Şimdi Ara

Mayıs 2010 Masa Üstü Resimleri... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
0
Favori
22.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2smoke

quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO
    Firefox unda speeddial eklentisiylede niye bu kadar uğraşıyorsunuz anlamadım ben deski koyduğumda görün bakalım :)

Melih speeddial değil o, ben geçen yarışmada atmıştım, kendim kafama göre bir html sayfası yapmıştım çok girdiğim yerlerle ilgili, onu istedi arkadaşlar kendilerine göre yaptılar bişeyler, eklenti değil yani, diskten açılış sayfası olarak o çağrılıyor. Speeddial tabiki daha çok işe yarar ama ne bilim işte ölesine yapmıştım.

Biliyorum ama opera fanatiği olarak bunun için uğraşmaya pek gerek olmadığını söylemek istiyorum.
  • quote:

quote:

http://th00.deviantart.net/fs70/300W/f/2010/120/7/d/Color___April_by_estremodesign.png

Tivibu temasıda yapıyordumda o yarıda kaldı tivibu problemli çıktı biraz

Speeddial iyide, arka plan PKK bayrağı gibi durmuş aynı :)

Haha o nerden çıktı ya

• quote:

Biliyorum ama opera fanatiği olarak bunun için uğraşmaya pek gerek olmadığını söylemek istiyorum.

Doğrudur, sevemedim operayı nedense hiç. Bende bir nevi takıntı olmuş, illa herşeyi kendim yapacam :)
  • quote:

Haha o nerden çıktı ya

Renklerinden ;)
  • Şimdi değiştiriyorum böyle daha iyi oldu sanırsam :)
  • Bende hiç sevemedim operayı ya,forever gızıl tilki

@Estremo
    Bence tarayıcının arka planın sıyaha yakın tonlarda yap,hem okunması hemde gorsellıgı daha ıyı olur gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 1 Mayıs 2010; 2:10:54 >
  • Tonla uyumlu olsun diye değiştirdim yoksa başka bir arkaplan kullanıyorum :)
  • quote:

quote:

http://th00.deviantart.net/fs70/300W/f/2010/120/7/d/Color___April_by_estremodesign.png

Tivibu temasıda yapıyordumda o yarıda kaldı tivibu problemli çıktı biraz

Speeddial iyide, arka plan PKK bayrağı gibi durmuş aynı :)

Onlarin bayraklari yok. Sadece bir bez parcasina bayrak diyorlar o kadar.

• @EstrEmO
    Hızlı Erişime Sitelerin Icon'larını nasıl koydun acaba ? Bende sitenin Index sayfası gözüküyo..
  • Ulan bi allahın kulu benim masaüstüne yorum yapmazmıya çokmu basit durmuş

edit:pardon @k@llone görmemiştim senin mesajını teşekkür ederim cesaret verdin bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 1 Mayıs 2010; 10:08:26 >
  • @hayati54
    tabi kardeş daha iyi şeyler beklıyorum ben senden
  • fazla uğraşmak istiyorum fazla uğraşırsam devinart ve rainmeterciler gibi kafayı yerim ben böyle iyiyim xp yi win7 ve vistaya benzettimya yeter bana
  • @johonwayni
    +9999

@hayati54
    xp modlamayı sevmıyom ben ya,cok kullanıssız haci win7ye beklerız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 1 Mayıs 2010; 12:52:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

@dulcet

Tesekkur ederım .Oncelıkle sunu belırtmelıyım dock 10 numara olmus cok hosuma gitti,bence biraz rainmeter sırıtmıs bende bıraktım rainmeter ısını acıkcası gereksız gıbı gelıyor,wallpaperda ılkı hosuma gitti, devianartta minimal wallpaper dıye aratırsan cok daha ıyı secenekler var,foolbar skını guzelmıs ama ben foolbar kullanmıyorum nedense bende ıslemcıyı cok mesgul edıyor,winamptanta sogudum sımdılık itunes devam edıyorum.

