Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.663
Cevap
3
Favori
75.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grand Valley den Özkanla aramızdaki güzel mücadele.

http://www.youtube.com/watch?v=S78_2U80pjU&feature=g-upl&context=G2139a6fAUAAAAAAAAAA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memento-Mori35

Grand Valley den Özkanla aramızdaki güzel mücadele.

http://www.youtube.com/watch?v=S78_2U80pjU&feature=g-upl&context=G2139a6fAUAAAAAAAAAA

Fikret abi orada tarkan ve ben lastiklerimiz bittiği için ben duramadim pist disina ciktim Tarkan'da senin baskindan pist disina cikmis gözüküyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozkan_Son

quote:

Orijinalden alıntı: Memento-Mori35

Grand Valley den Özkanla aramızdaki güzel mücadele.

Fikret abi orada tarkan ve ben lastiklerimiz bittiği için ben duramadim pist disina ciktim Tarkan'da senin baskindan pist disina cikmis gözüküyor :)

Lastikler 0 a düştü araç yolda durmadı Fikret abinin baskısına lastik bile dayanamadı

• quote:

Orijinalden alıntı: black61

Yumusak lastikle Tokyoda 11 tur atani 9 koyden kovarlar abi.
    Onur ben sahidim 11 tur atti Volkan.

Ağız tadıyla bir lastik stratejisi yaptırmıyorlar Herkes aynı lastik alacaksa yarış ortaya devam edilsin öyleyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

Ağız tadıyla bir lastik stratejisi yaptırmıyorlar Herkes aynı lastik alacaksa yarış ortaya devam edilsin öyleyse

Ardacım valla lastik kısıtlaması serbest. Ben grand Valley de strateji yapıyım dedim olmadı.. Esas strateji şimdi başlıyor, en az lastik aşınmasını sağlayarak yarış bitirme stratejisi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memento-Mori35 -- 29 Aralık 2011; 12:39:22 >
  • quote:

o kadar yazdım durdum yok antrenman yapmıcam yok bişeyler. yok abi yok bi gt 5 im var onuda bırakmam ben o kadar iddaılıyımki bu yarış, kimse havalanmasın 11 tur atıyom falan diye nsx cup da neler oldugunu biliyoruz, hırsımı alamadım tokyodan. bu gece antremanlara başlıyorum valla. izmire geri döndük, iş miş yok anasını satıyım. gt 5 e sarılıcaz 4 elle. benim adim eray, korkun benden

• quote:

Orijinalden alıntı: gt35

quote:

o kadar yazdım durdum yok antrenman yapmıcam yok bişeyler. yok abi yok bi gt 5 im var onuda bırakmam ben o kadar iddaılıyımki bu yarış, kimse havalanmasın 11 tur atıyom falan diye nsx cup da neler oldugunu biliyoruz, hırsımı alamadım tokyodan. bu gece antremanlara başlıyorum valla. izmire geri döndük, iş miş yok anasını satıyım. gt 5 e sarılıcaz 4 elle. benim adim eray, korkun benden

Helal ama fazla heveslenme Erayım Burda lastik dostu arkadaşların var
    Ananemler bizde bu hafta ananemin inanılmaz sıkıcı dizileri var ve bitmek bilmiyo Biri bitiyo biri başlıyo ps3 ü açma fırsatı bulamıyorum..Malesef salondaki tvden oyun oynamanın böyle dezavantajları var Daha hiç antreman yapamadım ama dizi mizi dinlemem valla yeter isyan edicem yakında
    Grand Valleyde yarış yumuşak lastik başarılı oldu diye her pistte yarış yumuşaklar başarılı olucak diye bir durum yok..Her pistin lastik yeme derecesi ayrıdır, her pistin kendine özgü özellikleri vardır..Belkide bu sefer yarış orta lastikler öne çıkabilir, herkes yarış yumuşağa şartlanmasın derim..
    Fikret abi kimse duymasın burda abi bu piste en uygunu spor yumuşak aramızda kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 29 Aralık 2011; 15:36:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

Emredersiniz Haşmetmah

Bu vesile ile şimdiden herkesin yeni yılını kutlarım arkadaşlar. Sevdiklerinizle birlikte sağlık mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum sizler için.

Ben dağa kaçtım hadi eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: gt35

quote:

Yazdıklarına kimse inanmamıştı zaten Bu hafta bitmiş lastiklerle tokyo drift yapacağız galiba yarışabilirsem tabi

• Arkadaşlar, hepinizin yeni yılını kutluyor sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl diliyorum

Saygılar, sevgiler.
  • +10
  • Herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu ve tabi ki bol yarisli bir yıl diliyorum :)
  • Bende bütün yarış ailemize ve bizi burdan takip eden herkese mutlu seneler diliyorum...Uzun yıllar bu birlikteliğimizin bozulmamasını ve hep birlikte nice turnuvalarda gazlamamızı diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 31 Aralık 2011; 0:06:37 >
  • Tüm arkadaşlarımın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar nice sağlıklı yıllar dilerim.
  • tokyoda ilk antrenmanın verdıgı hevesle ve zevkle geldim foruma, herkesin yeni yılını kutluyorum. bol yarışlı, az lastik yemeli yıllar herkese
  • KILBAŞIII'NIZI KUTLARIM,FAZLA AZMAYALIM..
  • İyice sapıtın,Eğlenceden kesinti yapmayın..Özellikle de mavi takım öyle bir vursun ki promilin dibine,pazartesi akşamına kadar kandaki alkol bitmesin,kafalar güzel kalsın..Tokyo caddelerinde anlaşılır zaten,promiller :) Herkese sağlıklı ve huzurlu bir yıl dilerim..
  • herkese iyi yıllar..
  • Mutlu yillar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut_Mutlu

İyice sapıtın,Eğlenceden kesinti yapmayın..Özellikle de mavi takım öyle bir vursun ki promilin dibine,pazartesi akşamına kadar kandaki alkol bitmesin,kafalar güzel kalsın..Tokyo caddelerinde anlaşılır zaten,promiller :) Herkese sağlıklı ve huzurlu bir yıl dilerim..

Çooooook beklersin canım çooooook
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.