Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.663
Cevap
3
Favori
75.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kardeşim kolay gelsin. dernekteki p.tesi bc2 miz iptal oldu. yani pazartesi boşum. şayet boş kadroya biri gelmediyse gelebilirim. ama zayıf olduğumu tekrar belirteyim. alınırsam ona göre bi kadroya
    yerleştirmen lazım. takımdakilere ayıp olur yoksa. kabul ederlerse ayrı bi konu. haber bekliyorum senden.. yok sinan abi sen zayıf düşersin bu kadroya dersen (farkındayım çünkü) baştacı kabulümdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

F0rtress

kardeşim kolay gelsin. dernekteki p.tesi bc2 miz iptal oldu. yani pazartesi boşum. şayet boş kadroya biri gelmediyse gelebilirim. ama zayıf olduğumu tekrar belirteyim. alınırsam ona göre bi kadroya
    yerleştirmen lazım. takımdakilere ayıp olur yoksa. kabul ederlerse ayrı bi konu. haber bekliyorum senden.. yok sinan abi sen zayıf düşersin bu kadroya dersen (farkındayım çünkü) baştacı kabulümdür.

bence sinan abi bizim takıma girsin ve akşama tamamlanalım. yarışı bian önce yapalım artık. zayıflık, derece yapamamak önemli değil kesinlikle, önemli olan asfaltta beraber olmak sarı gt-r ları bide biz deneyelim bakalım nasıl gidiyolarmış bu 3. gt-r ım oluyo eğer alırsam. sarı gt-r olan varsa ki hakan abilerde var sanırım onu bize gönderebilirlermi acaba araba değiştirmekten sıkıldım artık ve param da yok açıkcası

• bu arada hakan abi mesajımı görür ve aracı gönderirse çok sevinirim. bugun saat 7 ye kadar çok meşgulum o saatten sonrada para kasamam oyunda. eğer hakan abi arabayı gönderemeyebilirse ben yarışa calsoniç impul-gtr la katılırım ve sonraki yarışta değiştiririm aracımı. umarım sakıncası olmaz. herkese bol şanslar akşama görüşürüz
  • yeni başlayacak arkadaşlar ilk virajda çok dikkat etsinler yoksa facia çıkar..Öndeki aracı takip ederken fren hesabını iyi yapın..Arkadan gelen hızlı araçlarada yol verelim bi zahmet, geç frenaj yapıp hem arkadakini hem kendinizi yakmayın..Saçma sapan yerlerde atak yapıp kimsenin sürüşünü bozmayalım..Yarış zaten uzun hata yapanlar çok olacak+pit...
    Pist insanın konsantrasyonunu yeteri kadar bozuyor..
  • Bende NISSAN WOODONE GTR ve Yedekte LEXUS var
    Nissan araçta zorlanabilirsin sen hangisini istiyorsan onu gönderirim sana..
    Bu arada senin PSN ismin ne?

quote:

Orijinalden alıntı: gt35

bu arada hakan abi mesajımı görür ve aracı gönderirse çok sevinirim. bugun saat 7 ye kadar çok meşgulum o saatten sonrada para kasamam oyunda. eğer hakan abi arabayı gönderemeyebilirse ben yarışa calsoniç impul-gtr la katılırım ve sonraki yarışta değiştiririm aracımı. umarım sakıncası olmaz. herkese bol şanslar akşama görüşürüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROCKTURK

Bende NISSAN WOODONE GTR ve Yedekte LEXUS var
    Nissan araçta zorlanabilirsin sen hangisini istiyorsan onu gönderirim sana..
    Bu arada senin PSN ismin ne?

quote:

bu arada hakan abi mesajımı görür ve aracı gönderirse çok sevinirim. bugun saat 7 ye kadar çok meşgulum o saatten sonrada para kasamam oyunda. eğer hakan abi arabayı gönderemeyebilirse ben yarışa calsoniç impul-gtr la katılırım ve sonraki yarışta değiştiririm aracımı. umarım sakıncası olmaz. herkese bol şanslar akşama görüşürüz

ben seni eklemiştim abi psn:gestordarhand. abi bilgine ve tecrübene dayanaraktan, lexus'u gönderirsen daha iyi olacağını düşünüyorum şimdiden çok saol. lexusa yeni ayarlar gerekecek bakalım halledicez artık. teşekkürler tekrar

• dün sen hangi arabayla yarıştın bizimle?
    O araçla nie yarışmıyorsun ?
  • quote:

