Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.663
Cevap
3
Favori
75.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SÜPER GT SAMPIYON PILOT >>>>>>>EFKAN BIRKIYE
    SÜPER GT SAMPIYON TAKIM >>>>>>>VOLKAN -- OGUZ -- ERAY

2. ORGANIZASYON LEXUS CUP KAZANANLARI
    LEXUS CUP SAMPIYON PILOT >>>>>>> EFKAN BIRKIYE
    LEXUS CUP SAMPIYON TAKIM >>>>>>> VOLKAN -- ONUR -- UMUT

3. ORGANIZASYON HONDA NSX CUP KAZANANLARI
    HONDA NSX CUP SAMPIYONU >>>>>>> OGUZ AKKENT
    HONDA NSX CUP SAMPIYON TAKIM >>> OGUZ -- MUSTAFA -- HAKAN

4. ORGANIZASYON MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI KAZANANLARI
    MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONU>>>>>>> VOLKAN KURDOGLU
    MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SAMPIYON TAKIM >>> VOLKAN -- FIKRET -- ÖZGÜN

PUAN TABLOSUNU GÖREBILMEK IÇIN RESME TIKLAYINIZ!

TURNUVA KURALLARI

1. Turnuva katilim ücreti 15 tl dir...Bu ücretlerin ilk yaris gününe kadar gönderilmesi gereklidir…(Özel durumlar hariç) ( Bu paralar ödüllerin hazirlanmasinda kullanilacaktir ve verecegim IBAN nosuna göndermeniz istenecektir).

2. Turnuva puanlama sistemi ; 25-18-15-12-10-8-6-4-2-1 seklindedir...

3. Turnuva yarislari Pazartesi aksamlari, 20:45 siralama turlari, 21:05 yaris baslangici olarak belirlenmistir. Oda, saat 20:40 da, online olan kisi sayisi belirlenerek, o sayiyla açilacaktir. 5 dk odaya katilim sürecektir ve bu 5 dk içerisinde online olan kisiler odaya katilamayacaktir. Yani saat 20 :40’a kadar online olmayan kisiler yarisa katilamayacaktir. Yarisa katilamayacak olan varsa, saat 20:15’e kadar aramizdan bir kisiye, yarisa katilamayacagini bildirmelidir. Odaya baglanti konusunda sikinti yasayanlar olursa siralama turlari max. 10 dk ertelenip 20:55 de baslatilacaktir. Böyle bir durum olusursa yaris da saat 21:15 de baslayacaktir. Siralama turlari basladigi anda oda dolu olacagindan, siralama turlari atilmaya baslandigi andan itibaren odaya baska hiç kimse katilamayacaktir. Turnuva 11 yaristan olusmaktadir ve yaris süresi yaklasik 75 dk.’dir.

4. Her takimdan en az 1 kisinin ve minimum 10 kisinin katilimi oldugu müddetçe yaris yapilacaktir. En az 2 pilotun 1. Turda yaristan kopmasi veya elde olmayan durumlardan dolayi (baglanti sorunu) diger pilotlara hasar vermesi durumunda yaris 1 defaya mahsus olmak üzere yeniden baslatilacaktir. Yarisin, kurallarin ihlali gibi bir durumda basladigina yönelik bir düsünceniz olursa, bunu yaris baslayana kadar bildirmeniz gerekmektedir. Yaris basladiktan sonra bu dedigimiz durumlar disinda yaris durdurulmayacak veya tekrarlanmayacaktir. Ne sekilde olursa olsun sonuçlanan bir yarisin ertelenmesi gibi bir istem veya durum göz önünde bulundurulmayacaktir.

5. Yarisilacak araç ( MAZDA RX-7 TC ) dir...her takim belirtilen renge uymak zorundadir...Belirtilen renk tonunun hertürlüsü seçilebilir bire bir ayni olmasi zorunlu degildir...Jant seçimi ve rengi serbesttir...

6. Min agirlik 1000 kg olup, Maximum güç 450 HP olarak sinirlandirilacaktir..Lastikler ise YARIS ORTA ile sinirlandirilacaktir...

