Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.663
Cevap
3
Favori
75.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onur'cum tebrikler hakettin fazlasıyla

kafadan kovamadım tilkileri Gerçekten az keyif aldığım ender yarışlardan biri oldu Eraya çarptım çarptım derken adama değilde nereye bakıyordum şaşıyorum bazen kendime

En azından Eray'a puan kaptırmadığımı düşünüp sevinsemmi at arabası gibi araba kullandım ağlasammı şaşırdım valla

Tüm pilotları tebrik ediyorum gerçekten yorucu bir yarıştı hata affetmedi her zamanki gibi

Yarışın başında sıralama atarken bir baktım bilal düştü salona bi koştum ne göreyim adam çıkmış yağ değiştiriyor

Olan oldu artık yapacak bir şey yok tekrar tebrikler ...

Fikret abi süper iş çıkardın senide ayrıca tebrik ediyorum ve tüm turlarda hiç zorlamadan bilinçi olarak yol veren tüm arkadaşlarıma sağlıcakla kalın

• Takım arkadaşım Onur'u öncelikle tebrik ediyorum güzel bir iş çıkardı

Benim açımdan şaşırtıcı bir yarış oldu, beklemiyordum açıkçası böyle bir sonucu. Geçen haftaki yarışta söktüğüm direksiyonu bu akşam 8.15 gibi tekrar kurdum ve daldım yarışa sralama turlarında 1.36.9xx derecem Bekay'ın seni görmüyorum demesiyle hiç oldu odaya girdim çıktık 1 sıralama turu derecesine ucu ucuna yetiştim ve yanılmıyorsam 7. kalktım. İlk turlar Fikret abi arkasında Onuru beni Ereni Umutu iyi tuttu bir türlü fırsat bulup geçemedik. İlk turlar Onur'dan da hızlı olmama rağmen zorlamamak adına ayağımı gazdan çektim. Umut'la yarış içinde sık sık arkalı önlü geldik, güzel mücadele ediyorduk taa ki Umut aracı çarpıp hasar alana kadar. Son 10 tura rahat rahat girebilecekken 1 tur daha eski lastiklerle tur atayım dedim demez olaydım turun başlarında kaza yaptım motor hasar aldı Fikret abi yetişti geçti. İkimiz de pitlerden sonra çok yakındık. 5 tur kadar güzel mücadele ettik. Fikret abiden daha eski lastiklerle daha fazla dayanamadım en azından 5. olalım diye gazdan ayağımı çektim. Benim için eğlenceli bir yarış oldu. Herkesi tebrik ediyorum.

Özel olarak Fikret abim centilmence mücadelenden dolayı teşekkür ediyorum. Ne kendini riske attı ne de beni zor durumda bıraktı. Avantajlı olduğum yerlerde gazdan ayağını çekti yolunu verdi devam etti.

Yarışta Volkan abiye çok güldüm. 19. turda start finişe arkalı önlü çıktı pite gireceğim diye iyice sağa yanaştım bir baktım volkan abi sağdan atak yapıyor. Ben sağa gittikçe ısrarla sağa geliyor. Bir an ne yapacağımı şaşırdım pit yolu kaçtı kaçacak fren yapsam kaza riski var, son anda dışa kaçıp frenledim ucu ucuna pit yoluna girdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardtouch -- 2 Ocak 2012; 23:30:58 >

• Günaydın Arkadaşlar

Tarkan' cım sorma dün sıkıntıdan onu yazmayı unuttum Babacım madem pite girecektin sağa sinyal verseydin ya Ben son anda uyandım işe ama artık iş işten geçmişti baya bi yanına kadar gelmiştim üzgünüm zor durumda bıraktıysam tüneli kaçırmak istemedim arkandan