F0rtress

Tabiki abi sevinirim bu duruma...O halde Oğuz ve Eray ın bulunduğu takıma seni ekliyorum..Zaten Oğuzda Erayda gerçekten iyiler...Seni henüz yarışırken görmedim ama ortalarda yer bulsan dahi iddalı bi takım olabilirsiniz...
    Oğuz ve Erayla irtibata geçersin özelden...Kullanıcağınız arabalara vs. karar verirsin..Akşam görüşmek üzere...
    Bu arada OĞUZ'a ulaşabilicek biri varmı? pm fln atsın birisi benim pm atamama problemim sürüyo..Tanıyan fln varsada arayıp söylesin yeni organizasyonu görmediğini tahmin ediyorum...Akşam tek eksiğimiz o olabilir...

• İlk mesaj güncellendi Sinan abi takımına eklendi...
    Bu arada Erayların takımı woodone yi kullanmayı sorun etmezse Hakan abi siz Sarı GTR lardan şikayet etmezseniz herkesin takımı ayrı renk olabilir...Olmazsada önemli değil ama güzel olurdu her takım ayrı renk olsa...
    Yani şu şekilde :
    1. TAKIM XANAVİ NİSMO
    2. TAKIM CALSONİC
    3. TAKIM WOODONE
    4. TAKIM YELLOW HAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 23 Mayıs 2011; 13:00:51 >
  • Hakancım slm. Takım adını netleştirelimmi. Onur VETERANS diyor. Bence güzel bize uygun en azından yaşlıyız ya o yüzden:)

Bu arada sarı gtr lardan kasıt yellow hat tomica mı. xanavi nismo olmassa Sarı Tomica ilede yarısırım beni bozmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memento-Mori35 -- 23 Mayıs 2011; 13:00:27 >
  • dün nissan calsonic gt-r la yarışmıştım ve bayagdır onu kullanıyorum. renk farklılığı olması açısından denilmişti. ben en başta nissan calsonic impul gt-r kullnıcagımı yazmıştım ama takım arkadaşlarım falan forumda olmayınca, destek vermeyince ve efkanın takımın da 3 araç benim aracımdan kullanılacagı belirtilince bende geri çekilmek istedim. abi sen lexusu gönder bi halyol yapılır illaki, şu yarışı bi yapalımda. daha turnuva uzun araca alışılır. takım arkadaşlarım belli olmadıgı için de araç konusunda özgür davranabiliyorum buda güzel bişey ama sinan abi yakında yazar forumda ve araç konusundada anlaşırız
  • mesajlarım geç gidiyor ve konuya dahil olmakta sıkıntı yaşıyorum. takıma sinan abinin girmesinden çok memnun olduğumu belirtmek isterim oğuzlada bi mesajlaşabilsek iyi olacaktı neyse. sinan abi beni psn den ekle akşama konuşuruz gene. bugun çok meşgül olucam biraz irtibat sıkıntısı çekebilriiz. psn:gestordarhand abi eklersen haberleşiriz.
  • quote:

dün nissan calsonic gt-r la yarışmıştım ve bayagdır onu kullanıyorum. renk farklılığı olması açısından denilmişti. ben en başta nissan calsonic impul gt-r kullnıcagımı yazmıştım ama takım arkadaşlarım falan forumda olmayınca, destek vermeyince ve efkanın takımın da 3 araç benim aracımdan kullanılacagı belirtilince bende geri çekilmek istedim. abi sen lexusu gönder bi halyol yapılır illaki, şu yarışı bi yapalımda. daha turnuva uzun araca alışılır. takım arkadaşlarım belli olmadıgı için de araç konusunda özgür davranabiliyorum buda güzel bişey ama sinan abi yakında yazar forumda ve araç konusundada anlaşırız

eraycım bende nissan calsonic impul gt-r ve nissan zanavi nismo gt-r var. sen bilirsin lexus dersen bende parada var hangisini dersen , sen seç.
    sinan abi şunu kullanıcaz diye yaz ben alırım onu. ben formdayım zaten. oğuzu görür görmez pm atarım.
    akşama psn i eklerim.

bu arada oğuzu gördüm ve pm atıp bu başlığa gelmesini söyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whiteangel206 -- 23 Mayıs 2011; 13:22:04 >

• Orijinalden alıntı: whiteangel206

ok şallah konudan haberdar olup akşam aramıza katılır..
  • Takipteyim merak etmeyin son bi kaç gündür biraz işim vardı

@Eray-Sinan: Bende araç olarak Nissan YellowHat YMS TOMICA GT-R'08 ve XANAVI NISMO Z'06 var başka araç kararlaştırırsanızda uyarım sorun değil alırım yada fazla elinde olan birisi varsa takaslarız.