7. ABS disinda tüm yardimlar kapali olucaktir. Hasar ve ceza agir, pist kenarindaki yol tutusundaki düsme gerçekçi, rüzgar siddeti düsük, lastik asinmasi/benzin tüketimi açik olarak ayarlanacaktir. Hatali kalkis denetimi konularak yaris baslatilacaktir.

8. Faul itirazi yapan kisiler, kaçinci turda kim tarafindan gerçeklestigini belirtecek ve bunu forumdan pm olarak gönderecektir… Itirazlar sadece forumdan pm olarak gönderildigi taktirde kabul olacaktir ve dikkate alinacaktir. Hakemler izleyip karar verecektir... Herkesin hakemlerin verdigi karara saygi göstermesi rica olunur. Hakem olarak Volkan Kurdoglu ve Hakan Ersoy seçilmistir… Yaris sirasinda faul yaptigi belirlenen pilotun takim puani ve pilotlar sampiyonasi puanindan 1 puan düsülecektir...
    9. Yaris bittigi anda kimsenin kulakligini açmamasi ve herkes yarisi bitirene kadar kulakligini kapali tutmasi gerekmektedir.

10. Son yaris tamamlandiginda pilotlar veya takimlar sampiyonasinda puan esitligi durumunda puan esitligi olan pilotlar veya takimlar arasinda ek bir yaris düzenlenecektir…

11 . Ilk 3’e giren pilotlara ve sampiyon takim pilotlarina sürpriz ödüller dagitilacaktir…

12. Ödüller, kazananlara karsi ödemeli kargo ile son yaristan max. 1 hafta içinde gönderilecektir...

13. Toplanan tutardan, ödüller hazirlandiktan sonra geriye para artarsa bu para, rakam küçükte olsa ; TOFD (Türkiye Omurillik Felçlileri Dernegine ) Akülü sandalye kampanyasina hepimiz adina gönderilecektir...

14. Gerçek bir mazereti olmadan arka arkaya 2 yarisa katilmayan pilot olursa sonraki turnuvada yedege alinacaktir...
    Genelde baglanti sorunu yasayan pilotlarin, turnuva baslayana kadar bu sorunlari gidermeleri rica olunur…

Turnuva katilim bedelleri için banka bilgileri asagidadir;
    ONUR KALE
    ASYA KATILIM BANKASI
    FATIH SUBESI
    2121590 HESAP NO
    TR88 0020 8000 2202 1215 9000 01 IBAN NO

PIST LISTESI

1.Spa – Francorchamps-----------------------------------------33 TUR
    2.Suzuka--------------------------------------------------------36 TUR
    3.Laguna Seca Raceway-----------------------------------------58 TUR
    4.Monaco--------------------------------------------------------62 TUR
    5.Circuit de la Sarthe 2009 Sikanli-------------------------------18 TUR
    6.Autodromo Nazionale Monza----------------------------------36 TUR
    7.Nürburgring Gp / F---------------------------------------------40 TUR
    8.Grand Valley Speedway----------------------------------------42 TUR
    9.Tokyo----------------------------------------------------------41 TUR
    10.Fuji speedway F----------------------------------------------45 TUR
    11.Indianapolis Motor Speedway Yol Pisti-----------------------49 TUR

TAKIMLAR

Beyaz Takim-----Oguz+Eren+Bilal

Siyah Takim-----Onur+Mustafa+Tarkan

Kirmizi Takim-----Eray+Fatih+Arda

Mavi Takim-----Volkan+Özgün+Fikret

Sari Takim-----Umut+Hakan+Özkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 13 Şubat 2012; 12:44:25 >

• Tek sorun pazartesi gunu olmasi. Bu sebeple turnuvada yer alamayacagimi belirtip affimi istiyorum.
  • Salı günü termodinamik() finalim var ama yine de ne yapıp edip katılmaya çalışcam
  • Eline sağlık Onur
    Hayırlı uğurlu olsun hepimiz için, umarım bu organizasyon da dağılmaz
    Dağılırsa GT5'i bırakıp bir türlü ısınamadığım PES'e vericem kendimi
  • Onur güzel organizasyon, umarım katılım tatmin edici seviyede olur. Daha öncede belirttigim gibi pazar hariç her gün bana uygun.. HAKAN-MUSTAFA-FİKRET şeklinde 3. kişi olarak katılabilirim. Katılım payı olarakta bence bi sıkıntı yok. Sizden gelecek habere göre katılım bedelinin havale ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Tek sorun pazartesi gunu olmasi. Bu sebeple turnuvada yer alamayacagimi belirtip affimi istiyorum.

