Şimdi Ara

MAZDA 3 MEMNUNİYET (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.314
Cevap
22
Favori
359.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @e-rose üstadın da desteği ile 2012 Mazda 3 Mirai ile aranızdayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EEK

@e-rose üstadın da desteği ile 2012 Mazda 3 Mirai ile aranızdayım :)

Estağfurullah, nasibinde varmış demek ki, vesile olmasına ben katkıda bulunmuşum, ne mutlu bana, Allah kazasız günlerde kullanmayı nasip etsin. Çok mantıklı ve yerinde seçenek olmuş, fiyatı da harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EEK

@e-rose üstadın da desteği ile 2012 Mazda 3 Mirai ile aranızdayım :)

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Henüz 1 aylık mazda sahibi olarak ben bile söyleyebilirim ki mazdadan asla pişman olmayacaksınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 2010-2012 otomatik mazda 3 arayışındayım. Malum sitede şuan bana uyan hatasız tek ilan 49000 tl. Ne dersiniz fiyat fazla mı acaba? Araç impressive donanım seviyesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: kopernikolatesla

Ben de 2010-2012 otomatik mazda 3 arayışındayım. Malum sitede şuan bana uyan hatasız tek ilan 49000 tl. Ne dersiniz fiyat fazla mı acaba? Araç impressive donanım seviyesinde.

Selamlar,

Size uyan araçta hangi özellikler olmalı, donanım paketi, renk, ekstra donanım gibi bunları da yazarsanız daha net yorumlar alabilirsiniz.

Saygılar.
  • Renk olarak beyaz tercihim ve impressive donanım olmalı asgari😎
    Bunun dışında boya değişen olarak hatasız ve de km olarak maksimum 50000 olan bir araç arıyorum.

• Sonunda bende bir Mazda 3 sahibi oldum. 2012 hatasız 44binde impressive. Araca aşık olmamak elde değil herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macintosh

Sonunda bende bir Mazda 3 sahibi oldum. 2012 hatasız 44binde impressive. Araca aşık olmamak elde değil herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle :) Araba ile alakalı detaylı yorumlarınızı bekliyorum.
  • Selam sıfır mazda 3 sedan otomatik düşünüyorum. Mazdalarda otomatik sanzıman olayı nasıl honda nın cvtsi gibi bir şey mi?

• istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Kara duzen otomatik var.Vur beline kazmayi sur dag yoluna :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kopernikolatesla

Renk olarak beyaz tercihim ve impressive donanım olmalı asgari😎
    Bunun dışında boya değişen olarak hatasız ve de km olarak maksimum 50000 olan bir araç arıyorum.

Dediğiniz fiyatın altında sanki bir kaç araç var gibi gördüm, beyaz renk ve boyasızlık konusu çok kritikse dediğiniz fiyata yaklaşıyor gibi. O fiyatın biraz altında araçlar var gibi gördüm, tek tek aramak lazım ki kafanızda net bir şey oluşsun.

Saygılar.
  • Arkadaşlar sıfır Mazda 3 almak için aracımı satışa çıkardım. 90.000 KM boyunca yağ su koy gez.
    Saygılarımla...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2-sahibinden-tertemiz-bakimli-kazasiz-mazda3-sedan-otm-vites-265806577/detay/
  • Herkese merhaba öncelikle.mazda 3 2012 impresivve modelini aldım 1 ay önce.kitapçığı yoktu.ne yetkili serviste ne sitede Şase num yazdığım halde bulamadım.YARDIMCI OLUR MUSUNUZ??

• arabaya bindik ten sonra nasıl kilitlerim bulamadım bi türlü içerde merkezi kilit tuşu yok sanırım bu mazda 3 2012 lerin:(

• Artık bi mazda aşığı A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, içeride şöför kısmı kapı açma kolunun yanında kırmızı bir işaret olan düğme var onu çevirince 4 kapı kilitleniyo yalnız benim araç 2014 belki seninkide aynıdır

• Şoför koltuğun yanında ayna ayarları bütün pencereler ve pencereler için çocuk kilidi var sadece :( kilit yok:(

• Bu aracın arka diz mesafesi ve bagaj hacmi nedir acaba? Genel olarak herkes memnun gibi aracından. 120 km'yi geçince rüzgar sesi geliyor mu? Yalitimi Nasıl? Trim sesi var mı araçta? Özellikle 2013 model ustu araçlar Nasıl?

• marmelat_06 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba elimden geldiğince cevaplamaya çalışayım. Boyum 1.78 şöför koltuğunu kendime göre ayarlayıp arka koltuğa oturduğum zaman geniş ve rahat bir şekilde oturabiliyorum. Benim aracım sedan, Bagaj hacmi bence sedan bir aracın daha fazla olabilirdi çünkü sırf bagajı daha geniş olsun diye hb değil de sedan tercih eden insan çok. 120 kmden sonra ses almaya başlıyor, 140 kmden sonra araç içindekileri tedirgin edecek şekilde ses alıyor amaa mükemmel yol tutuşu ve direksiyonun tabiri caizse kendinden emin duruşu daha da bas gaza diyor resmen vites geçişlerini asla anlamazsınız, sizin kararsız kaldığınız zamanlarda bile o kararsız kalmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: marmelat_06

Bu aracın arka diz mesafesi ve bagaj hacmi nedir acaba? Genel olarak herkes memnun gibi aracından. 120 km'yi geçince rüzgar sesi geliyor mu? Yalitimi Nasıl? Trim sesi var mı araçta? Özellikle 2013 model ustu araçlar Nasıl?

2015 Motion AT, 1 ay kadar önce aldım.

Artıları:
    Yol tutuş, Yakıt ekonomisi, Güvenli sürüş, ( Baz kabul edebileceğimiz pakete rağmen birçok avrupa full araçtan daha fazla donanım)
    Kesinlikle eşsiz tipi, Headers ve motor homurtusu. Üst devirlerdeki kararlı performansı, cift kickdown

Eksileri:
    Koltuk kalitesi, bana göre dar hacim ( Segmentindeki rakip birçok araçtan daha dar bir iç hacim ve diz mesafesi)
    Diğer arkadaşlarında bahsettiği gibi 120-130'dan sonra rüzgar sesi,Gündüz led farları olmaması .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 9 Şubat 2016; 15:38:00 >

• Bilgiler icin teşekkür ederim. Araç çok hoşuma gidiyor ancak diz mesafesi ve bagajı biraz geniş değilmiş dediğinize göre.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.