Şimdi Ara

Mazda almak isteyenler, soruları olanlar!!!! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
116
Cevap
2
Favori
10.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 42 bin küsür fiyatı var ve de dizeli yok, TR de bu aracın tutma şansı sıfır. 40 bin' e ikinci el impresive Mazda3 ler var, hem de 2011 model. Bence siz bu tarafa yönelin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

42 bin küsür fiyatı var ve de dizeli yok, TR de bu aracın tutma şansı sıfır. 40 bin' e ikinci el impresive Mazda3 ler var, hem de 2011 model. Bence siz bu tarafa yönelin.

bence de ikinci el impressive mazda 3 alın keyfine doymayın
  • Arkadaslar selam. nakit 35 000 liram var ve kasarsam en fazla 1 - 2 bin daha cikarim. ilk arabami alacam ve mazda 3 de karar kildim. assagida linkinin verecegim araba hakkinda bilgi verilmemis ama model km ve donanim olarak sizce bu mazdada bi sorun olabilirmi. yoksa fiyat normalmi. deneyimlerinizinden yararlanmak istiyorum. yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2010-mazda-3-1-6-otomatik-97163545/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmenhome

Arkadaslar selam. nakit 35 000 liram var ve kasarsam en fazla 1 - 2 bin daha cikarim. ilk arabami alacam ve mazda 3 de karar kildim. assagida linkinin verecegim araba hakkinda bilgi verilmemis ama model km ve donanim olarak sizce bu mazdada bi sorun olabilirmi. yoksa fiyat normalmi. deneyimlerinizinden yararlanmak istiyorum. yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2010-mazda-3-1-6-otomatik-97163545/detay

cruise control göremedim..bu impressive değil touring dir..hatchback ve touring için biraz fiyat yüksek geldi..
    siyah renkten uzak dur derim..bakımı çok zordur ve çizikleri kabak gibi gösterir canın sıkılır..

• quote:

Orijinalden alıntı: oprema

quote:

Arkadaslar selam. nakit 35 000 liram var ve kasarsam en fazla 1 - 2 bin daha cikarim. ilk arabami alacam ve mazda 3 de karar kildim. assagida linkinin verecegim araba hakkinda bilgi verilmemis ama model km ve donanim olarak sizce bu mazdada bi sorun olabilirmi. yoksa fiyat normalmi. deneyimlerinizinden yararlanmak istiyorum. yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

cruise control göremedim..bu impressive değil touring dir..hatchback ve touring için biraz fiyat yüksek geldi..
    siyah renkten uzak dur derim..bakımı çok zordur ve çizikleri kabak gibi gösterir canın sıkılır..

tesekkurler. yani 35 000 ne 2010 model bir touring bulabilirim. buradan bunu anliyorum. sahibinden ve diger sitelere bir goz attim. digerleri hep 39 000 dan assagi fiyat cekmemis. biraz daha arastirsam iyi olacak o zaman... tekrar tesekkurler./

• sunroof yok araç touring modeli,bence pazarlıkla 2 bin lira kadar düşürebilirsiniz tabi tok satıcı değilse.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oprema

quote:

tesekkurler. yani 35 000 ne 2010 model bir touring bulabilirim. buradan bunu anliyorum. sahibinden ve diger sitelere bir goz attim. digerleri hep 39 000 dan assagi fiyat cekmemis. biraz daha arastirsam iyi olacak o zaman... tekrar tesekkurler./

arac satılmıs ya da kaldırmıslar sanırım ilandan birsey cıkmıyor
    ancak 2010 model touring cok rahat bulursunuz temiz 30000-40000 lerde sadece pazarlık edin biraz daha bile aşağı alabilirsiniz
    impressive icin ise sartları zorlamanız lazım birazcık daha

• 12 gün önce 37500 Km'de 2010 Touring otomatik mazda3 sedan kaza bela değişen yok tertemiz aracımı 35.500 Tl'ye aldım.Çok memnunum.Biraz yakıyor( ortalama 9,5 Lt) ama bu kaliteye değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemege35

12 gün önce 37500 Km'de 2010 Touring otomatik mazda3 sedan kaza bela değişen yok tertemiz aracımı 35.500 Tl'ye aldım.Çok memnunum.Biraz yakıyor( ortalama 9,5 Lt) ama bu kaliteye değer.

neden cok yakıyor bu kadar diye yazacaktım ama son anda otomatik vitesi gordum ve sanırım benzinli
    guzel araç iyi fiyata almıssın kazasız belasız
    aynı kasanın duz vitesinde biz hanımla 7,0-7,1 lt yakıyoruz sehirici sehir dısı karısık(hatta sehir dısına cıktıgımızda ozellikle otoyolda daha fazla yakıyoruz :) )
  • Sağolasın.Daha uzun yola çıkamadım İstanbul şehir içi trafiğinde kullanıyorum.Yakıt tüketimi uzun yolda dahada düşer diye düşünüyorum.
  • lpg uyumu nasıl?
    mazda 3 hb 2010 touring için..
  • istersen bir servisle konus onu en saglıklı marka hangisi diye bazıları sorun cıkarabiliyor
  • Yaklaşık iki haftadır yeni aldığım Mazda 3 1.6 a/t impressive kullanıyorum.
    Araçla ilgili sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesla_

Yaklaşık iki haftadır yeni aldığım Mazda 3 1.6 a/t impressive kullanıyorum.
    Araçla ilgili sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Ciddi olarak 2010 mazda 3 1.6 impressive A/T dusunuyorum. Iki haftalik yorumlarinizi alabilir miyim? Tesekkurler.
  • Sizi ilk çarpan özelliği nedir kullandığınızda...

Birde ilk hayal kırıklığınıza neden olan özellik?

Merak ettim sadece...
  • AT olarak mazdanın dizeli yok...
    Hız sınırlama 2009dan sonra çıkan yeni kasanın birçok AT olanında var. Şuan benim aracımda 185i geçemiyor :)
    Yol tutuş başarılı...

Satış rakamları... Distribütörü düşünsün!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.