Abi haftada 2 akşam olmasın dedin diye 1 e düşürmüştük hafta içi sorun olur dememiştin daha önce.. pazartesi akşamı yapmamızın sebebi,Yaz gelmesi sebebiyle Günler uzadı ve pazar günleri insanların dışarda olabileceğini düşünmemizdi..Hem pazartesi sendromunuda üzerimizden atalım istedik İşten çıkıldığında daha az organizasyon olur herkes evinde olur diye düşündük..
    Sen tekrar bi düşün biraz fedakarlıkla 1 saatini ayırabilirsin bence...Tekrar son kararını yazarsın ona göre yerine 1 kişi alırız veya seninle devam ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 22 Mayıs 2011; 12:45:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Boomerang35

Onur güzel organizasyon, umarım katılım tatmin edici seviyede olur. Daha öncede belirttigim gibi pazar hariç her gün bana uygun.. HAKAN-MUSTAFA-FİKRET şeklinde 3. kişi olarak katılabilirim. Katılım payı olarakta bence bi sıkıntı yok. Sizden gelecek habere göre katılım bedelinin havale ederim..

Abi Mustafa abi seninle konuşucaktı diye ismini garanti yazmamıştım..Madem konuyu gördün katılıcağın kesin o zaman listeyi güncelliyorum..Hoş geldin
  • Onur, PM atmıştım sanırım görmedin , puanlama sistemi 10-9-8-7... şeklinde devam etmeyecek mi (şu anda 10-8-7... şeklinde gidiyor ve 9 atlanmış).
    Bir de Nürburgring GP/F olanını belirlemiştik sanırım, şu anki listede GP/D yazıyor, yani kısa olanı.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

quote:

Orijinalden alıntı: Boomerang35

Onur güzel organizasyon, umarım katılım tatmin edici seviyede olur. Daha öncede belirttigim gibi pazar hariç her gün bana uygun.. HAKAN-MUSTAFA-FİKRET şeklinde 3. kişi olarak katılabilirim. Katılım payı olarakta bence bi sıkıntı yok. Sizden gelecek habere göre katılım bedelinin havale ederim..

Abi Mustafa abi seninle konuşucaktı diye ismini garanti yazmamıştım..Madem konuyu gördün katılıcağın kesin o zaman listeyi güncelliyorum..Hoş geldin

Hoşbulduk onurcum.Zaten sürekli hergün bu konuya muhakak girip bakıyorum. Aslında hep buradayım:) Ama Ardasız olmuyor saatler onada uygunmu acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

Onur, PM atmıştım sanırım görmedin , puanlama sistemi 10-9-8-7... şeklinde devam etmeyecek mi (şu anda 10-8-7... şeklinde gidiyor ve 9 atlanmış).
    Bir de Nürburgring GP/F olanını belirlemiştik sanırım, şu anki listede GP/D yazıyor, yani kısa olanı.

Saygılar.

Puan sisteminde özellikle o şekilde yazdım abi yarışı kazanan 1. nin herkesten biraz farklı olması gerektiğini düşünüyorum o yüzden en yakınıyla arasında 2 puan olsun dedim..Pist olayını yanlış yazdım sanırım hemen düzeltiyorum pist adını

• Katilan ki$ilere Sali uygun olursa cok makbule gecer. Ben de yer almak istiyorum ama Pazartesi gunleri zor olur. Hele ki yarin ba$layacaksak daha da zor benim icin. Hafta sonuna alalim demiyorum. Hafta ici sali ya da per$embe olursa katilabilirim.
    Henuz ba$lamami$ken bir degerlendirme yapabilirseniz iyi olur.
  • quote:

Katilan ki$ilere Sali uygun olursa cok makbule gecer. Ben de yer almak istiyorum ama Pazartesi gunleri zor olur. Hele ki yarin ba$layacaksak daha da zor benim icin. Hafta sonuna alalim demiyorum. Hafta ici sali ya da per$embe olursa katilabilirim.
    Henuz ba$lamami$ken bir degerlendirme yapabilirseniz iyi olur.