Bi tünel borcum olsun sana Tekrar tebrikler

• Herkese teşekkürler
    İlk önce şunu söylemeliyim, şanslıydım!!! Bu güne kadar ilk kez bir yarışta şans yüzüme güldü, yoksa bu yarışı kazanmam mümkün değildi...
    Eray benden çok daha hızlıydı, yarışı kesinlikle haketmişti..Volkan abi benden 1 pitstop fazla yapıcaktı ona yetişip yetişemeyeceğimi tam kestiremiyorum ama 3. lükte sakin sakin giderken kazanmak aklımın ucundan bile geçmiyordu...Tabiki melekler bana yardım edene kadar 1. Eray'ın kazasına bide üstüne 2.Volkan abinin karışması çok yaşanabilecek olaylardan değil..İkisinede geçmiş olsun
    Bütün hafta misafirlerden dolayı sadece Cuma akşamı 1 saat dönebilmiştim pistte Fikret abiyle ikimizdik sadece..Berbat gidiyordum o akşam Fikret abi hatırlar beni perişan etmişti benden çok daha iyiydi...Ne ayar ne strateji hiç bişey yoktu kafamda dün direksiyona otururken..
    Yarış ortalarla başlamayı planlıyodum son ana kadar...2 turluk boş yarışı yapınca karar değiştirdim iyikide değiştirmişim...İyi sıralama atamadım bi türlü galiba 5. başladım tekrarı izlemedim..İlk virajda biraz fazla temkinli olmaya çalışıncada 1-2 sıra daha kaybettim Umut abi çok güzel bir atak yaptı ilk virajda..
    Sonra hepimiz Fikret abinin trenine takıldık o sırada öndeki 3lü farkı acayip açtılar bi anda fark 10 saniyeye çıktı nolduğunu anlamadım...Ama Fikret abinin başını çektiği grubun mücadelesini izlemenizi şiddetle tavsiye ederim...Eren,Tarkan,Umut abi,Fikret abi ve ben acayip bir mücadeleye giriştik harika geçişler oldu mutlaka bakın derim...Kendi adıma şu ana kadar en güzel geçişleri ve geçilişleri bu yarışta yaşadım 2 kez fln bir atakla 2 kişiyi geçtim aynı anda çok keyifliydi oraları..
    Tarkan senide tebrik ediyorum iyi puan çıkardın, Mustafa abi biraz daha gerçek performansını gösterseydi bu yarışta takım olarak öne geçebilirdik ama sağlık olsun..Yarıştan önce Mustafa abiye komplo kurmuşlar adamın konsantrasyon gitti tabi..
    Kalan 2 yarışta bireysel olarak bir iddamız olmasada takım şampiyonası çok zevkli geçecek..Takım arkadaşlarım Tarkan ve Mustafa abiyle kalan 2 yarışa hep birlikte çok çalışarak iyi hazırlanmalıyız..
    2012 ye iyi başladık işallah böyle devam eder
    Şanslada olsa kazanmak güzel bir duyguymuş..1 senedir turnuva yapıyoruz ilk defa yarış kazandık anasını satıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 3 Ocak 2012; 8:44:59 >

• Lastikleri 8 tur kullanabildim..Setup ve antreman fırsatım da olmamıştı..Sonuç beklediğim gibi..4 pit yapmak zorunda kaldım lastik aşınmasından dolayı ve bir de kaza yaptım ama pite yakın bir noktadaydı.5-6 saniye fln kaybettirmiştir.Dereceye girenleri kutlarım..Yeterince antreman yapabilseydim ön grubun hatalarından ekmek çıkarabilirdim ama olmadı..Önümüzdeki yarışlara bakıcaz...
  • Öncelikle Onuru çok tebrik ediyorum.(Nerene bal sürdüysen banada söyle bende sürecem) Hehehe.

Sonrasındada Centilmence mücadele eden tüm pilotları kutluyorum. Benim için süper bir yarıştı ve çok zevkli gecti. Sanırım tek hasarsız pilot ben bitirdim . Bir kez tünelden önceki geniş virajda sol dikiz aynasını duvara sürttüm sanırım ve izlediğim kadarıylada lastikleri en iyi kullanan pilot bendim.

