tür duruma uyulur

Yaw beni kurduğum odadan 11 tur yumuşak lastikle gidip millete tur bindiriyorum pit yapmadan gidiyorum diye oylama yapıp attılar ustaaa

11 tur yumuşak hee!!! tamam mesaj alınmıştır

• pazartesi uyar devam..
  • Yumusak lastikle Tokyoda 11 tur atani 9 koyden kovarlar abi.
    Onur ben sahidim 11 tur atti Volkan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

quote:

Şok Şok Şok...

Sussss hatırlatma kaptan Volkan ın gazabına ugradık hatırlamak dahi istemiyorum 42 tur boyunca yarış sertlerle cebelleşmemi:)

Abi üzgünüm Dediğim gibi Tokyo' da cepler hoparlör modunda açık gidicez artık yarış anındada taktikleri ayrıca aktaracağım.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.