Salı ve perşembe günleri kursa gittiğim için bana uymaz ...Pazartesi yada cuma kalmıştı geriye sen Cuma çalıştığını söylediğin için pazartesi yapmaya karar verdik...Dediğim gibi değişiklik yapmaya başlarsak ardı arkası kesilmiycek isteklerin biliyosun abi o yüzden pazartesi günlerini fedakarlık yapmanı bekliyorum...Eğer hiç bi şekilde mümkün değilse yapıcak bişey yok malesef

• O halde katilamayacagimi belirtiyorum. Yerime birilerini alabilirsiniz
  • quote:

O halde katilamayacagimi belirtiyorum. Yerime birilerini alabilirsiniz

Peki abi teşekür ederiz..seninde olmanı isterdim ama olmadı malesef....

Arkadaşlar
    OĞUZ VE ERAY IN bulunduğu takıma son 1 pilot aranıyor...İlgilenenler kurallarımızı okuduktan sonra mesaj atıp katılmak istediklerini belirtebilirler...
    Smurf veya white angel sizler dediğim gibi katılmak isterseniz bu konuda öncelik sizde olucak...
  • Arkadaşlar araçlarınızı da seçip buraya yazın ki kimin hangi araçla katılacağını bilelim, tablolar ona göre oluşturulsun.
    Takım arkadaşları da kendi aralarında konuşup bir takım ismi belirlesin kendilerine, onun da puanlaması tutulacak.

No. İsim (Takım Adı): Bu turnuvada kullanacağı araç

1. Bekir (RedDevils): Nissan Xanavi Nismo GT-R '08

Saygılar.
  • Onur ve bekir abi takım ismimizi koyalım bizde ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erendemirbakan

Onur ve bekir abi takım ismimizi koyalım bizde ..

Biz Onur'la ezelden beri RedDevils takımı adına kullanıyoruz, tabi sana da uyarsa bu isim
  • quote:

quote:

Arkadaşlar
    OĞUZ VE ERAY IN bulunduğu takıma son 1 pilot aranıyor...İlgilenenler kurallarımızı okuduktan sonra mesaj atıp katılmak istediklerini belirtebilirler...
    Smurf veya white angel sizler dediğim gibi katılmak isterseniz bu konuda öncelik sizde olucak...

teşekkür edrim kardeşim. ben katılamayacağım. diğer sayfada belirtmiştim. p.tesi ve cuma bc2 yapıyoruz derneğimizde. çarşambada gt5.
    bu yüzden düzenimi bozamam. diğer arkadaşlarımdan ayıp olur. ben pazar olduğu için ve o gün uygun olduğum için katılacağımı
    belirtmiştim. yarışlarınızı takip edeceğim. arada yorumda bulunurum izniniz olursa. sizlere bol şans

• iptal olan turnuvada gösterdikleri özveriyi, foruma giren ve yorum yapan herkes gayet açık bir şekilde gördü ve anladı. önemli olan atılan derece veya sürüş değil. pistte, beraber aynı takımda bu araçları sürmek ve maksimum zevk almak. cankat ve sinan abilerden birisini kesinlikle bekliyoruz takımımıza. ben nissan calsonic gt-r kullanıcagımı belirtmek isterim bu arada. bana yarın uyar kesinlikle orda olucam katılım ücretide sorun değil bana uyar ayrıca ödüllerde mükemmel olmuş bence. t-shırt kesin olsun
    sormak istediğim birşey daha var. oğuzla hiç muhabbetim yok. psn de eklemedimde. psn sini bilen veya maili olan varmı ???

• quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

quote:

quote:

Arkadaşlar

teşekkür edrim kardeşim. ben katılamayacağım. diğer sayfada belirtmiştim. p.tesi ve cuma bc2 yapıyoruz derneğimizde. çarşambada gt5.
    bu yüzden düzenimi bozamam. diğer arkadaşlarımdan ayıp olur. ben pazar olduğu için ve o gün uygun olduğum için katılacağımı
    belirtmiştim. yarışlarınızı takip edeceğim. arada yorumda bulunurum izniniz olursa. sizlere bol şans

abi mesajını sonradan gördüm. bulundugun turnuvada başarılar sanada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt35 -- 22 Mayıs 2011; 18:35:10 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.