1,36,500 ile 4. kalktım. Yarışa temkinli, kasmadan başladım. Bi yandan arkamdan Canavar gibi gelen 4 pilotu kontrol ediyor bir yandanda lastikleri yakmadan onları arkamda tutmaya çalışıyordum. Amacım ilk piti 11. tur sonunda yapıp kalan turlarda tempoyu yükseltmekti. Nitekimde öyle oldu 11 tur sonunda pite girdigimde % 20 lastigim daha kalmıstı hatta 1 tur daha rahat bi şekilde atabilirdim. Ama lastik koruma adına ilk 13-14 tur baya kötü dereceler attım. Bana tek getirisi iyi lastiklerin verdiği güven hissi ve hasar almamamdı. Bi ara 9. luğa kadar düştüm sonrasında tempoyu yükselttim. Dha sonra Tarkan ile yaklaşık 5 tur mükemmel bir mücadelemiz oldu izlemenizi tavsiye ederim. Ama izlediğim kadarıyla Tarkan lastiklere fazla yüklendi ve son 2 tur benle ugrasmayı bıraktı. Kendisinide ayrıca güzel ve centilmen mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum..

Mavi takım olarak iyi puan topladık . Özgünde aldıgı 7. likle katkıda bulundu.. Ama Onur 1. gelmeyeydi iyiydi garantileyecektik ne güzel:)

• Onur yarışı kazanman iyi moral olmuştur.. Tebrikler..

Fikret abi akşam yarıştan sonra bf3 deydin. Kartalı kapmışsın.. yanına gelmeye çalıştım ama full diyodu.. Onur eray fazla girmiyo artık heral.. Denk gelirse bi sguad kurun 4 kişilık.. Biz dernekte SQR Turnuvası yapıyoz yarıladık şimdilik..
    Sizlede bi maç yapalım.. kısa sürüyo setler zaten 4-5 dk. 10 set yaparız 6 sını alan kazanır.. Ne dersiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

Onur yarışı kazanman iyi moral olmuştur.. Tebrikler..

Fikret abi akşam yarıştan sonra bf3 deydin. Kartalı kapmışsın.. yanına gelmeye çalıştım ama full diyodu.. Onur eray fazla girmiyo artık heral.. Denk gelirse bi sguad kurun 4 kişilık.. Biz dernekte SQR Turnuvası yapıyoz yarıladık şimdilik..
    Sizlede bi maç yapalım.. kısa sürüyo setler zaten 4-5 dk. 10 set yaparız 6 sını alan kazanır.. Ne dersiniz..

Sinancım oynayan ben degildim. Psikopat bi oğlum var o oynuyor genelde. Ben pek o kadar iyi degilim. Seyretmekten hoşlanıyorum.
  • Abi demekki iyi oynuyoki rütbeyi kapmış..
    Sorun değil maksat değişiklik olsun diye söledim.. bizde kendi aramızda yapıyoz ama başka bi grupla yapma daha zevkli olur heralde.. gene bak sen duruma toparlaya bilirsen ve denk gelirse bana söle bizimkiler her dayim hazırlar

Yatıp kalkıp oynayan Paşamız bilem var.. Dünya sıralamasında ilk 300 de ( hilesiz tabi )..

Herkese ii yarışlar dilerim..
  • quote:

Abi demekki iyi oynuyoki rütbeyi kapmış..
    Sorun değil maksat değişiklik olsun diye söledim.. bizde kendi aramızda yapıyoz ama başka bi grupla yapma daha zevkli olur heralde.. gene bak sen duruma toparlaya bilirsen ve denk gelirse bana söle bizimkiler her dayim hazırlar

Yatıp kalkıp oynayan Paşamız bilem var.. Dünya sıralamasında ilk 300 de ( hilesiz tabi )..

Valla Sinan ne yalan söyliyim adam helikopter kullanırken yanından geçen uçağa C4 yapıstırıp patlatıyor o derece:) Hafta sonu Onur Eray Eren ok derse olur neden olmasın.

• heliden aşadaki tanka c4 atanı gördüm de jete yapıştıranı görmemiştim.. taktir ettim.. ben kullanamıyom valla uçan nesneleri.. benimki 4 tekerli kara aracı olmalı
    tamam abi bi durum olursa haberleşiriz.. ben zaten takip ediyom sürekli burayı..
  • Sinan abi teşekkürler..
    Bf3 teklifinde güzel olur ben uymaya çalışırım her türlü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

Sinan abi teşekkürler..
    Bf3 teklifinde güzel olur ben uymaya çalışırım her türlü...