Şimdi yine cıkmam gerekiyor 7 civarı evde olucam kararı size bırakıyorum... akşama görüşürüz
  • süper oldu üçümüzde de farklı araçlar var.
    eray sen hangisinde iyiysen sende hangisi varsa yada bizde olan onu seç. tahminimce oğuz hepsinde iyi zaten fazlada fark yok aralarında. bizdekilerden seçersen atarım sana.
    sende olupta bizde olmayanı seçesen, ben satın alır oğuza atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImOguz_

Takipteyim merak etmeyin son bi kaç gündür biraz işim vardı

@Eray-Sinan: Bende araç olarak Nissan YellowHat YMS TOMICA GT-R'08 ve XANAVI NISMO Z'06 var başka araç kararlaştırırsanızda uyarım sorun değil alırım yada fazla elinde olan birisi varsa takaslarız.

Şimdi yine cıkmam gerekiyor 7 civarı evde olucam kararı size bırakıyorum... akşama görüşürüz

Seni gördüğümüze sevindik , Valla senden umudu kesmeye başlamıştk

Ohalde akşama eksiğimiz kalmadı,uzun zamandırda o pistte antreman yapmıyodum akşam eve gider gitmez biraz çalışmam lazım yoksa işimiz zor

• quote:

quote:

dün nissan calsonic gt-r la yarışmıştım ve bayagdır onu kullanıyorum. renk farklılığı olması açısından denilmişti. ben en başta nissan calsonic impul gt-r kullnıcagımı yazmıştım ama takım arkadaşlarım falan forumda olmayınca, destek vermeyince ve efkanın takımın da 3 araç benim aracımdan kullanılacagı belirtilince bende geri çekilmek istedim. abi sen lexusu gönder bi halyol yapılır illaki, şu yarışı bi yapalımda. daha turnuva uzun araca alışılır. takım arkadaşlarım belli olmadıgı için de araç konusunda özgür davranabiliyorum buda güzel bişey ama sinan abi yakında yazar forumda ve araç konusundada anlaşırız

eraycım bende nissan calsonic impul gt-r ve nissan zanavi nismo gt-r var. sen bilirsin lexus dersen bende parada var hangisini dersen , sen seç.
    sinan abi şunu kullanıcaz diye yaz ben alırım onu. ben formdayım zaten. oğuzu görür görmez pm atarım.
    akşama psn i eklerim.

sinan seni gönülden destekleyeceğim hocam herkese özellikle sana başarılar.

• quote:

süper oldu üçümüzde de farklı araçlar var.
    eray sen hangisinde iyiysen sende hangisi varsa yada bizde olan onu seç. tahminimce oğuz hepsinde iyi zaten fazlada fark yok aralarında. bizdekilerden seçersen atarım sana.

abi oğuzda yellowhat var onu kullanalım bence. sendekii impul gt-r ı efkanın takımı kullanıyor o yüzden onu almayalım. yellowhat alalım renkli bir yarış olur güzel olur. sen bana bir tane yellow hat alıp gönderebilirsen sevinirim abi tabiki kendininkinide alırsın abi paran vardır herhalde bende yok. sonuç olarak Nissan YellowHat YMS TOMICA GT-R'08 diyorum ben. çıkmam lazım şimdi akşama görüşürüz abi sen araçları alıp yollarsın bana bitane ayarları da akşama hallederiz

• quote:

quote:

süper oldu üçümüzde de farklı araçlar var.

abi oğuzda yellowhat var onu kullanalım bence. sendekii impul gt-r ı efkanın takımı kullanıyor o yüzden onu almayalım. yellowhat alalım renkli bir yarış olur güzel olur. sen bana bir tane yellow hat alıp gönderebilirsen sevinirim abi tabiki kendininkinide alırsın abi paran vardır herhalde bende yok. sonuç olarak Nissan YellowHat YMS TOMICA GT-R'08 diyorum ben. çıkmam lazım şimdi akşama görüşürüz abi sen araçları alıp yollarsın bana bitane ayarları da akşama hallederiz

tamamdır. akşama tıra yüklerim. Nissan YellowHat YMS TOMICA GT-R'08

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.