Herkes bırbırının deskını elestırse cok daha ıyı olur aslında,daha ıyı sonuclar cıkar kanımca

Çok sağol önerilerin için ya rainmeter bana da gereksiz geliyor çoğu zaman da .. kullanmıyorum da değil hani o bilgileri ya mesela o üstteki modladığım bar çok hoşuma gitti kullanışlılık bakımından onların üstüne tıklanıyor mesela sadece gösterge değil.. Mesela UP, DL oranlarına tıklayınca modemime reset atacak şekilde yaptım :D modem diğer odada kalkmaya üşeniyorum.. Diğerleri sabit disklerime tek tıkla erişiyorum yine vs. Hava durumuna çok bakarım genelde doğru tahmin yapıyorlar ve önemli.. Foobar işlemciyi kasıyor demek ben bakmadım gerçi benimkine dikkat etmedim.. O skini de iyi yapmış adam evet uğraştı baya takip ettim deviantartta uzun zamandır. itunes u kurdum da ücretli hesap istemesi kötü ya albüm resimlerini göstermek için falan ama sağlam tabi.. :- ) kaldırdım sonra.

EstrEmO

Dediğin gibi renkli yapmışsın bu sefer çok da güzel olmuş gerçekten uyum falan canlı olmuş :-) Dock simgeleri çok iyi özellikle... Ben de dock kullandım bu sefer sandığımdan kullanışlı oldu açılan pencereler falan.

2smoke

Senin şu son XP eserini ne zaman paylaşırsın :D ben çift işletim sistemi kullanıyorum hep şimdilik 7 çoğunlukta ama XP yi paylaştığın an seninkine çeviricem onu kalsın öyle :-))

• @k@llone ya ben şimdi aslında teknisyenim xp de hiç sorun yaşamıyorum diye xp tercihimdir vistayı zaten biliyorsunuz , win7 de benim kullandığım programlar desteklediğini söylediği halde çalışmıyor artı geçen gün komik bir olay yaşandı hangi exe ye tıklasam win7 de gom player açılıyor neyse gom playeri kalşdırdım bu kezde bütün exeler birlikte aç ile açılmaya başlandı microsoftu aradım çözümünü onlarda bulamadı .

Enjoy XP

Daima XP tabi XP SE çıkarsa bilmiyorum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 1 Mayıs 2010; 13:01:25 >
  • hayati54

O dediğin sorun win7 ile alakalı değil XP de de olabiliyor.. Bana da oldu birkaç ay önce çözdüm. Regeditten "exe" dosyasının anahtarında alt menülerinde birkaç birşey silince sorun kalmıyor. Simgeleri boş gözüküyordu bende de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

@EstrEmO
    Hızlı Erişime Sitelerin Icon'larını nasıl koydun acaba ? Bende sitenin Index sayfası gözüküyo..

http://my.opera.com/Tamil/blog/how-to-change-speed-dial-thumbnail-images-in-opera

@dulcet teşekkürler siyahtan sıkılmıştım bu sefer :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

@EstrEmO

http://my.opera.com/Tamil/blog/how-to-change-speed-dial-thumbnail-images-in-opera

Teşekkürler..

• arkadaşlar üst konu olan İşletim Sistemleri Masaüstü Ekran Görüntüleri (Screenshot) konusunun üst konuluktan çıkarılmasını istedim ancak "bir kişinin isteği ile olmaz, herkes o konun son sayfasına mesaj atsın "üst konuluktan inmesini istiyorum" diye öyle üst konuluktan iner" dendi, herkes oraya bir mesaj atıversin gari... hadi gari bi zahmet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

arkadaşlar üst konu olan İşletim Sistemleri Masaüstü Ekran Görüntüleri (Screenshot) konusunun üst konuluktan çıkarılmasını istedim ancak "bir kişinin isteği ile olmaz, herkes o konun son sayfasına mesaj atsın "üst konuluktan inmesini istiyorum" diye öyle üst konuluktan iner" dendi, herkes oraya bir mesaj atıversin gari... hadi gari bi zahmet...

Tamam ben atıyorum şimdi..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.