Şimdi Ara

MAZDA 3 MEMNUNİYET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (5 Mobil) - 1 Masaüstü5 Mobil
5 sn
1.312
Cevap
22
Favori
336.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 322
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 2 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deae (109 mesaj) cev_ned (73 mesaj) e-rose (68 mesaj) edarguner (53 mesaj) redstone78 (42 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (241 mesaj) Mobil (140 mesaj) Tablet (7 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Mazda >> MAZDA 3 MEMNUNİYET
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5945 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Deae

Araç siyah ve her yaz 3 ay Datça da güneşin altında kalıyor 9 senedir, açılma vs hiçbir şey yok.

Alıntıları Göster
    ilk nesilde olmaması mümkün değil oluyor senin ki kaç modeldi?
  • Yarbay
    2456 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

ilk nesilde olmaması mümkün değil oluyor senin ki kaç modeldi?

Alıntıları Göster
    2011 model 2010 üretim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5945 Mesaj
    quote:

2011 model 2010 üretim.

Alıntıları Göster
    ilk üretilen sanıyorum 2007 ye kadar vardı bu sorun sizinki makyajlı oluyor gözle görünmesede...
  • Yarbay
    2456 Mesaj
    quote:

ilk üretilen sanıyorum 2007 ye kadar vardı bu sorun sizinki makyajlı oluyor gözle görünmesede...

Alıntıları Göster
    2009 ve öncesi bir önceki kasa bizim modelden bizim model 2009-2012 diye geçiyor.

• Yarbay
    5945 Mesaj
    quote:

2009 ve öncesi bir önceki kasa bizim modelden bizim model 2009-2012 diye geçiyor.

Alıntıları Göster
    Hocam siz neden itiraz ettiniz ilk nesil mazda 3lerde konsolda sorun çıkıyor yazdım siz 2. nesil arabanızla itiraz ediyorsunuz boşuna heyecanlanmışsınız
  • Yarbay
    2456 Mesaj
    quote:

Hocam siz neden itiraz ettiniz ilk nesil mazda 3lerde konsolda sorun çıkıyor yazdım siz 2. nesil arabanızla itiraz ediyorsunuz boşuna heyecanlanmışsınız

Alıntıları Göster
    Neyine heyecanlanacagim hocam 9 senedir bindigim araba. Yanlış bilgilendirme olmasın diye açıklık getirdim konuya, bilmeyen kullanmayan ne anlar hangi kasa hangi nesil..

• Yarbay
    5945 Mesaj
    quote:

Neyine heyecanlanacagim hocam 9 senedir bindigim araba. Yanlış bilgilendirme olmasın diye açıklık getirdim konuya, bilmeyen kullanmayan ne anlar hangi kasa hangi nesil..

Alıntıları Göster
    Peki ilk seride bu sorun varken neden 2. nesil muhtemel geri dönüşler ile aksaklıkları giderilmis makyajlı veya bir sonraki nesil arabamıza referansla itiraz edelim mantıklı değil
    |
    |
  • Teğmen
    200 Mesaj
    Ön göğüs erimisi ve açılması Mazda3'ün 2. neslinde ( BL kasa ) yumuşak plastik kaplamada görülmektedir. 1. Nesil ( BK kasalarda bu durum gözlenmemektedir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj
    Yeni kasa ulkemize gelmeyecek galiba

|
    |
  • Yüzbaşı
    711 Mesaj
    2004 veya 2005 comfort mazda3 otomatik almak istiyorum arkadaşlar param buna yetiyor. sizde nasıldır ilk arabam olacak ?
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cezager

2004 veya 2005 comfort mazda3 otomatik almak istiyorum arkadaşlar param buna yetiyor. sizde nasıldır ilk arabam olacak ?
    Dynamic modelini almaya çalışın. En basitinden comfort modelinde ESP yok, perde hava yastıkları yok.
    |
    |
  • Yarbay
    2652 Mesaj
    Arkadaşlar bu aracın 2010-2013 model otomatikleri nasıldır, yani 4 ileri günümüzde geri kalmış gibi görünüyor kağıt üstünde, çok uzun yol yapan biri değilim ama uzun yolda yetersiz kalıyor mu bunu hissettiriyor mu, şehir içinde nasıl görüşleriniz neler? Şuanki aracım Manuel 2006 1.5 dizel kia cerato. Önceki araçlarım focus 1.5 dizel otomatik, 2010 golf 1.4 tsi dsg, 2016 leon 1.4tsi DSG gibi araçlara bindim. Teşekkürler

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.