Onur bunlar bizi yenerler. Ynerlersede Rövanş için gt5 müsabakası yaparız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memento-Mori35

quote:

Abi demekki iyi oynuyoki rütbeyi kapmış..

Valla Sinan ne yalan söyliyim adam helikopter kullanırken yanından geçen uçağa C4 yapıstırıp patlatıyor o derece:) Hafta sonu Onur Eray Eren ok derse olur neden olmasın.

bana uyar beyleeeeer erenle onurada uyar sanırım güzel bir 4 lü oluruz. sinan abinin dediği o arkadaş gelicekmi (ilk 300 de olan)

volkan abiden hatamdan dolayı özür diliyorum, kaçış yeri yoktu.

su puan listesini bı koyıyımde ne kadar ..tan bır durumda oldugumu gorıyım, sonra konusuruz bf3'ü. ilk 2 pit cıkısında o duvarı yalamıştım zaten, son pıttede gırdım duvara, hatanın ne kadar salakça oldugunu tartışmıycam zaten ama en kötü kazamdı. üstüne bide kazadan sonraki pit girişinde duvara vurdum, araba bi anda duvara yöneldi pit girişinde ve kontrol benden çıktı, duvara vurdum, döndüm, volkan abide geliyordu arkadan pite ve bi anda düzeldim allahtan bir defa daha çarpmadı bana araba orda 6 7 saniye takıldı. o olmasaydı onuru yakalardım. 17 sanıyeydı pıtten cıktıgımda fark. 4 turda 7 sanıye kapattım sonra tıkladım bıyere ve ış bitti benim için. zorlanan lastikler son 2 turda dayanmadı ve volkan abıyede gecıldım. önden 2 hasar almışken ve lastikler bitmişken, birde gamepad kullanıyorsan arkadaş arabayı saga çek dur daha ıyı. en azından sinir olmazsın. araba resmen donmedı hiçbir virajı, son 2 turda geçildik volkan abiye.

istikrarlı gitmek en iyisi, kaç atarsan at. tebrikler onur. yarıştan sonra attıgın mesaj için teşekkür ederim. bu yarışa özel vir vidyo yapıcam, geçişler falan ayrıntılı olucak

• Güncel puan durumu...

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt35 -- 3 Ocak 2012; 15:37:30 >
  • Puana göre sıralama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt35 -- 3 Ocak 2012; 15:37:40 >
  • Son yarışlara girilirken siyah ve mavi takım rakipleriyle arayı açarak şampiyonluk yarışında baş başa kaldılar..
    Pilotlarda Volkan şampiyonluğa emin adımlarla ilerliyor ve bu hafta şampiyonluğunu ilan edebilir...
    Kalan 2 yarışta siyahlarla maviler için 1 puan bile çok önemli olabilir ilk 5'e en fazla ismi sokan takım şampiyonluğa ulaşabilir..
    Alınan bilgilere göre siyah takımın tecrübeli pilotu Black işi gücü bırakmış tükkanı kapatmış kendini antremanlara vermiş çılgınlar gibi dönüyormuş..
    Tarkan üniversite sınavlarını sallamayıp tamamen kalan 2 yarışa konsantre olmuş, kapalı kapılar ardında antremanlarını sürdürüyormuş
    diğer pilot Onur ise ananesinin yüzünden ps3'e hasret kalmış fatmagülün suçu neeee diye isyan ediyormuş

• Son iki yarışın finallere denk gelmesi büyük talihsizlik. Ama takım şampiyonluğu için bulduğum her fırsatta antreman yapacağım. Genel pilot sıralamasında da birkaç sıra yükselmeyi hedefliyorum. Haketmediğimi düşündüğüm bir yerdeyim.
  • Siyah takim dedinmi akan sular durur. Tukkan mukkan hikaye. Mavi araclar sakin ha onumde gormeyim sizi kara bir simsek gibi gecerim sizi. Siir gibi oldu dimi:))
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.